Sayfa 138/188 İlkİlk ... 3888128136137138139140148 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. Egyo adreslerde yok..

Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    EGS Gayrimenkul Anonim Şirketi Adresi: Akdeniz Mah. Şehit Fethi Bey Cad. Erboy İş Hanı Apt. No: 41/704 Konak/ İzmir

İnternette gezinirken şöyle bir adres buldum ama...Teyit etmek gerekir...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Alıntıdaki adrese ..ricam üzere Sn Batık gitmiş olup..konuyla ilgili bana gönderdiği mesajıdır..zahmeti için kendisine çok teşekkür ederim.

Alıntı Originally Posted by batık
    Nihayet bugün o adresi gidebildim.Binaya girdim..İşhanlarında olur ya ilk girişte ,ofisin kaçıncı katta olduğuna ait levhalar..Bunlara ait bir levha yoktu.Güvenlikçi de yoktu.Neyse ben çıktım 7. kat 701 numaralı ofise..Ofisin kapısında da levha yok,hatta levha yeri söküktü...Neyse zile bastım..açan yok...dedim burası boşaltılmış herhalde...Aşağı indim.Güvenlik görevlisi gelmiş bu arada..Dedim böyle böylr...egyo deyince anlamadı..Ege dış ticaret,anonim şirket falan dedim jetonu o zaman düştü..Denizliye gitti onlar dedi.İstersen telefon numaralarını vereyim dedi,kartvizit çıkartıp...ben de kartvizitin resmini çekebilir miyim dedim,izin verdi çektim.... kartvizitte DENSER......denser denizli serbest bölge kurucu ve işletici a.ş. yazıyordu. ÇARDAK-DENİZLİ HASAN TURHAN...YÖNETİM KURULU BAŞKANI... 02588511180 CEP:05337422835 YAZIYORDU....bEN EGYO BİNASINA GİTTİĞİMİ SANIYORDUM ama,bu egyonun denizli deki tekstil firmasının ofisiymiş anlaşılan.. o da kiraya verilmişti diye biliyorum......

Ben de daha önce başka bir adrese gitmiştim.

Alıntı Originally Posted by uvyatırımcı Yazıyı Oku
    adresi tekrar veriyorum
    kıbrıs şehitleri cad no:146 İŞÇİMENLER İŞ MERKEZİ kat:7 D:45

konak izmir
    izmirli olan biri gidip bilgi verirse sevinirim

ama kimse gitmezsede birini bulurum gidecek

rehbere bakayım bakalım izmir veya çevresinde tanıdığım varmı diye
     Alıntı Originally Posted by akgün Yazıyı Oku
    Belirttiğiniz adresi buldum..Bina doğru fakat..egyo için verdiğiniz adreste kapı numarası 45..binada bulunan son numara ise 38..bu durumda ..egyo binada hayali bir büroda hayali bir faaliyet göstermiş..
    yani verdikleri adres palavra..
    Son düzenleme : akgün; 16-09-2020 saat: 06:43.

2. Batık abi çok sağol ayağına sağlık hakkın ödenmez bütün yatırımcılar(mağdurlar) adına

yaşasın futbol, futbol adına açıklama yapıyor kardeşim kendi şirketinle ilgili açıklama yapsana belkide gözü yaşlı bir çok aile var...dalga geçer gibi Allah Hidayet versin (şimdi yine şakşakçıkar çıkar demedi demeyin)

Bu başlığı şu anda 2 kişi okumaktadır. (1 üye ve 1 ziyaretçi)

Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

Rica ederim ağbim, bir faydamız olmuşsa ne mutlu bana.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Rica ederim ağbim, bir faydamız olmuşsa ne mutlu bana.
    👑 Kral adamsın.

5. Ya arkadaş şöyle yakın Geçmişe bakıyorum da ; rta, ekiz, qnfkl, kent petrokent Dardanel gibi bir çok şirket yatırımcısına sahip çıktı biz hala civciv çıkacak kuş çıkacak diye bekliyoruz
    Allah aşkına tazekuru gıdaya bakın ne dediği mi anlarsınız

bu hisseler alsat tavsiyesi değildir
    sadece patron a sitem

6.  Alıntı Originally Posted by es-es-es Yazıyı Oku
    Egyonun bilançoları geldiği dönemlerde kapatılması gerektiğini ve kapatılacağını ilk defa ben yazmıştım.
    O günden beri hiç ilgilenmiyorum.
    Bu formun da egyonun da kralı sayın Genco baba dır.
    Genco baba ne derse o olur. Gerisi boş teneke gürültüsü.
    genco bey iyi akşamlar ne zaman egyo faliyete gececek bilgi verebilirmisiniz.

7. Egyadaşlarım hayırlı akşamlar Benim ALOMU arayıpta cevapsız kalan oldumu asla olamaz genco adam gibi adamdır buda böyle bilinir bana nasıl gelirsen öyle gidersin Sanal alemin klefyeleri hanginiz 22 senelik yatırımcısı olupta Hisse Net ve Haber borsa dahil benim haricimde 0532 613 78 61 cep telefonunu kim verdi kimse bende herkes gibi yatırımcıyım izmirde olmam çevremin geniş olması egdaşlarımın ve benim için köprü olmak güzel olay evet iki şti,nin yöneticisi ilede sıcak temasım hemen hemen iki günde bir görüşmem oluyor buda benim dik kişiliğimin ortamıdır bununda eplas ve mahzar yatırımcılarılarının genel kurullara katılım yapan yatırımcıların benim ortamıma canlı şahitleridir gelelim meseleye Basmahane yüklenici firma kim gücbirligi 100/50 hisse Egyo AŞ 100/50 hisse Tapular elde İ.B.Ş,si 2010 yılında İKİ ŞTİ ve T.M.S.F,ile yapılan Anlaşma ile Belediye hissesi 100/17den 100/30 çıkarıldı Ortadan kamuyararı sorunu bitmiş oldu T.M.S.F,ninde satış ihaleside sn KOCAOGLUNUNDA girişimiyle ortadan kalkmış oldu KONAK belediyesinin 2010 yılında Meclis toplantısında meclis üyesi arkadaşımın Telefon bağlantısıyla meclis başkanı sn TARTAN benim konuşmamı haklı buldu ve alt komisyonda tekrar görülmesine karar verdi (sizler imar planını meclisten geçiriyorsunuz fakat istemezcuklar bir dilekçe ile iptal sözlerim egyo ve Güçbirliğinin yatırımcıları mağdur edilmiş aynı zaman,dada çok zor günlere maruz kalmıştır sözlerimde meclis gündeminde kayıtlara gecti plan çıktıda ne oldu iptal enson güçbirliğinin B.Ş.B,sine açtığı dava ve ile enson durum her iki şti,ye çektiği tebligat Güçbirliği ve EGYO AŞ.yi yapılan protokolün iptali bizimde müdail olacağımız mahkeme ortamı cıktı ve ne zaman biter bu şuan için meçhul Budurumlar düzlüğe çıkmadan bir yorum yapacak varsa yapsın.

8. Genco bey sizin adamlığınızı sorgulamıyoruz haddim de değildir madem bir bildikleriniz varsa burada paylaşın dedik eyvallah
    Son düzenleme : Korvet; 16-09-2020 saat: 21:20.

Sayfa 138/188 İlkİlk ... 3888128136137138139140148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •