Sayfa 139/188 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. 2014 yılında egyonun genel kurulu istanbulda yapılırken benden hisse oyu istendi ve HASAN beye vekalet gönderdim 2016 yılında istanbulda yapılacak genel kurula yine benim alom harekete geçti irtibata geçtiğim egyo daşlarım sağ olsun vakaletlerini beni vekil ederek gönderdi fakat genel kurul tarhinde bir değişiklik durumundan gönderilen vekaletlergecersiz kaldı ama alom genel kurula katılım sağladı ve yapıldı 2018 ve 2020 genel kurullarda yapıldı bizlerin onayladığı oylarla şti evet izmirde faaliyet olsa ne olacak beni arayan istediği bilgiyi alıyor kimsede bilgisiz kalmıyor kalmazda ben hayatta olduğum müddetçe hayırlı akşamlar.

BAZEN ŞAŞIRIYORUM BEN BU HİSSEYE 1998 YILINDA 5550 tl,den 3600 tl,ye kadar 50 bin lot ve 15,750 gördüğünde yatırımcı arkadaşım satmama mani oldu hisse 25,000 olacak o zaman değerlendir dedi. ikibin lot egeendüstiri hissemi sattım 2008 yılında protokol yapılırken peki benim yatırımlarım yatırım degilde ne üç dükkan ve nakitler sabır veren ALLAHIMA şükürler olsun ayaktayım vede takipteyim.

2. korvet bey adamlığımı sorgulayacak daha kimsenin haddi degil hayırdır.

3.  Alıntı Originally Posted by üstatgenco Yazıyı Oku
    korvet bey adamlığımı sorgulayacak daha kimsenin haddi degil hayırdır.
    Zaten bu konuya açıklık getirdim
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

4.  Alıntı Originally Posted by Korvet Yazıyı Oku
    Zaten bu konuya açıklık getirdim
    sağ ol benim alom hep acık bilgi akışı hep mevcut

5. Şu sözler hiç hoş olmuyor ŞTİ hakkında bitti sorumsuzlukla ilgili sözler öyle bir sorumluluk var ama maalesef her çalınan kapının misafir perverligi tamam d*****n kuyruğu koptu derken sonuç TÜRKİYEMİZDE olaylar BİTMİYORKİ sıra 90 bin yatırımcı için ahlar vahlar En tepeden aşağıya inişler ve bekleyişler nasılsa T.M.S.F,e ALACAKLI aç egyoyu KOY SERMAYE en kısa zamanda YEM olsun hemen satış cukur ne zaman sonuca varacak o zaman herşey ortaya çıkacak T.M.S.Fye yapılan hangi teklifi anlatayım kabul görmüyor.

6. Ne olursa olsun yatırımcı heleki yabancı olunca sorun yaşamak istemiyor sorunları ortadan kaldırmak için uğraşlar verilirken pusudaki istemezcuklara nasıl sızdırma oluyor konuşulanlar hemen planlar iptal ortamı İZMİRDE plan plan yok mahkede.

7. zamanı gelince yaşananları tektek anlatıcam ve sadece burayı çok iyi takip edenlerde var bunu whatApp grubunda yaşadım

Hayırlı geceler benim mesajlarıma kimse alıntı yapmasın alom acık.

8. koskoca hilton oteli de kapanıyor izmir niçin gelişsin ki
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

Sayfa 139/188 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •