Sayfa 14/188 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 1499 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1.  Alıntı Originally Posted by Mustafacan22 Yazıyı Oku
    Egyo whatsaap grubuna katılmak isteyenler Ismail beyle iletişim kurabilir.
    +905353214161
    sayın mustafacan sizin teliniz kaç iletişime geçmek istiyorum sizinle.ayrıca ismail bey kim şimdiden teşekkürler

2. S.a. Bir arkadaşımız SPK bülteninde egyo genel kurul toplantı tutanaklarını atabilirmi.bir türlü froma atmayı beceremedim.SELAM VE DUA İLE...

3.  Alıntı Originally Posted by AMEDLİYİM Yazıyı Oku
    S.a. Bir arkadaşımız SPK bülteninde egyo genel kurul toplantı tutanaklarını atabilirmi.bir türlü froma atmayı beceremedim.SELAM VE DUA İLE...
    http://www.spk.gov.tr/apps/ofd/OzelD...enuheader=null

4. Taramayı bari düzgün yapsaydınız güya borsada açılmak isteyen şirket spk ya gönderdikleri belge yamuk bu mudur ciddiyet.

5.  Alıntı Originally Posted by AMEDLİYİM Yazıyı Oku
    S.a. Bir arkadaşımız SPK bülteninde egyo genel kurul toplantı tutanaklarını atabilirmi.bir türlü froma atmayı beceremedim.SELAM VE DUA İLE...
    Sn.Amedliyim ben de beceremedim...Bari linki atayım dedim...Umarım EGYO bir gün düzgün çalışan yatırımcısını güldüren güzel bir şirket olur...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6. Hayırlı cumalar vekalet gönderen egyodaşlarim bir konuya acıklık getireyim gönderilen şahsıma vekaletlerdeki 16/03/2017 tarihten ötürü kabul görmedi ama yakın olan kardeşlerimin olması ile yeni vekaletlerle şirketimizin genel kurulu başarıldı ve yeni ştiimiz kuruldu hepinize ayrı ayrı teşekkürler sağ olun var olun saygılar sonuna kadar devam gelişmelerin aktarımı için sabır genco

7. Gözü aydın türkiyenin tüm büyük projelere dava açan TMMOB kapatılıyor ve bundan sonra kararlar tek elden hükümet ten çıkacak inşallah Sakarya ipekyoluna tez zamanda onay çıkar

inş kapalı tahtalar açılır egs cok üzücü yıllar geçti

Sayfa 14/188 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •