Sayfa 152/188 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon
Arama sonucu : 1503 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    merak ettiğim bir soru var Bu basmane cukuru egs nin mi? güçbirliği holdingin mi? ikisinin sahibi mzhlg mi eplas mi?
    Biz hariç herkes sahibi
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

2. haklısınız da sn.Korvet..yalnız çok uzun zaman oldu..iyi niyetli olsalardı en azından birkaç sinyal gelirdi..tık yok..
    ben artık inş... maşAllahda olsun diyemiyorum..olmuyor çünkü..gerçekleşme oranıda .. benim için milli piyangonun büyük ikramiyesinin bana çıkma olasılığı kadar ..meftaya tekrar rahmet okurken size de bol sabırlı iyi günler diliyorum..umarım ben yanılırım.. bu benim burada son yazım.

3.  Alıntı Originally Posted by akgün Yazıyı Oku
    haklısınız da sn.Korvet..yalnız çok uzun zaman oldu..iyi niyetli olsalardı en azından birkaç sinyal gelirdi..tık yok..
    ben artık inş... maşAllahda olsun diyemiyorum..olmuyor çünkü..gerçekleşme oranıda .. benim için milli piyangonun büyük ikramiyesinin bana çıkma olasılığı kadar ..meftaya tekrar rahmet okurken size de bol sabırlı iyi günler diliyorum..umarım ben yanılırım.. bu benim burada son yazım.
    o zaman benimde burada son yazım olur. benim 14K lotum var önemli değil...olanlar düşünsün.
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Ayıptır sölemesi bendede eghol var :D tuvalet kagıdından daha değersiz
    ole mon mon bakıyorum portoyume ve daha temkinli hareket ettırıyor onlar bana :D
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

5. Bu halka arz furyasında, inş birileri aklını kullanır, EGYO borsaya döner. EGYO sadece Basmane'den ibaret değil !

RMX1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sn dünyalı bence şuana kader bile dönmediği en büyük hata 🤷♂ Eplas ,mhzld holdiğin dardanel,uzer boya ..vb hisseler40-80 Tl arasına geldi ☹ bir anca önce açılıp hakkettiği değeri bulur inşaAllah.Tüm egyodaşlarımıza 2021 hayırlara vesile olur İnşaAllah 💪🙏

7. Aynen o şekilde , TMSF boğazını sıkacağına, hissesi 10 TL olmuş bir EGYO A.Ş.'te ortak olsa, temettüsünden borcunu düşse, mahsuplaşsa herkes için daha iyi olmaz mıydı ?

Çavuşoğlu bile 10-15 yıldan sonra çbs boyayı borsaya tekrar sokmak için işlemler başlattı.

8.  Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Aynen o şekilde , TMSF boğazını sıkacağına, hissesi 10 TL olmuş bir EGYO A.Ş.'te ortak olsa, temettüsünden borcunu düşse, mahsuplaşsa herkes için daha iyi olmaz mıydı ?

Çavuşoğlu bile 10-15 yıldan sonra çbs boyayı borsaya tekrar sokmak için işlemler başlattı.

Bu arada bende çbs ve PrintaŞ hisseside var 😁 bistin güzel mağdurlarındayımdır 😅 Nasibimizde varsa ekmeğimizi yeriz yoksa yapacak birşey yok canımıs sağolsun 💪🙏

Sayfa 152/188 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •