Sayfa 155/188 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. İyi akşamlar Fazlı Bey
    Sanırım Faik Ulutaş'ı tanımıyorsunuz tanısanız veya hisseniz olsa ilk gördüğünüz yerde ...�� Ben yazmıyım googlede twitterda yaptıklarını araştırın iyiki bulaşmamışım dersiniz.Çok kez kapanıp açıldı en son 2019 da tekrar açıldı açıldığında 0.17 kruşdan 0.40 lara kadar çıktı sanırım twitterda malını pazarladı sonra kapattı.Sözünün eri birisi değildir.Sorun gine spkdan kaynaklı böyle bir firmayı ve sahibini neden kote etti neden kapattı.Şimdi açarsa bir dünya yatırımcı zarar eder.Burası Türkiye burada namuslu kazanana fakirlik folu günler bekler ��*â™‚ï¸ Egyomuzda güzel gelişmeler olurda İnşaAlllah güzel yerlere gelir diye tememni edelim...

2.  Alıntı Originally Posted by ntatli34 Yazıyı Oku
    İyi akşamlar Fazlı Bey
    Sanırım Faik Ulutaş'ı tanımıyorsunuz tanısanız veya hisseniz olsa ilk gördüğünüz yerde ...😋 Ben yazmıyım googlede twitterda yaptıklarını araştırın iyiki bulaşmamışım dersiniz.Çok kez kapanıp açıldı en son 2019 da tekrar açıldı açıldığında 0.17 kruşdan 0.40 lara kadar çıktı sanırım twitterda malını pazarladı sonra kapattı.Sözünün eri birisi değildir.Sorun gine spkdan kaynaklı böyle bir firmayı ve sahibini neden kote etti neden kapattı.Şimdi açarsa bir dünya yatırımcı zarar eder.Burası Türkiye burada namuslu kazanana fakirlik folu günler bekler 🤷*ââ„¢â€šï¸ Egyomuzda güzel gelişmeler olurda İnşaAlllah güzel yerlere gelir diye tememni edelim...
    Sn ntatli34; maalesef patronunu tanıyorum(şirketi bir zamanlar takip ettiğim için) iyi olarak değil millete kan kusturdu ve bir zaman almıştım ve daha sonra sattım. Çok kıymet verdiğim bir dostum maalesef kahrından vefat etti,
    benim özlem duyduğum tek konu bizim şirket yönetiminin bir an evvel değerleme yapması yoksa onu takdir ettiğimden değil....her geçen zaman bizlerin aleyhine dile kolay yıllar geçti...

3. İyi akşamlar Fazlı Bey
    Sanırım Faik Ulutaş'ı tanımıyorsunuz tanısanız veya hisseniz olsa ilk gördüğünüz yerde ...�� Ben yazmıyım googlede twitterda yaptıklarını araştırın iyiki bulaşmamışım dersiniz.Çok kez kapanıp açıldı en son 2019 da tekrar açıldı açıldığında 0.17 kruşdan 0.40 lara kadar çıktı sanırım twitterda malını pazarladı sonra kapattı.Sözünün eri birisi değildir.Sorun gine spkdan kaynaklı böyle bir firmayı ve sahibini neden kote etti neden kapattı.Şimdi açarsa bir dünya yatırımcı zarar eder.Burası Türkiye burada namuslu kazanana fakirlik folu günler bekler ��*â™‚ï¸ Egyomuzda güzel gelişmeler olurda İnşaAlllah güzel yerlere gelir diye tememni edelim...

Merhabalar Fazlı Bey'
    Acaba arkaşınızın ismi Faruk bey miydi ;( bizde twitterda bol bol Faik Ulutaş'a yazardık...
    Hakkımızı arardık twitter adalaetinde ��*â™‚ï¸ Allah rahmet eylesin
    Malasefki bu Faik çok kişinin günahına girdi İnşaAllah Egyo Faik ulutaşa benzemez diyelim.
    Ekürüleri 50 tl fiyatları görmüşken bizimki kaçları görürdü acaba...
    Ömrümüz gidiyo zaman bu devirde çok önemli inşaAllah en erken süreçte sonuçlanır insanlar kalan zamanında bari güzel şeyler yaşar diyelim.
    Şimdiden Tüm egyodaşlarıma selamlar

4.  Alıntı Originally Posted by ntatli34 Yazıyı Oku
    İyi akşamlar Fazlı Bey
    Sanırım Faik Ulutaş'ı tanımıyorsunuz tanısanız veya hisseniz olsa ilk gördüğünüz yerde ...😋 Ben yazmıyım googlede twitterda yaptıklarını araştırın iyiki bulaşmamışım dersiniz.Çok kez kapanıp açıldı en son 2019 da tekrar açıldı açıldığında 0.17 kruşdan 0.40 lara kadar çıktı sanırım twitterda malını pazarladı sonra kapattı.Sözünün eri birisi değildir.Sorun gine spkdan kaynaklı böyle bir firmayı ve sahibini neden kote etti neden kapattı.Şimdi açarsa bir dünya yatırımcı zarar eder.Burası Türkiye burada namuslu kazanana fakirlik folu günler bekler 🤷*ââ„¢â€šï¸ Egyomuzda güzel gelişmeler olurda İnşaAlllah güzel yerlere gelir diye tememni edelim...

Merhabalar Fazlı Bey'
    Acaba arkaşınızın ismi Faruk bey miydi ;( bizde twitterda bol bol Faik Ulutaş'a yazardık...
    Hakkımızı arardık twitter adalaetinde 🤷*ââ„¢â€šï¸ Allah rahmet eylesin
    Malasefki bu Faik çok kişinin günahına girdi İnşaAllah Egyo Faik ulutaşa benzemez diyelim.
    Ekürüleri 50 tl fiyatları görmüşken bizimki kaçları görürdü acaba...
    Ömrümüz gidiyo zaman bu devirde çok önemli inşaAllah en erken süreçte sonuçlanır insanlar kalan zamanında bari güzel şeyler yaşar diyelim
    .
    Şimdiden Tüm egyodaşlarıma selamlar
    SN ntatli34, iyi günler. inşallah.

5.  Alıntı Originally Posted by FAZLI AKDEMİR Yazıyı Oku
    http://spoizmir.org/wp-content/uploa...I-TUTANAGI.pdf

https://www.izmir.bel.tr/tr/NazimImarPlanlari/131

İlçe: KONAK
    Plan Konusu: Konak ilçesinde, Alsancak Limanının giriş kısmından başlayarak, doğuda Alsancak Garı ve demiryolu, batıda İzmir Körfezi, güneyde Fevzipaşa ve Gazi Caddeleri ile sınırlanan alanda; İzmir 3. İdare Mahkemesinin 09/12/2019 tarih 2019/1583 sayılı Kararında belirtilen hususlar dikkate alınarak, 1/25000 ölçekli İzmir Büyükşehir Bütünü Çevre Düzeni Planı doğrultusunda hazırlanan, Bakanlığın NİP356744069 plan işlem numaralı Konak 1. Etap (Alsancak-Kahramanlar Bölgesi) 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı.
    Meclis Karar Tarihi: 12.2.2021
    Karar No: 05.175
    Onanma Tarihi: 5.4.2021
    Askı Tarihi Çıkış: 19.4.2021
    Askı Tarihi İniş: 18.05.2021 17:00
    Yayınlanan Gazete:
    Pafta 1 İndir Görüntüle
    Pafta 2 İndir Görüntüle
    Pafta 3 İndir Görüntüle
    Pafta 4 İndir Görüntüle
    Rapor 1 İndir
    Son durum hakkında bilginiz var mı acaba.??

6.  Alıntı Originally Posted by çakal...... Yazıyı Oku
    Son durum hakkında bilginiz var mı acaba.??
    iyi günler sn çakal..... dürüst konuşmak gerekirse hevesim kalmadı neticesini araştırmadım.

7. ADAMLARIN TEK TARTIŞMA KONUSU; ŞUNUN HEYKELİ OLSUN YOKK YOK BUNUN HEYKELİ OLSUN DİYOR.. O HEYKEL.

http://www.egedesonsoz.com/haber/mim...isiyiz/1070881

Sayfa 155/188 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •