Special Days Image
Sayfa 172/188 İlkİlk ... 72122162170171172173174182 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. O kadar zaman geçti ki neye yatırım yaptığımızı unuttuk...Çukurdan başka bir şeyi kalmış mıydı bu EGYO'nun?...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. Var olmaz olur mu. Denizli de Menderes ilçesinde daha bir çok yerde… Bize SASA’nın patronu gibi yatırımcısına kendisine DÜRÜST NAMUSLU bir yöneticisi lazım.

Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    O kadar zaman geçti ki neye yatırım yaptığımızı unuttuk...Çukurdan başka bir şeyi kalmış mıydı bu EGYO'nun?...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

3.  Alıntı Originally Posted by Korvet Yazıyı Oku
    Var olmaz olur mu. Denizli de Menderes ilçesinde daha bir çok yerde… Bize SASA’nın patronu gibi yatırımcısına kendisine DÜRÜST NAMUSLU bir yöneticisi lazım.
    Hay ağızına sağlık Sn. Korvet...Böyle patronların Bist'te çoğalması dileğimle...Egyo alacağıma Sasa( halka arzına katılmıştım)alsaydım zamanında şu anda multimilyonerdim...Cahil kafama mı yanayım geçen ömre mi yanayım bilemedim...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. İnanın bende o zaman Egeen almaktan vazgeçtim 11.80₺ 2000 lot alabiliyordum. Ahhh Kemal ahh senin sayende hayal bile kuramaz olduk.
     Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    Hay ağızına sağlık Sn. Korvet...Böyle patronların Bist'te çoğalması dileğimle...Egyo alacağıma Sasa( halka arzına katılmıştım)alsaydım zamanında şu anda multimilyonerdim...Cahil kafama mı yanayım geçen ömre mi yanayım bilemedim...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

5.  Alıntı Originally Posted by Korvet Yazıyı Oku
    İnanın bende o zaman Egeen almaktan vazgeçtim 11.80₺ 2000 lot alabiliyordum. Ahhh Kemal ahh senin sayende hayal bile kuramaz olduk.
    Hayatta şanslı olanın horozu bile yumurtlarmış...Ne diyelim...Sağlık olsun...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6. Az mı Kaldı desem mi kibu mesajım burada kalsın bakalım

7.  Alıntı Originally Posted by Korvet Yazıyı Oku
    Az mı Kaldı desem mi kibu mesajım burada kalsın bakalım
    Diyelim de öyle olsun......Cidden kabak tadı verdi...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by Korvet Yazıyı Oku
    İnanın bende o zaman Egeen almaktan vazgeçtim 11.80₺ 2000 lot alabiliyordum. Ahhh Kemal ahh senin sayende hayal bile kuramaz olduk.
    Bende Egemen'i 9 dan alıp 11 telden sattım.
    Aslında Egyo yerine gözaltında Eplas alacaktim. Arkadaş sağ olsun Egyo almamı önerdi,önerisini tuttum.Eplas nerede bu nerede?

Sayfa 172/188 İlkİlk ... 72122162170171172173174182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •