Sayfa 2/188 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1499 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. Açılırsa maktk gibi olur belki. 2 liraya kadar gider mi?

Yazdıklarımdan ve yorum yaptıklarımdan trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.YAZILARIM VE YORUMLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

Alıntı Originally Posted by es-es-es Yazıyı Oku
    EGYO GENEL KURUL TOPLANTI SONUCU EKTEDİR. AYRICA AŞAĞIDAKİ İNTERNET SİTESİNDEN DE ULAŞABİLİRSİNİZ.

http://www.spk.gov.tr/apps/ofd/OzelD...enuheader=null
    Teşekkürler...Diğer kurul duyurusu ne zaman olur acaba?

3.  Alıntı Originally Posted by yiğido58 Yazıyı Oku
    İzmirden bir vekalette izmirden teslim aldım teşekürler ilhami bey sağ olun var olun...
    Sn.yiğido58; Vekalet işi ne durumda mart ayındaki toplantı için yeterli olacak mı.?

4. Egyodaşlarımın benimle aynı düşüncede olması vede fedakarlıklarına kelimeler yetmez sadece buğün noterlerde genel olarak sistem arızası nedeninden dolayı 10 egyo daşımın vekalet işlemi yarına kaldıgı bilgisi bana alodan bilgilendirildi.

Ayrıca Hissenet yönetimine iyiki varsınız biz yatırımcılara sundugunuz hizmetten Teşekkürler...

5. Şuan için görüştüğüm egyodaşlarımdan gelecek lotlar ile birlikte yeterli olacak
    10 martta rakamlar netlik kazanır aksini düşünmek bile bizleri büyük hüsrana götürür Allah,mahafaza düşünmek bile istemiyorum.

6. Vekalet gönderirken nasıl dolduruyoruz?

mesela 40.000 hisse için

Sahibi bulunduğum nominal 1,00 TL'den 40.000 TL değerdeki 40.000 adet paya ilişkin olarak ...

gibi mi?

7. Aynen düşündüğün gibi dünyalı kardeşim..

8. Buğün Ankdan Gantepten Antalyadan Balikesirden Eskişehirden noter işlemini bitirip kargo ile adresime yollanan vekaletler için teşekkürler....
    Kırıkkaleden teşekkürler...
    Birlikten güç dogocak ilk adımlarımız Allahın izniyle hayırlı Akşamlar egyodaşlarım...

Sayfa 2/188 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •