Sayfa 23/188 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

Mazhar Zorlu Holding hisselerinde yüzde 20'ye yakın yükseliş gerçekleşti

Mazhar Zorlu Holding (MZHLD) hisseleri, TMSF ile anlaşma sağlanmasının ardından yüzde 19.50 oranında değer kazandı.

Egeplas hisselerinde yüzde 19.10'luk artış gerçekleşti

Egeplast (EPLAS) hisseleri, TMSF ile anlaşma sağlandığı haberinin ardından yüzde 19.10 değerinde artış kaydetti.

---------------------
    Açıklamalar
    Şirketimiz iştiraklerinden Ege Sökteks Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Ege Yıldız Plastik Pazarlama Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin EGS Bank A.Ş. ve Toprakbank A.Ş.'den kullandıkları, TMSF tarafından temellük edilmiş kefaletimiz altındaki kredi borçları nedeniyle TMSF ile borçların tasfiyesi ve şirketlerimizin ibra edilmesi yönünde protokol imzalanmış ve protokolün TMSF kurulu tarafından onaylandığı 27.09.2017 tarihinde tarafımıza bildirilmiştir. Protokolle şirketlerimizin TMSF'ye olan borç ve riskleri tasfiye edilmiş ve ibralaşılmıştır. 27.09.2017 2017/25

(EGYO bundan istifade etmeyecek mi! ELBETTE EDECEKKK.)

2. Arkadaşlar Mazhar ve Eplas bugün gelen haberler ile çift tavan çekti.

Mahkeme Mazhar ve Eplas leyhine sonuçlanmış.

Bu mahkeme sonuçları Egyoyu kapsıyor olabilir. Bilgisi olan varmıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by şirinyerli Yazıyı Oku
    Mazhar Zorlu Holding hisselerinde yüzde 20'ye yakın yükseliş gerçekleşti

Mazhar Zorlu Holding (MZHLD) hisseleri, TMSF ile anlaşma sağlanmasının ardından yüzde 19.50 oranında değer kazandı.

Egeplas hisselerinde yüzde 19.10'luk artış gerçekleşti

Egeplast (EPLAS) hisseleri, TMSF ile anlaşma sağlandığı haberinin ardından yüzde 19.10 değerinde artış kaydetti.

---------------------
    Açıklamalar
    Şirketimiz iştiraklerinden Ege Sökteks Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Ege Yıldız Plastik Pazarlama Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin EGS Bank A.Ş. ve Toprakbank A.Ş.'den kullandıkları, TMSF tarafından temellük edilmiş kefaletimiz altındaki kredi borçları nedeniyle TMSF ile borçların tasfiyesi ve şirketlerimizin ibra edilmesi yönünde protokol imzalanmış ve protokolün TMSF kurulu tarafından onaylandığı 27.09.2017 tarihinde tarafımıza bildirilmiştir. Protokolle şirketlerimizin TMSF'ye olan borç ve riskleri tasfiye edilmiş ve ibralaşılmıştır. 27.09.2017 2017/25

(EGYO bundan istifade etmeyecek mi! ELBETTE EDECEKKK.)
    sayın şirinyerli EGYO.nun güçbirliğinden kaynaklanan borçlarından dolayı tmsf,yle olan bağlarını koparamıyordu,bu haberle EGYO,da ibralaşmış olmuyormu EGYO,nunda ibralaşması gerekmezmi senin düşüncen nedir sayın ağbim düşüncelerini şöyle bir paylaşsanda faydalansak

elbette bir açıklama yapan çıkar.

7. Sayin Şirinyerli bu ımojlarin anlamı nedir ????? Bende bu hissedende var da ne demek istediğinizi anlamak istedim.saygilar. Yatırım tavsiyesi degildir.

Alıntı Originally Posted by zmoglu Yazıyı Oku
    Sayin Şirinyerli bu ımojlarin anlamı nedir ????? Bende bu hissedende var da ne demek istediğinizi anlamak istedim.saygilar. Yatırım tavsiyesi degildir.
    aslında benim açıdan çok büyük anlamı varda biraz zaman alacakkk, alacak derken uzun zaman değil.Biraz bende pusuda bekleyeyimmm.

https://www.youtube.com/watch?v=8ygTeC1clNg

şunu da açıkca belirtmek isterim EGYO para kazandırmadı ama bana çokkkk şeyyyyy kattı.
    belki de hiç kimseye kazandırmadığını bana kazandırdı.

Sayfa 23/188 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •