Sayfa 49/188 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 385 - 392 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

Bu davanın sonucu ne oldu?
    Burada Yazılan,Çizilen Yorumlar Yatırım Danışmanlığı Kapsamın da Değildir.Kişisel Yorumdur.Sadece Beni Bağlar.Sorumluluk Kabul Edilmez,Aksi Taktirde Akıl Sağlığınız Bozulabilir.Uyarımı Yapayımda

2. Aynı kişi olmasına rağmen, farklı farklı nickler kullanan ne sahtekarlar gördük.

İşi gücü gömlekçilik yapmak olan ne sahtekarlar gördük.

Millete iyi görünmek için yalakalık yapan ne sahtekarlar gördük.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.LÜTFEN ARACI KURUMUNUZA DANIŞINIZ.

3. Elimdeki hisseleri almak isteyenlere net ve açıkça yazdım.

Hiç özelde felan yazmaya gerek yok. Elimiz açık olsun millette ne olduğunu bilsin.

Hisseleri almak isteyen varsa, Kendi yatırım kurumunu ve yatırım hesabı ile bilgilerini buradan veya özelden yazsın. Bende hisseleri blokeli olarak virman yapayım. Ödemesi hesabıma geçtiğinde bloke kendiliğinden otomatik olarak kalkacaktır.

Ancak ben alayım diyerek kaybolanlar, virman için gerekli bilgilerini halen buradan veya özelden göndermiyorlar.

EGYO nun son halini değerlendirelim.

1- Çok sağlam bilgi diyerek geçen sene Ocak ayında açılacak diyen muhterem zat, üzerinden bir sene geçti, ne oldu?

2- Egyo nun elinde hangi mal varlığı kaldı, bir sayın bakalım.......

3- Sakarya karasu diye tutturan muhterem, söyle bakalım Sakarya Karasu kime ait ve ne kadar borcu var?

4- Danıştay daki davaya neden egs grubu müdahil olamıyor?

şu kendini çok bilgili zanneden muhterem zat, neden Ticaret Gazetesine bile ulaşamıyorsun? Merak etme artık ben o gazeteyi gerekli arkadaşlara ulaştırdım.

5- Egyo nun şuanda açık olan bir şubesi ve bir telefon numarası bile kalmamıştır. varsa adresini ve telefon numarasına ulaşın bakalım ne duyacaksınız?

6- Egyo nun ne zamandan beri bilançoları yayınlanmamaktadır ve neden, bilançoyu düzenleyecek kimseyi geçtik, telefonu açacak kimse yok hatta ortada telefon yok?

7- .........................

8- .........................

9- ........................

Alıntı Originally Posted by es-es-es Yazıyı Oku
    Elimdeki hisseleri almak isteyenlere net ve açıkça yazdım.

Hiç özelde felan yazmaya gerek yok. Elimiz açık olsun millette ne olduğunu bilsin.

Hisseleri almak isteyen varsa, Kendi yatırım kurumunu ve yatırım hesabı ile bilgilerini buradan veya özelden yazsın. Bende hisseleri blokeli olarak virman yapayım. Ödemesi hesabıma geçtiğinde bloke kendiliğinden otomatik olarak kalkacaktır.

Ancak ben alayım diyerek kaybolanlar, virman için gerekli bilgilerini halen buradan veya özelden göndermiyorlar.

EGYO nun son halini değerlendirelim.

1- Çok sağlam bilgi diyerek geçen sene Ocak ayında açılacak diyen muhterem zat, üzerinden bir sene geçti, ne oldu?

2- Egyo nun elinde hangi mal varlığı kaldı, bir sayın bakalım.......

3- Sakarya karasu diye tutturan muhterem, söyle bakalım Sakarya Karasu kime ait ve ne kadar borcu var?

4- Danıştay daki davaya neden egs grubu müdahil olamıyor?

şu kendini çok bilgili zanneden muhterem zat, neden Ticaret Gazetesine bile ulaşamıyorsun? Merak etme artık ben o gazeteyi gerekli arkadaşlara ulaştırdım.

5- Egyo nun şuanda açık olan bir şubesi ve bir telefon numarası bile kalmamıştır. varsa adresini ve telefon numarasına ulaşın bakalım ne duyacaksınız?

6- Egyo nun ne zamandan beri bilançoları yayınlanmamaktadır ve neden, bilançoyu düzenleyecek kimseyi geçtik, telefonu açacak kimse yok hatta ortada telefon yok?

7- .........................

8- .........................

9- ........................
    Özetle Sn.Es Es Es Geçmiş Olsun Diyelim mi ? Fazlada Yazmaya Gerek Yok O Zaman
    Yukari da Bahsettiğiniz Kim se Ona Yazin Biriyle Karistirdiniz Sanirsam İlk Nickim Asla Farkli Nicklerle Girisim Yoktur.Kuyruk Aciniz Varsa Bilemem
    Sanirim Yaziniz Sn Sirinyerliye, Beni İlgilendirmez aranizdaki Munasebet Ben Kendimden mesulum önceki yazilariniz da Kimse birsey bilmiyor diye feryat ediyordunuz bizde size inandik Spek Conta conta Yonta Yonta sizin Temanizdi sanirsam.
    Umut Yok İse Yok Yazin Bizde Takip Edip Umuta Baglanmiyalim Saygilarimla
    Burada Yazılan,Çizilen Yorumlar Yatırım Danışmanlığı Kapsamın da Değildir.Kişisel Yorumdur.Sadece Beni Bağlar.Sorumluluk Kabul Edilmez,Aksi Taktirde Akıl Sağlığınız Bozulabilir.Uyarımı Yapayımda

5.  Alıntı Originally Posted by BY PİVOT Yazıyı Oku
    Özetle Sn.Es Es Es Geçmiş Olsun Diyelim mi ? Fazlada Yazmaya Gerek Yok O Zaman
    Yukari da Bahsettiğiniz Kim se Ona Yazin Biriyle Karistirdiniz Sanirsam İlk Nickim Asla Farkli Nicklerle Girisim Yoktur.Kuyruk Aciniz Varsa Bilemem
    Sanirim Yaziniz Sn Sirinyerliye, Beni İlgilendirmez aranizdaki Munasebet Ben Kendimden mesulum önceki yazilariniz da Kimse birsey bilmiyor diye feryat ediyordunuz bizde size inandik Spek Conta conta Yonta Yonta sizin Temanizdi sanirsam.
    Umut Yok İse Yok Yazin Bizde Takip Edip Umuta Baglanmiyalim Saygilarimla
    Conta Conta Conta Yonta Yonta Yonta zamanları ilk zamanlardı.

o zamanlar öyleydi. şimdi durum farklı.

Benim yazım adresini bulur. Siz üzerinize alınmanıza gerek yok.

umud meselesine gelince sayın genco abimiz ve ben zamanı gelince gerekeni fazlası ile yapmaya çalışıyoruz.

Mesele birlik ve beraberlik oluşturmaya çalıştıkça, gereksiz yaratıklar gene gereksiz gereksiz hareketler ...........

6. Sayın es-es elinizdeki lot miktarini sordum cevap vermediniz ister burdan ister ozelden elinizdeki miktarı yazın iban yazın parayı yollayım

7. 1 milyon lot 10 lira ediyordu degil mi

8. [IMG][/IMG]

Sayfa 49/188 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •