Sayfa 50/188 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. bir zamanlar eski dosyalardan nostalji olsun ekran alıntısı tarihi 27,11,2013

2. sisbaş dava aşamaları için
    danıştay 10 daire 2007/6032
    danıştay idari dava 2010/1693 ve
    danıştay idari dava 2014/5398 e bakabilirsiniz
    yanlış bir yorum yapmamak adına yorumu sizlere/bilenlere bırakıyorum
    saygılar......

Tamamdır Sn.Es Es Es benden yana sıkıntı yok beklemeye devam hayırlı haberi alırız inşAllah

4. ((Slm es es kardeş satarım dediğiniz rakamdan 5000 TL ye kaç lot alabilirim xxxxxxxxxx eğer satmak istersen bu numaradan mesajlaşalim saygılar..)) ES ES KARDEŞİME özelden gönderdiğim mesaj kaale alıp geri dönmedi bende burdan yazıyorum yatırım hesabım AK YATRIM 6268071 HESAP NO.. Satarım dediğiniz rakamdan 1 milyon lot 10 tl ya ben 1000 tl veriyorum... saygılar..

Sn.Es Es Es latife yapmış anladığım kadarıyla ilk başta bende ciddi sanmıştím.2018 geldi çattı bırakın alıp vermeleri de ne olacak bu işin sonu ona odaklanalım umut varmı?Yokmu? Asıl mesele bu yoksa boşuna bekleşmenin kalp kırmanın anlamı yok sabır ede ede taş çatladı toz oldu.2018 bakalım neler getirecek neler götürecek umutlar yeşerecekmi? Bence artık didişmeyi bırakalım.Akıl sağlığı bozuk olanları anlıyorum az daha sabredelim bakalım elde avuçta ne kaldı yoksa hepsi kefaletten gittimi?
    Açılınca inşAllah bakarız durumlara boş yere topicde al sat demenin anlamı yok psikopa ta bağlamayalım lütfen anladığım.kadarıyla bu işin piri Sn.Genco Abi selamlar ayrıca Saygılarımla. Allah Yüzümüze Baksın 2018 de mağduriyetler giderilsin.
    Sn.Şirinyerli sizde sataşmayı bırakın baştan aşağı okudum forumu yazılarınızı okuyan ütobik bir hayalle yazıldığını farkeder her halde ayrica sizin yazılarinizdan bende dahil tamam iş bitti hemen açılacak zannettik,ama bilgilendirici paylasimlar icin yinede tesekkurü borc bilirim.Aklı selim olmaliyiz.The End mi ?Devammı
    Hepinize Sevgi ve Saygılarımla
    Burada Yazılan,Çizilen Yorumlar Yatırım Danışmanlığı Kapsamın da Değildir.Kişisel Yorumdur.Sadece Beni Bağlar.Sorumluluk Kabul Edilmez,Aksi Taktirde Akıl Sağlığınız Bozulabilir.Uyarımı Yapayımda

6.  Alıntı Originally Posted by serciyo60 Yazıyı Oku
    bir zamanlar eski dosyalardan nostalji olsun ekran alıntısı tarihi 27,11,2013
    Mesaj kutuna bakabildinmi sercio

7.  Alıntı Originally Posted by serciyo60 Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]
    işte gerçek egyo yatırımcısı budur.

Tebrik ederim. süperdi.....
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.LÜTFEN ARACI KURUMUNUZA DANIŞINIZ.

8.  Alıntı Originally Posted by omaroğlu Yazıyı Oku
    ((Slm es es kardeş satarım dediğiniz rakamdan 5000 TL ye kaç lot alabilirim xxxxxxxxxx eğer satmak istersen bu numaradan mesajlaşalim saygılar..)) ES ES KARDEŞİME özelden gönderdiğim mesaj kaale alıp geri dönmedi bende burdan yazıyorum yatırım hesabım AK YATRIM 6268071 HESAP NO.. Satarım dediğiniz rakamdan 1 milyon lot 10 tl ya ben 1000 tl veriyorum... saygılar..
    syn omaroğlu;

daha önce özel den göndermiş olduğunuz mesaj da yatırım hesabınız ve virman için gerekli bilgiler yoktu. Şuan göndermiş olduğunuz bilgilere göre virman gelip gelemiyeceğini hesabınızın bulunduğu Ak Yatırıma sorunuz. Size virman için gerekli olan matbu formu verecektir. Siz de o formu doldurup bana özelden gönderin. Bende size Iban no yu vereceğim. Ayrıca bir milyon lot 10 TL yapmaz. Bunu da benim satış rakamından bir milyon lotu AK Yatırıma kaç TL yapacağını sorun.

Telefon mesajına gelince, benim telefonum sadece sayın GENCO abimizde, AMEDLİYİM dostumda, bir de FERİT abimizde, ayrıca HASAN beyde ve Kemal beyde var. Bunun dışında hiç kimseyle telefondan görüşmüyorum ve mesajlaşmıyorum. Bu konu da yanlış anlaşılmasın. AMEDLİ dostumun ricası ve isteği üzerine ŞİRİNYERLİ ile telefondan görüştüm. Şirinyerli ninde benim telefonumu hiç kimseye benim onayım olmadan vermeyeceğini de iyi biliyorum.

Şirinyerli de bizim değerli ve onurlu bir arkadaşımızdır. Ancak farkında olarak veya farkında olmayarak sayın GENCO abimize yapmış olduğu sataşma ve hedef göstererek suçlayıcı yazılarından dolayı kendisine çok kızgınım. Çünkü bu konuda söz vermişti. Şirinyerli de sayın GENCO abimizden özür dilemediği müddetçe artık kendisi ile de görüşmeyeceğim.
    Son düzenleme : es-es-es; 27-12-2017 saat: 21:12.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.LÜTFEN ARACI KURUMUNUZA DANIŞINIZ.

Sayfa 50/188 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •