Sayfa 51/188 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

Sn.Es Es Es 2018 de umut var mı? Sizce Bir yorum rica etsem Konuya hakimsiniz.
    Burada Yazılan,Çizilen Yorumlar Yatırım Danışmanlığı Kapsamın da Değildir.Kişisel Yorumdur.Sadece Beni Bağlar.Sorumluluk Kabul Edilmez,Aksi Taktirde Akıl Sağlığınız Bozulabilir.Uyarımı Yapayımda

2.  Alıntı Originally Posted by BY PİVOT Yazıyı Oku
    Sn.Es Es Es 2018 de umut var mı? Sizce Bir yorum rica etsem Konuya hakimsiniz.
    Sayın GENCO abimiz ve ES-ES-ES bitti demeden bitmez.

Ama şuanki durum daha kötü. Çünkü artık EGYO nun açık bir bürosu bile kalmadı. İstanbul daki açık olan bürosu da kapandı.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.LÜTFEN ARACI KURUMUNUZA DANIŞINIZ.

Hakkımız da Hayırlısı, Olursa Olur Olmassa Ya Nasip Der Geçeriz,Yapacak Bir Şey Yok Teşekkürler.

4. Bak güzel kardeşim öncelikle senin telefonun bana hiç mi hiç lazım değil sana özelden 5000 liraya kaç lot alabilirim diye sordum özelden bilgi verip söyleyebilirsin illa telefondan mesaj yazmana gerek yok borsa işinden anlayan arkadaşım ( kendim hiç anlamam) hesabıma girip bu hesap numarani gönder arkadaşa dedi bende öyle gönderdim tahtası kapalı hisselerde virman olmaması lazım ak yatırımı ara konuş dedi senden gelecek cevaba göre aramayı düşünüyordum herneyse yarın arar öğreniriz,ayrıca Genco abimin watsap grubunda bende varım burdan kendisine ve grup arkadaşlarıma saygılar sunuyorum

http://www.hisse.net/topluluk/showth...46#post1419846

yıllık hisse yarışmamız tahminleri almaya başlamıştır
    3 hisse seçin 1 yıl yarışalım
    egyocularıda bekliyoruz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by es-es-es Yazıyı Oku
    Genco abinin selamları ile;

Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi

02 EKİM 2017 tarih ve 9420 sayılı gazetenin 683 ve 684 sayfalarında EGYO nun A.Ş. dönüşüm ilanı yayınlanmıştır.

Ticaret Gazetesini inceledikten sonra elimdeki bütün EGYO hisseleri satma kararı aldım.

Almak isteyenler varsa 0,00001 TL den EGYO hisseleri satılık. Almak isteyenlere HAYIRLI olsun.

0,00001 TL x 1 000 000=10 TL yapar....Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by es-es-es Yazıyı Oku
    işte gerçek egyo yatırımcısı budur.

Tebrik ederim. süperdi.....
    Sizi anlamak mümkün değil ....Burdan yazdım...cevap vermediniz ....
    Özelden yazdım ...Cevap vermediniz ....
    Bir daha size yazmamam daha doğru ....Bilgi vermek istedim ...

8. egyodaşlarım lütfen bırakalım bu virman ortamını ben ne zaman sizlere neyin ne olacağını buradan vede grubumuzdan bildirecem o zaman diyoloklarımız sataşma ile degil saygı ve sevgi içersinde olmalı kimsenin hatırı için kim olursa olsun benim ortamımda olamaz kendilerinin hataları gözardı edilecek benim afetmem beklenecek genco iyiliği de unutmaz.

Sayfa 51/188 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •