Sayfa 55/188 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 433 - 440 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. https://www.youtube.com/watch?v=SQ7mPWCDzeA

Allah rahmet etsin, büyük üstad.....

En değerli eserleri engellenmiş.......
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.LÜTFEN ARACI KURUMUNUZA DANIŞINIZ.

2. Herkesin zaman zaman hataları-yanlışları mutlaka vardır. Önemli olan bunun farkına varıp, dönüşünü veya dönüşümünü yapabilmektir.

EGYO gemisini hep beraber yüzdermeye çalışalım-birlik-beraberlik yapalım el ele verelim diyoruz.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.LÜTFEN ARACI KURUMUNUZA DANIŞINIZ.

3. Sayın Oraklar neyi paylaşamadığınızı hala anlamış değilim...Hani EGYO açısından ne faydası olacağını bir türlü çözemedim...Yeni yılın tüm tartışmaları geride bırakmasını ve EGYO açısından olumlu haberlerle geçmesini diliyorum...Tüm ortaklara sağlık ve mutluluk dolu yıllar temenni ederim...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Üsttdeki benim fotograf

.
    .

Lütfen ispatlayan hodri meydan
    Özür bekliyorum.

Benim burada katkımın olmadığı inkar ediliyor. EGS gayri yatırım ortaklığınin, A.Ş. olması için gümrük ticaret iç müdürlüğündeki görevli bayan bahar hanımla yapmış olduğum görüşmede ilgili şirketin bazı eksik evrakları olduğunu, bunların tamamlanması gerektiğini söylediğini, bende bunu tek tek not alarak sayın amedliye telefonla bilgi verdiğimi, kendisinin gerekli yerlere notumu ilettiğini İNKAR EDEBİLİR MİSİNİZ. teşekkür ederim.

Alıntı Originally Posted by es-es-es Yazıyı Oku
    SAYIN GENCO ABİMİZ;

Senden ricam, lütfen abimiz olarak, büyüyümüz olarak bu kışkırtmalara-bu sataşmalara cevap verme, hatta cevap olarak yazı bile yazma......

Bu formu takip eden dost ve arkadaşlarımız kimin ne olduğunu çok iyi biliyor.......

Herkes bu durumu kendi vicdan muhasebesinde değerlendirir.............

Sayın Şirinyerli; eğer ki egyo ile ilgili gerçek ve doğru somut bir bilgi veya belgeniz var ise (şimdiye kadar hiç göremedik ) onu paylaşınız ki bir katkınız olsun. Lakin katkı vermekten daha ziyade kavga-gürültü-gereksiz tartışmalar saçıyorsunuz......

6. Benim senden istedigim buydu seninle uzaktan yakından alakası yok bu ortamı yaratan kişiyede benim izmirde kendisini tanıdığımı istabulda tanımama imkan yok dedim banada yanılmadıklarını ilettiler vede
    buğün bana gelen mesajda senden HELALLİK ALACAGİNI SÖYLEDİ.
    Sana gelince bu kadar basit olacak bir resim işini o kadar mesaja gerek varmı idi işte ispatı
    bunu ortaya atanlar düşünsün enselerindeyim
    onlara hesap sormak boynumun borcu olsun.
    sert çıkışım oldu olmadı değil.

7. kim üstüne alınırsa alınsın arkamdan iş çevireni kazdıgı kuyuya düşürürüm aynı zamanda ortamımdan ırak kalır.

8. sn şirinyerli avatarını değiştir ??????

Sayfa 55/188 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •