Sayfa 56/188 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 1503 madde; 441 - 448 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1.  Alıntı Originally Posted by es-es-es Yazıyı Oku
    [B]
    sayın marjiman;

sizin özelden göndermiş olduğunuz mesaj virman için yeterli ve gerekli değildir......
    Ben almam gereken cevabı aldım ...Teşekkür ederim ..

2. Batık olan EGYO'nun satış işlemi ne zamandı.

Bilgisi olan var mı.

Belki Kemal ZORLU talip olur, kim bilir.

3. ooooo selamlar merabalar egyodaşlar burdamıydınız site değişmiş haa babalimon da değişti uzun zaman geçti bir durum kontrol yapayım dedim.hala gurup duruyor ama egyo duruyor mu yerinde selamet olsunnnnn......

4. cümbüş devam ediyor galiba yonta yonta conta conta gidiyoz mu hele
    ben yokken esmeler gürlemeler bitmiş galiba ne oldu kankalar uçmuş gitmiş zorlu gurubu vay garip egyom bensiz pek garip kalmışsın ...seni babalar göremez olmuş vah yazık....oysaki sendeki hikayeler bitmezdi.18 senedir yazıldı çizildi faaliyet yok hala haaaaaa vah yazık batanlar adam olurken sen ki altın ken gümüş yapıldın senin kaderin benim almammıydıki 100 bin lot dokunmuş babalara açın tahtayı vereyim de garibanlar bayram etsin....yakındır senin seneryoyu oynamanda nasıl bir film hazırlanıyor görecez.....

5. gelmiş geçmiş en büyük oyun sende oynanacaktır. yay gerildikçe daha hızla gider....
    egyo ile ilgili son gelişmeler oluşmadımı dostlar yoksa kaptada haber gelmez oldu hemiii...
    peki kankaları zorlu gurubu haberlerinden bize benzer çıkacak bilgilerdemi yok....
    bunlar tam bir kansız kan emiciler yetmedimi emdiğiniz yetmedimi 18 yıl ....
    yeter artık yollayın şu güzelim haberlerini bizde görelim gün yüzünü....
    ben bu tmsf nin de ne işe yaradığını anlamadım şirketi faaliyet yerine haber dahi göndermez duruma soktular...
    hani yönetime geri bırakılmıştı.bizmkiler ne iş yapar bilen duyan varmıdır...
    bu yönetim nekadar pasiftir... bir karar alıp ortak bulup proje yapıp faliyete geçmiyor...şirketi kurtaracak bir girişim yapmıyor onca büyük projelere harekete geçirecek bir girişim yapmadı.herseyini satıyor bize giren birsey yok nerede bu paralar yönetenler....
    tmsf.... spk..... ey devlet..... hani sadece kendi borçlarından sorumlu protokole ne oldu... kim bilgi verecek bu bilinmez haberlerin cvp ...yazan yok böyle borsamı olur kumarhanede bile haberin olur sonuçtan duyulur....battınmı çıktınmı yoksa hala uyutuluyormusun EGYOMMMMMMMM SEN BENİ BIRAKMADAN BEN SENİ BIRAKIRMIYIM KADERİMSİN EY BAHTSIZ EGYO.....

6. Dostlar hayırlı olsun yeni yılımız bu yıl egyo yılı olacak.....
    Artık beklenen haberler bu yıl düşecektir son dakikalara girmiş bulunuyoruz....
    Heran yeni haber ve gelişmelere hazırlıklı olalım zorlu gurubu arkası sıra bize gelmiştir hayırlısı ile görüşürüz saygı ve sevgilerimle egyodaşlar...

7. Saygı sevgi bizden limonbobo hoş geldin

Sn limonbobo, hoş geldiniz

yeni yılın ilk haberi;
    http://www.egepostasi.com/haber/basm...-bastan/176924

Bu başlığı şu anda 3 kişi okumaktadır. (2 üye ve 1 ziyaretçi)

Sayfa 56/188 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •