Sayfa 62/188 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sn. Şirinyerli...Yatırım tavsiyesi Değidlir...
    Ben teşekkür ederim Sn roark. Saygilar.

değerli dostlar hayırlı Cumalar, biraz önce BORSA İSTANBUL, SPK ve TMSF'dan bilgi istedim, sizlerden de ricam imkanları olan varsa, vardır. Belirtmiş olduğum kurumlardan BİLGİ İSTEYELİM 4982 sayılı Kanun Kapsamında menfi yada müspet cevap verilebiliyor. saygılar.

Sn doktor'un bu sözlerine katılmamak elde değil....

foruma ilk girdiğim 2012 mart ayındaki yatırım psikolojisini hatırlattı. tek farkı inanmış ,sayısal olarak çok azalmış YORGUN ,SABIR İÇİN BİLE MECALİ KALMAMIŞ YATIRIMCILARI GÖZLEMEKTEYİM. tıkır tıkır çalışan fabrika yöneticilerinin ; oluşturulan bu beklentilerde ,sorumluluklarını yerine getirmesi gerekmektedir. BORSA YATIRIM SİSTEMATİĞİ , ZAMANIN GELDİĞİNE İŞARET ETMEKTEDİR.

teşekkürler hocam.

5. Benim anladığım TMSF nin Egyo'yu ayaklandırma ihya etme gibi bir düşüncesi yok.

TMSF nin amacı sadece batan Egyo dan kurtarabildiğini kurtarmaya çalışmaktır.

Yoksa hisse sahipleri batmış mağdur olmuş ilgilendiklerini sanmıyorum.

Sıkıntımız burada.

6. İflas erteleme kalkıyor
    İflas erteleme kalkıyor
    30 Ocak 2018 - 09:59 www.finansgundem.com
    TweetlePaylaş+1LinkedinWhatsApp
    Yatırım Ortamını İyileştirme Reformu Paketi kapsamında icra iflas süreçlerine ilişkin yenilikler getiriliyor
    Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Yatırım Ortamını İyileştirme Reformu Paketi'ni açıklıyor. Ankara'da açıklamada bulunan Akdağ'ın iflas ertelemenin kaldıırlacağını söyledi.

Akdağ sözlerine şöyle devam etti:

-En önemli adımı icra iflas süreçlerinde atıyoruz, iflas ertelemeyi kaldırıyoruz.

-İflas erteleme ile konkordatoyu bir araya getirerek, yeni bir reform hazırladık, Adalet Bakanı önümüzdeki günlerde bunu açıklayacak.

-İflas erteleme süreci azami 23 ay olacak.

-Şirketlerin tasfiyesinden ziyade ticari hayata devamını esas alıyoruz, alacaklıları da sürece dahil ediyoruz.

-İflas erteleme kurumu sebebiyle tercih edilmeyen konkordato kurumunu kurtarma anlaşmasını ismini de yaygınlaştırarak revize etmiş oluyoruz.

-'İflas erteleme kurumu' tamamen yürürlükten kaldırılıyor, konkordato revize edilerek bir 'kurtarma anlaşması kurumu' oluşturuluyor.

-Şirket kuruluşunu 7 işlemden bir işleme indiriyoruz.

-Şirket kuruluşunda yüzde 25'lik sermaye blokajı şartını kaldırıyoruz.

-İnşaat izinleri sürecinde 12 işlem 5'e indirildi.

-İnşaat ruhsatındaki imza sayısını 18'den 1'e düşürdük.

7.  Alıntı Originally Posted by Gümüş Yazıyı Oku
    100 bin lot almak için 1 kuruştan teklif verdim bakalım vereceklermi bana varmı başka almak isteyen veya artıran
    Ağlayanın malı gülene hayır etmez

8.  Alıntı Originally Posted by şirinyerli Yazıyı Oku
    Sn aziz baskanin aciklamalari;
    ORTADA BİR CENAZE VAR KARDEŞİM
    Çok tartışılan Basmane çukuru konusuna bir kez daha açıklık getiren Başkan Kocaoğlu, “Göreve geldiğim günden bu yana, buna benzer 4-5 problem vardı, bir kısmını çözdük. Bir kısmını çözemedik. Basmane çukurunu çözmek için uğraşıyoruz. Oradaki hissemizi arttırdık. Odalarla görüşerek yaptık bu işi. Bazı arkadaşlar 'Bu yapılmasın, bunu belediye satın alsın' diyor. Belediye kendi malını mı satın alsın? Zamanında burada böyle bir iş olmuş. İyi niyetle yapılmış ama ortada bir cenaze var. Kentlilerin yararına nasıl kaldırabilirsen öyle kaldıracaksın. Eski belediye başkanı başlatıyor bu işi. Bırakın Basmane çukurunu, Konak Meydanı’na Galeria yapmaya kalktı. Şimdi bize 'Burayı al, yeşil alan yap' deniyor. Başka birisi olsa, bilmiyor diyeceğim. Sonra mahkeme mahkeme süründürülüyor. Burayı geri al! Nasıl geri alacağım? Bir iş yapılmış, 5-6 tane ortağı var, kayıpları var, zarar etmişler. Plandan dolayı en güzel çözümü buydu. Biri alacak, belediyenin hissesini yapıp bırakacak, bu cenaze de kalkacak. Hele hele başından beri bu işin içinde olan, yaklaşık aynı projeyi 5 emsal alan insan da sadece durup bakıyor; burası da ayrı bir işâ€ dedi.
    Boş konuşma versin 500 milyon tazminat iki ortağa al hayrını gör tabiki kasada bu kadar parası varsa

Sayfa 62/188 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •