Sayfa 66/188 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 521 - 528 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. Yetmez

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Yetmez

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sn dünyalı neye yetmiyor daha dün'e kadar bu fiatların çok çok altı teklif ediliyordu...( yanlış anlaşılmasın ben sonuna kadar bekleyeceğim. herkesin kendi kararı kendini bağlar.)

3.  Alıntı Originally Posted by şirinyerli Yazıyı Oku
    sn dünyalı neye yetmiyor daha dün'e kadar bu fiatların çok çok altı teklif ediliyordu...( yanlış anlaşılmasın ben sonuna kadar bekleyeceğim. herkesin kendi kararı kendini bağlar.)

Bence de yetmez...Yılların adı var üzerinde...Hak ne ise o olsun...Bir de YTM' ye başvuruyorsunuz...Nominalin altında hisse vermiyorlar...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. Whatsup ta yazarken aynı problem, forumda yazarken de aynı problem.

Herkes sizin gibi mi düşünmeye mecbur mu ?

Herkesin kendine ait bir fkri olamaz mı ?

Neden insanlar hep başkasının fikrini yargılamaya kalkıyorlar ?

Bizim tek hesabımız Allah'a... Başka kimseye açıklama yapmak, ya da fikrimizi beğendirme mecburiyetimiz yok..

Yetmez 20 diyenler vardı
    Burada Yazılan,Çizilen Yorumlar Yatırım Danışmanlığı Kapsamın da Değildir.Kişisel Yorumdur.Sadece Beni Bağlar.Sorumluluk Kabul Edilmez,Aksi Taktirde Akıl Sağlığınız Bozulabilir.Uyarımı Yapayımda

6. Bu kağıda ben anlam veremedim. Adı üstünde gayri menkul yatırım ortaklığı iken düz mantık olarak düşünürsek nasıl oluyordu bu duruma düşüyor . Fabrika değil ki çıkardığı üründen zarar etsin , sanayi şirketi değil piyasaya uyum sağlaması, ne oldu elindeki arsalar da heyelan mı oldu, aldığı kiralar karşı mı gelindi. Anlayan varsa lütfen bana izah etsin. Şimdiden teşekkür ederim

SM-T230 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yetmez diyenlere 2 liradan satarım.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

8.  Alıntı Originally Posted by davleze Yazıyı Oku
    Bu kağıda ben anlam veremedim. Adı üstünde gayri menkul yatırım ortaklığı iken düz mantık olarak düşünürsek nasıl oluyordu bu duruma düşüyor . Fabrika değil ki çıkardığı üründen zarar etsin , sanayi şirketi değil piyasaya uyum sağlaması, ne oldu elindeki arsalar da heyelan mı oldu, aldığı kiralar karşı mı gelindi. Anlayan varsa lütfen bana izah etsin. Şimdiden teşekkür ederim
    Dedikleriniz sonuna kadar doğru ama sıkıntı şurada; grup bünyesindeki bütün batık firmaların borcu EGYO'ya yüklendi.

Bir gün önce borç yokken borçların EGYO'ya devredilmesi ile bir gün sonra bir anda 200 milyon TL borç ortaya çıktı.

Bu borçlarda EGYO'nun mal varlıkları satılarak kapatılmaya çalışıldı.

Neticede sıfıra sıfır elde var sıfır.

Sayfa 66/188 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •