Sayfa 67/188 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 529 - 536 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. Sayın Psihalivetamam da bu nasıl bir sözleşme yapıyorlar bu yetkiyi nasıl alıyorlar kimi kandırmak çalışıyorlar bunlara hesap soran resmi bir kurum yok mu? Şimdiden teşekkür ederim

SM-T230 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tmsf,Spk Resmi Kurum Değilmi?Durum Ortada Boru Gibi Borç Yüklendi Kefaletten Sata Sata Bir Şey Kalmadı.Basmane Kaldı Oda Kalirsa 20 Yıla Yakin Çözülmedi Ne Olacagı Belli Değil Elinde Geçmişte Egyo Olanlar Kanser Oldu Bir Kısmı ,Kalanida Adayı
    Burada Yazılan,Çizilen Yorumlar Yatırım Danışmanlığı Kapsamın da Değildir.Kişisel Yorumdur.Sadece Beni Bağlar.Sorumluluk Kabul Edilmez,Aksi Taktirde Akıl Sağlığınız Bozulabilir.Uyarımı Yapayımda

3. Bunda biz hisse senedi sahiplerinin ne suçu var sanki şirketin maaşlı elemanı mıyız. Amacımız zengin olup köşe dönmek değil, küçük tasarruflarımızı burada biriktirmek ülke ekonomisine katkı sağlayıp istihdam oluşturmanın önünü açmak tır. Bu düşüncelere sahip kişilerin mağdur olmasına hiçbir resmi kurumun müsade edeceğine ihtimal dahi vermiyorum. Çünkü memleket bizim . Biz ülkemize sahip çıkmalıyız. Bize de devletin resmi kurumları sahip çıkmalı. Herkese iyi geceler

SM-T230 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by davleze Yazıyı Oku
    Sayın Psihalivetamam da bu nasıl bir sözleşme yapıyorlar bu yetkiyi nasıl alıyorlar kimi kandırmak çalışıyorlar bunlara hesap soran resmi bir kurum yok mu?
    Bu konuyu biraz açalım.

EGYO sıfır borç sahibi iken 1 gecede gruba ait 200 milyon TL borç EGYO'nun sırtına yıkıldı. Bu nasıl oldu izah etmeye çalışalım.

Yapılan protokol ile EGYO yönetimi TMSF'ye devredildi. Bunu duyduğumuzda pek çok arkadaş gibi bizlerde sevindik. Zira baktığımız açı şuydu;

1- TMSF, EGYO'yu çekip çevirir adam eder. Karlı bir şirket haline getirir.

2- TMSF, EGYO'yu gözaltı pazarından çıkarır ulusal pazarda işlem görmeye başlar.

3- Bu şekilde hisse 5-10 TL aralığına gelir. Herkes kazanır.

4- TMSF, EGYO'yu iyi bir fiyattan satışa çıkarır ve satar. TMSF ve EGYO kendi yoluna bakar.

Bizim düşüncelerimiz ve TMSF yönetiminden beklentilerimiz bu şekilde idi. Bizim bakış açımız bu idi.

Peki TMSF yönetimi penceresinden bakınca durum nasıl görünüyor.

TMSF yönetimi ise şu şekilde düşündü:

1- Ortada grup şirketlerine ait bir cenaze var. Bu cenazenin kaldırılması lazım.

2- Bu cenazeyi kaldıracak mal varlığı da EGYO'da var. O zaman EGYO'da ne var ne yok satalım, grup şirketlerine ait borcu kapatalım.

3- EGYO hissesini de tarihin tozlu raflarına kaldıralım.

Bu arada EGYO hissedarı mağdur olmuş canı yanmış, bunun kimsenin umurunda olduğunu sanmıyorum.

Durumun özeti budur. Burada daha bilgili ve olaya daha vakıf arkadaşlar var. Yanlışım varsa yada hatalı olduğum noktalar varsa düzeltirlerse memnun olurum.

TMSF yönetiminin EGYO'yu düze çıkarma karlı bir şirket haline getirme diye bir derdi olmadı.

Aksine grup şirketlerinin borçları için EGYO'nun içi boşaltılmaya çalışılıyor.

Alıntı Originally Posted by Psihalive Yazıyı Oku
    Bu konuyu biraz açalım.

EGYO sıfır borç sahibi iken 1 gecede gruba ait 200 milyon TL borç EGYO'nun sırtına yıkıldı. Bu nasıl oldu izah etmeye çalışalım.

Yapılan protokol ile EGYO yönetimi TMSF'ye devredildi. Bunu duyduğumuzda pek çok arkadaş gibi bizlerde sevindik. Zira baktığımız açı şuydu;

1- TMSF, EGYO'yu çekip çevirir adam eder. Karlı bir şirket haline getirir.

2- TMSF, EGYO'yu gözaltı pazarından çıkarır ulusal pazarda işlem görmeye başlar.

3- Bu şekilde hisse 5-10 TL aralığına gelir. Herkes kazanır.

4- TMSF, EGYO'yu iyi bir fiyattan satışa çıkarır ve satar. TMSF ve EGYO kendi yoluna bakar.

Bizim düşüncelerimiz ve TMSF yönetiminden beklentilerimiz bu şekilde idi. Bizim bakış açımız bu idi.

Peki TMSF yönetimi penceresinden bakınca durum nasıl görünüyor.

TMSF yönetimi ise şu şekilde düşündü:

1- Ortada grup şirketlerine ait bir cenaze var. Bu cenazenin kaldırılması lazım.

2- Bu cenazeyi kaldıracak mal varlığı da EGYO'da var. O zaman EGYO'da ne var ne yok satalım, grup şirketlerine ait borcu kapatalım.

3- EGYO hissesini de tarihin tozlu raflarına kaldıralım.

Bu arada EGYO hissedarı mağdur olmuş canı yanmış, bunun kimsenin umurunda olduğunu sanmıyorum.

Durumun özeti budur. Burada daha bilgili ve olaya daha vakıf arkadaşlar var. Yanlışım varsa yada hatalı olduğum noktalar varsa düzeltirlerse memnun olurum.

TMSF yönetiminin EGYO'yu düze çıkarma karlı bir şirket haline getirme diye bir derdi olmadı.

Aksine grup şirketlerinin borçları için EGYO'nun içi boşaltılmaya çalışılıyor.
    İmzamıda Atarım.
    Burada Yazılan,Çizilen Yorumlar Yatırım Danışmanlığı Kapsamın da Değildir.Kişisel Yorumdur.Sadece Beni Bağlar.Sorumluluk Kabul Edilmez,Aksi Taktirde Akıl Sağlığınız Bozulabilir.Uyarımı Yapayımda

6. Aynen katılıyorum kardeşim elimizden ne gelir ne yapabiliriz

Alıntı Originally Posted by Çarşılı Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum kardeşim elimizden ne gelir ne yapabiliriz
    Geçmiş Olsun Vicdana Kalmış,O da Kaldıysa 200M bir gecede hediye edildi 10binlerce ky.yatirimci batti sayelerinde vebali Allaha Kaldı artik alacaklarimizi Ahirete saklayalim.Yinede umutsuz olmayalim gün doğmadan neler doğar.

8. sabrediyorsam bir sebebi var o sebeb yolunu bulunca Hukuk ile Adalet yerini bulacak hak yolunda sabır sabır

Hesap şaşar.

Sayfa 67/188 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •