Sayfa 68/188 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 1503 madde; 537 - 544 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. Aynen katılıyorum Genco bey, çünki bu dışimizdentırnağımızdan artırdığını z birikimlerini bir şey olmaz nedenini sorarsanız helal paradır da ondan. En küçük şüphem dahi yok . İyi geceler diliyorum.

SM-T230 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Çok faydalı, net bir anlatım olmuş. Teşekkürler.

Bu kazığı buradan çıkartmamız imkansız...
    Başka yollar bulup, başka şekilde zararımızı çıkartıp kazığı geldiği yere iade edeceğiz...

Alıntı Originally Posted by Psihalive Yazıyı Oku
    Bu konuyu biraz açalım.

EGYO sıfır borç sahibi iken 1 gecede gruba ait 200 milyon TL borç EGYO'nun sırtına yıkıldı. Bu nasıl oldu izah etmeye çalışalım.

Yapılan protokol ile EGYO yönetimi TMSF'ye devredildi. Bunu duyduğumuzda pek çok arkadaş gibi bizlerde sevindik. Zira baktığımız açı şuydu;

1- TMSF, EGYO'yu çekip çevirir adam eder. Karlı bir şirket haline getirir.

2- TMSF, EGYO'yu gözaltı pazarından çıkarır ulusal pazarda işlem görmeye başlar.

3- Bu şekilde hisse 5-10 TL aralığına gelir. Herkes kazanır.

4- TMSF, EGYO'yu iyi bir fiyattan satışa çıkarır ve satar. TMSF ve EGYO kendi yoluna bakar.

Bizim düşüncelerimiz ve TMSF yönetiminden beklentilerimiz bu şekilde idi. Bizim bakış açımız bu idi.

Peki TMSF yönetimi penceresinden bakınca durum nasıl görünüyor.

TMSF yönetimi ise şu şekilde düşündü:

1- Ortada grup şirketlerine ait bir cenaze var. Bu cenazenin kaldırılması lazım.

2- Bu cenazeyi kaldıracak mal varlığı da EGYO'da var. O zaman EGYO'da ne var ne yok satalım, grup şirketlerine ait borcu kapatalım.

3- EGYO hissesini de tarihin tozlu raflarına kaldıralım.

Bu arada EGYO hissedarı mağdur olmuş canı yanmış, bunun kimsenin umurunda olduğunu sanmıyorum.

Durumun özeti budur. Burada daha bilgili ve olaya daha vakıf arkadaşlar var. Yanlışım varsa yada hatalı olduğum noktalar varsa düzeltirlerse memnun olurum.

TMSF yönetiminin EGYO'yu düze çıkarma karlı bir şirket haline getirme diye bir derdi olmadı.

Aksine grup şirketlerinin borçları için EGYO'nun içi boşaltılmaya çalışılıyor.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

T.C.
    İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
    2018 YILI NİSAN AYI TOPLANTISI I. BİRLEŞİMİ
    MECLİS GÜNDEMİ

Toplantı Tarihi : 09/04/2018 Toplantı Saati : 18.00

Belediye Meclisimizin 12/01/2018 tarihli, 05.70 sayılı Kararı ile kabul edilen ve 14/02/2018-15/03/2018 tarihleri arasında askıya çıkarılan; Konak 1. Etap (Alsancak-Kahramanlar Bölgesi) 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planına, TMMOB Mimarlar Odası İzmir Şubesi tarafından yapılan itirazın incelenmesi. (İmar ve Şehircilik Dai.Bşk.E.80371)

ayrıca sayın omaroğlu, size çok teşekkürediyorum. saygılarımla.
    Son düzenleme : şirinyerli; 06-04-2018 saat: 20:55.

Hakkımızda hayırlısı bekleyip görelim.

6. Hayır olur İNŞALLAH

SM-T230 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 68/188 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •