Sayfa 97/188 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 769 - 776 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

2019 Ocak 4.......Eeeeee

Ne Oldu?

İnşallah bir açıklama olur
    Son düzenleme : şirinyerli; 04-01-2019 saat: 17:36.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/728640

TMSF ile Güçbirliği Grup arasında yapılan Protokolün ilgili maddesinde; "Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü" ihalesinin feshedildiğinin yazılı olarak bildirilmesi halinde, Grubun 3 ay içerisinde ödeme teklifinde bulunacağı düzenlenmiştir.

TMSF tarafından, 26.09.2018 tarihinde protokolün ilgili maddesi gereği ödeme teklifinde bulunulması talebi iletilmiştir. Tarafımızdan idareye cevaben, sözleşme hükmüne atıf yapılarak ihalenin fesih edildiği bildiriminde bulunulmadan ödeme teklifi istenemeyeceği hatırlatılmıştır.

Bugüne kadar TMSF tarafından " Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü " ihalesinin iptal edildiğine/ fesih edildiğine dair tarafımıza bir tebligat yapılmamıştır.
    04.01.2019
    ÖDA: 2019/01

4.  Alıntı Originally Posted by BY PİVOT Yazıyı Oku
    Hiç Bir Faaliyet Yok Tekstil Kapali...
    Volt desen 6 Yildir %92 de Bitemedi
    Gyo da Tarlalar Mevcut
    Babaya Bankaya vs...Faizle 140M borc Var.

Öz Kaynak 27.373.292M 2018...09 Ayda
    Yaklasik 137M dusmus Kaynaklar...

Kaymakli Kadayif Demi

Ama Egyo da Kefaletten Odenen Borca Bak Elindeki Gayrimenkule Bak İstenirse

Basmane İle Borc biter Kasaya 30.40M Nakit Girer,Karasu Vs.Bir Suru Projesi Mevcut...
    Ama İstenirse

Yazdiklarim Yatirim Tavsiyesi Değildir.......
    Bunların yapılabilmesi için sağlam bir yönetim lazım.

Şuan yönetim kimin elinde, niyetleri nedir bilen var mı.

EGYO yu ayağa kaldırma gibi bir dertleri var mı.

Alıntı Originally Posted by Psihalive Yazıyı Oku
    Bunların yapılabilmesi için sağlam bir yönetim lazım.

Şuan yönetim kimin elinde, niyetleri nedir bilen var mı.

EGYO yu ayağa kaldırma gibi bir dertleri var mı.
    Şimdi Diyelim.... ( DTM ) Basmane Yani İhale İptal Oldu. Sn.Kemal ZORLU yla TMSF Arasın da Gizlilik Anlaşmasi Yapildi.Bizim EGYO Olaraka Güçbirliği İle Bir Ortaklığımız Var Galiba Pay Oranimiz da Yapilan Son Protokole Göre%40..50 Arasi Bildiğim.Kemal Bey İnş.İslerine Güçbilirliği Olarak Belkide Bir Ortakla Başlar sa Bunu EGYO ya Etkisi Araştırılmalı

Yada Yeniden İhale Yapildi Zaten 80M Usd Gibi Belese Gitmis ve Asil Ederinin Çok Fazla Söyleniyor Bilemiyorum...
    EGYO Kefaletten Dolayi Ödene Yapiyor..Şu An Ne Kadar Borç Kaldı ...Ne Kadar Ödendi...Elde Ne Kaldı...Neler Gitti Bunları Ortaya Koymalı İktisadi Bütünlük Yeniden İhale Olursa Bunun Bize Etkisi İyice Araştırılmalı...Fazla da Ezbere Konuşulmamali Denizli deki Gyo lari Borca Gityi Galiba...

Denser de Karasu daki Olay Tam Nedir? Egyo Pozitif Etkisi Ne Derece de Bunlari Bilmeden Konuşmayalım...
    Ytd...

Hayırlı akşamlar....Sayın şirinyerli kardeşim merhabalar...Özel mesaj kutunun ayarları kapalı galiba,geçenlerde memsa için hayırlı olsun demişsin..ama ben de memsa yok..ha bir ara bulaşmıştım ..bende şu an kapalı olarak aktaş,esems,asyab ve egyo var...Allah'a emanet olunuz...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Çok sağol sn batık Hocam.🙏

Altay Kulübünün 105. kuruluş yıl dönümünde, Kemal abi nasıl bir açıklama yapacakkk... bekleyip göreceğiz.

Sayfa 97/188 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •