Sayfa 54/188 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. işte ilk mesajım oku ucuzcu iyi oku vekaleten bahsettiğinde yukarıdaki mesajını
    Bak Watsat grubunda resimler orda bak ve ben değilimde bu kadar basit

benim telefonum wapshap a uyumlu değil, grubunuza üye değilim diyorummm sesim yada yazılarım sizlere intikal etmiyor mu?anlam veremiyorum. resmimi paylaş buradan İSPAT EDİN DİYORUM TOPLANTIYA KATILDIĞIMA DAİR!!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by omaroğlu Yazıyı Oku
    öncelikle tüm dost aarkadaşlarıma hayırlı cumalar,evet es es kardeşim ile telefonla tanışma nasip oldu kendisine sonsuz teşklerimi iletiyorum bu nezaketli davranışından dolayı tbr ediyorum.Es Es kardeşim o gurur ve onur bize ait inşallah temennilerinin gerçeğe dönüşmesi dileği ile saygılar....
    Ben teşekkür ederim. Saygı ve sevgi bizden.....
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.LÜTFEN ARACI KURUMUNUZA DANIŞINIZ.

4.  Alıntı Originally Posted by şirinyerli Yazıyı Oku
    benim telefonum wapshap a uyumlu değil, grubunuza üye değilim diyorummm sesim yada yazılarım sizlere intikal etmiyor mu?anlam veremiyorum. resmimi paylaş buradan İSPAT EDİN DİYORUM TOPLANTIYA KATILDIĞIMA DAİR!!!!!

YAZIK...ÇOK YAZIK.........

Milleti forma bunun için mi çağırıyorsun. Milletin huzurunu-sukunetini bozmak için mi ?

Ticaret Gazetesini buradan sen paylaşabildin mi syn şirinyerli?

Şu aşamada buradan herhangi bir resim veya belgenin paylaşılamayacağını syn şirinyerli sen çok iyi biliyor olmana rağmen, isteğinin olamayacağını da biliyor olamana rağmen; kışkırtıcı-sataşmacı-huzur ve sukuneti bozucu hareketlere devam ediyorsun....

YAZIK- ÇOK YAZIK.....

oysa ki senin kendi arkadaşların toplantıya katıldığını bana da özel mesaj olarak attılar, ama ben onları ifşa edemem. Fakat Wassap grubunda paylaşılmış........

5. SAYIN GENCO ABİMİZ;

Senden ricam, lütfen abimiz olarak, büyüyümüz olarak bu kışkırtmalara-bu sataşmalara cevap verme, hatta cevap olarak yazı bile yazma......

Bu formu takip eden dost ve arkadaşlarımız kimin ne olduğunu çok iyi biliyor.......

Herkes bu durumu kendi vicdan muhasebesinde değerlendirir.............

Sayın Şirinyerli; eğer ki egyo ile ilgili gerçek ve doğru somut bir bilgi veya belgeniz var ise (şimdiye kadar hiç göremedik ) onu paylaşınız ki bir katkınız olsun. Lakin katkı vermekten daha ziyade kavga-gürültü-gereksiz tartışmalar saçıyorsunuz......

Yine Yeniden Hallusinasyon Görülmüş Belli
    Kardeşim Egyo da En Derin Bilgiler Sn.Genco da, Daha Neyin Peşindesiniz Bırakın Bilgilendirme Yapılıyor.Açılırsa Bahtımıza,Açılmazsa Kaderimize Der Sineye Çekilir.
    Allah Umutlarımızı Söndürmesin Bir Uğraş ve Çaba Var.Çok Açık ve Net.
    Sn Genco Abi Bilgilendirmelerinizi Lütfen Esirgemeyin. Saygılarımla.

7. Ben sayın GENCO abimize sonsuz bir şekilde güvenirim. Eğer ki o isterse değil vekalet egyo haricindeki bütün hisselerimi bile ücretsiz kendisine veririm.

8. YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.LÜTFEN ARACI KURUMUNUZA DANIŞINIZ.

Sayfa 54/188 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •