Sayfa 1/188 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1499 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

Tarih : ..................................
    Konu : EGS Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nin Genel Kurul ve Olağanüstü Genel Kurul Toplantılarında Şirketimizin Temsili

Sahibi bulunduğum nominal 1,00 TL'den ...............TL değerdeki ............... adet paya ilişkin olarak EGS Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi'nin 16.03.2017 tarihinde saat 14.00'de ve saat 16.00'da Büyükdere Caddesi No:121 Ercan Han A.Blok Kat: 6 Esentepe -İstanbul adresindeki şirket merkezinde gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurul toplantılarında ve bu toplantıların devamı niteliğinde yapılacak olan Genel Kurul toplantılarında beni temsil etmeye ve gündemdeki maddelerin karara bağlanması için tam yetki ile oy kullanmaya 38150079980 T.C. Kimlik numaralı Yıldırım ÜNALMIŞ'ı temsilci olarak tayin ettim.

Hasan Turan veya Yıldırım Ünalmış olarak noterden tastikli yapılacak.
    Adresim 1735 sokak No:76 Daire:4 Aksoy, Karşıyaka/İzmir.
    Telefon: 0-532-6137861
    Son düzenleme : es-es-es; 20-02-2017 saat: 12:51.

2. Vayy sayın Es es ....hoşgeldiniz ....
    Gelişiniz hayrlara vesile olsun ....

3.  Alıntı Originally Posted by marjiman Yazıyı Oku
    Vayy sayın Es es ....hoşgeldiniz ....
    Gelişiniz hayrlara vesile olsun ....
    hoşbulduk.....

4. yenilenen sitemiz egyodaşlarım ve bana hayırlı uğurlu olsun.

5. egyodaşlarım ilk vekalet ANK,dan nasip oldu dün teslim aldım teşekkürler ufuk kardeşim sağ ol var ol.

6.  Alıntı Originally Posted by yiğido58 Yazıyı Oku
    egyodaşlarım ilk vekalet ANK,dan nasip oldu dün teslim aldım teşekkürler ufuk kardeşim sağ ol var ol.
    Abi ne demek...ancak bunu yapabildim.

7. İzmirden bir vekalette izmirden teslim aldım teşekürler ilhami bey sağ olun var olun...

8. EGYO GENEL KURUL TOPLANTI SONUCU EKTEDİR. AYRICA AŞAĞIDAKİ İNTERNET SİTESİNDEN DE ULAŞABİLİRSİNİZ.

http://www.spk.gov.tr/apps/ofd/OzelD...enuheader=null

Sayfa 1/188 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •