Sayfa 105/188 İlkİlk ... 55595103104105106107115155 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 833 - 840 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

Sayın Kemal zorlu'nun bu sözleri çok önemli

Güç Yapı: Umut doğdu
    Kemal Zorlu bu proje için, hayatını, sağlığını kaybettiğini ve hatta aile ilişkilerinin dahi zorlandığını belirterek yaşadığı zorlukların sözle anlatılamayacağını ifade etti. Kemal Zorlu gelinen aşamanın İzmir’e yakışır bir projeye dönüşmesi için fırsat doğduğuna dikkat çekerek, Güçbirliği'nin hakları ödenmek koşuluyla satış ya da yeni formüllere açık olduğunu söyledi.

Zorlu, “Araziyi komple satabiliriz, ortak olabiliriz ya da farklı formüller oluşabilir. Ancak bazı kurum temsilcileri ve siyasiler belediyenin almasını talep ediyorlar. Fikirlerine saygı duydum. Güçbirliğinin hakları ödenmek koşuluyla olabilir. Öncelikle bizimle oturup anlaşacaklar. 20 yıldır uğradığım zarar var, bunu kim karşılayacak? Paranın faizi emeği ne olacak? Bu paralar küçük rakamlar değil

Bu böyle biline...

15 Mayıs 2019 tarihinde TMSF tarafından bana gelen cevap;
    Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü kapsamındaki gayrimenkullere ilişkin imar planlarına karşı açılan davalar neticesinde verilen iptal kararları nedeniyle ihale alıcısı Şirket tarafından inşaat ruhsatının alınamaması üzerine İhale Şartnamesi hükümleri kapsamında Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğünün Livamine Yapı Sanayi ve Ticaret AŞ’ye ihalesinin iptaline karar verilmiştir.

3. Bu arsa için kaç bin tane ocak söndü, canlar gitti, şirketler battı, 100. 000'lerce insanımız mağdur oldu.

Bu arsa yüzünden mzholdingin ve EGYO'nun gayrimenkulleri bedavaya haraç mezat satıldı. 15 yıldır eplas, mzhol ve Egyo ve EGS grubu süründürülüyor. Arsanın fiyatının belki 10 katı bizlere zararı oldu.

Nedense tapusu sahibine verilince her kafadan bir ses çıkmaya başladı.

Araplar Kabe'nin dibinde, para için saat kuleli rezidans lar oteller avm'ler dikti. Birşey olmuyor. Bu basmane arsanın dokunulmazlığı, kutsallığı nereden geliyor da herkes iztemezük diyor?!

Sırf buraya dikilecek DTM'nin engellenmesi bile İzmir'i 15 yıl kalkınmasını engellemiştir.

Bırakın artık mazlumların yakasını da Kemal bey yüklenici olarak, İzmir'e yakışacak, İzmir'in sembolü olacak, son derece modern, çevreci, minimum atık ve yenilenebilir enerjiyi kullananan, yeşille barışık güzel bir şaheser ortaya çıkarsın. Bu tüm İzmir'in hayrınadır.

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. ---------------

5.  Alıntı Originally Posted by marjiman Yazıyı Oku
    ---------------
    Hak hukuk adaletin biz Egyo hissedarlarına tecelli Ettigi bir bayram ve güzel günler geçirmemiz temennisi ile Allah a emanet olun

Arkadaşlar varmı bir hayır haber yazan çizen yok

7. Eplas sayfasına yazmıştım. Sayın Alacakaranlık buraya, da kopyalıyorum:

O yıllarda EGS banktan kredi çekip güçyapıya 29 milyon TL yani 20 MİLYON dolar avans veren EGYO'dur. Ama kimde bundan bahsetmiyor. Sırf o kredi sebebiyle astronomik faiz yükünün altına girdik. EGYO"nun neyi var neyi yok 10 da 1 fiyatına, sattılar. Basmane'den EGYO'nun zararı da enaz mzhld kadardır. EGYO"nun da bu tazminat davasına acilen müdahil olması şart. EGYO Yönetim kurulu'na açık çağrımdır.

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İnşallah tez zamanda,sahaya ineriz...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 105/188 İlkİlk ... 55595103104105106107115155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •