Sayfa 114/188 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon
Arama sonucu : 1499 madde; 905 - 912 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. yıllar evel bu yasa çıkmış olsaydı bizde faydanırdık nasıl hukuki işlemlerimiz yoktu sadece BANKAYAMIZA Hakkız yere el konulduysa BUDA MECLİS ARAŞTIRMA KOMİSYONUN HAKSIZ YERE EL KONULMUŞTUR RAPORUNDA BELİRTMİŞ OLDUGU HALDE KİM Bize siz haksızlığa uğradınız borçlarınız değil faizleriniz silindi imkanlarınız dahilinde ödeyin dedi yukarıdan aşağı kimlere baş vurulmadıki bütün belgeler elimde mevcut düşmeye gör.

2. Banka ile bir kişi yolsuzluk yaptı,diye bir tutuklamamı var EGESENİN Banka ile yapılan protokolunda,ki dolar bazında her ortaktan 3/4 MİLYON DOLAR tahsilat var T.M.F.S,nin bildirimlerinde görebilirsinin toplamını.

Egyoyuda 3.6 lük ortamdan yakaladılar bunada faiz faiz çalınan kapılarının akibiyeti hüsran.

onlar güçlü söz hakkı onlarda.

Denizli AVM satılmasın bir borç çıkarın ödeme imkanı vermediler vede sattılar.

bir şeyler ima edilirken iyi takip vede lafın sözün geçerliğini araştırma bilgi ile olur.

bana geçenlerde biz hakkımızı arayacağız dendi el bette hukuki haklarınızı kullanın dedim benimde 6 hukukçu ile çalışmalarımın ortamını zamanı gelince yapacağım sizlerde yapın ben kimseye çamur atmıyorum sezsizce bekliyorum sadece o zaman gelsin.

GİNE SÖYLÜYORUM KİMSEYİ ENGELLEMİYORUM HERKESE SAYGIM VAR KİMİ KİME DEGİL HUKUK YOLLARI AÇIK

3. Benim yazmış olduğum yazılarla ve yapmış olduğum müracaatlarla ilgili olarak sayın genco abimize karşı hareket ettiğim anlaşılmasın ve böyle bir algı da yaratılmasın. Aksine sonuna kadar sayın genco abimin yanındayım destekçisiyim.

4. Sayın genco baba ne derse o'dur. Gerisi teferruattır.

5. Okuduğum bir habere göre Tmsf Ataşehir'de 158 milyonluk arsayı ihalesiz kar payı ortaklığıyla, bir inşaat konsorsiyumuns vermiş.

Egyo'ya bize neden bu kadar zorluk çıkartıyor?

İnşaatı yapalım o da sonra kardan alacağını alsın. Çok mu zor?! Yukarıdaki habere bakarsanız pekala kanuna uygun bir şekilde yapabilir.

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Eplas'ta Dr yazmış:

bu kanun ,güçbirligi holding bünyesindeki; ARES ,GÜÇYAPI VE GÜÇTEKSTİL ŞİRKETLERİ ninin durumunuda kapsadığından TMSF nin zorlayıcı bir protokol yapmasınada gerek yoktur. artık iki tarafta kazan kazana uyacak ve masada çözüm üretecek taraflardır.

Güçyapı üzerindeki tmsf'nin cebri baskısı, talepleri kalkıyorsa inşallah Egyo'ya da faydası olacaktır.

7. Resmi Gazete'de yayımlanan değişiklikle Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın görev ve yetkilerine yurt içinde ya da yurt dışındaki şirketlere iştirak edebilmesi eklendi. Böylece devlet zor durumdaki şirketleri kurtarmak için ortak olabilecek...miş

8. Yanlış sayfaya yazmışım
    Son düzenleme : Dmart; 23-08-2019 saat: 21:39.

Sayfa 114/188 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •