Sayfa 52/188 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. Kendi meslektaşına haber borsada benim yanımda taraf olduğu için oldugu ortamlar yapan zavallı bak o kardeşim Mardin midyatta vatanı için ŞEHİT oldu ne mutlu ona ŞEHİTLİK makamına erdiği için MEKANİ CENNET OLSUN YAŞAR KARDEŞİMİN Kederli Ailesine sabırlar dilerim.
    NOT benim yeni haberim oldu ailesi aradı şok gecirdim bir yılı geçğin olmuş

2. sizlerden ricam sadece beklemek genco hayatta olduğu müddetçe gerçek egyodaşlarım hakkının peşinde BOŞ laflara karnım tok önemli olan ğüzel sakın takip.
    Bakın Folkart engelle karşılaşmasa idi ????? Önümüzde???,,??? sadece sabır.
    Burada güzel paylaşımlar olmasını istiyorum.
    sadece sataşma ile degil saygı ve sevgi içersinde dostluk iyi niyet ile kim paylaşımda bulunursa katkı sağlayan insan olmalı sadece arkamdan iş çeviren kişiler benden ırak olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    0,00001 TL x 1 000 000=10 TL yapar....Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    emeğiniz için teşekkürler
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.LÜTFEN ARACI KURUMUNUZA DANIŞINIZ.

4.  Alıntı Originally Posted by marjiman Yazıyı Oku
    Sizi anlamak mümkün değil ....Burdan yazdım...cevap vermediniz ....
    Özelden yazdım ...Cevap vermediniz ....
    Bir daha size yazmamam daha doğru ....Bilgi vermek istedim ...

sayın marjiman;

Siz bana özelden bu aşağıdaki mesajı göndermişsiniz.

Alıntı Originally Posted by marjiman
    Merhaba .

İş Bankası --Şube Kodu 1027
    218500 TL hesabı ...
    İsim --Serkan Güney Halı

Adedi bildirirmisin ?
    bende size ve diğer kişiler için bu aşağıdaki mesaj ile cevap vermişim..

Alıntı Originally Posted by es-es-es Yazıyı Oku
    Elimdeki hisseleri almak isteyenlere net ve açıkça yazdım.

Hiç özelde felan yazmaya gerek yok. Elimiz açık olsun millette ne olduğunu bilsin.

Hisseleri almak isteyen varsa, Kendi yatırım kurumunu ve yatırım hesabı ile bilgilerini buradan veya özelden yazsın. Bende hisseleri blokeli olarak virman yapayım. Ödemesi hesabıma geçtiğinde bloke kendiliğinden otomatik olarak kalkacaktır.

Ancak ben alayım diyerek kaybolanlar, virman için gerekli bilgilerini halen buradan veya özelden göndermiyorlar.

EGYO nun son halini değerlendirelim.

1- Çok sağlam bilgi diyerek geçen sene Ocak ayında açılacak diyen muhterem zat, üzerinden bir sene geçti, ne oldu?

2- Egyo nun elinde hangi mal varlığı kaldı, bir sayın bakalım.......

3- Sakarya karasu diye tutturan muhterem, söyle bakalım Sakarya Karasu kime ait ve ne kadar borcu var?

4- Danıştay daki davaya neden egs grubu müdahil olamıyor?

şu kendini çok bilgili zanneden muhterem zat, neden Ticaret Gazetesine bile ulaşamıyorsun? Merak etme artık ben o gazeteyi gerekli arkadaşlara ulaştırdım.

5- Egyo nun şuanda açık olan bir şubesi ve bir telefon numarası bile kalmamıştır. varsa adresini ve telefon numarasına ulaşın bakalım ne duyacaksınız?

6- Egyo nun ne zamandan beri bilançoları yayınlanmamaktadır ve neden, bilançoyu düzenleyecek kimseyi geçtik, telefonu açacak kimse yok hatta ortada telefon yok?

7- .........................

8- .........................

9- ........................

sizin özelden göndermiş olduğunuz mesaj virman için yeterli ve gerekli değildir......

5.  Alıntı Originally Posted by omaroğlu Yazıyı Oku
    ((Slm es es kardeş satarım dediğiniz rakamdan 5000 TL ye kaç lot alabilirim xxxxxxxxxx eğer satmak istersen bu numaradan mesajlaşalim saygılar..)) ES ES KARDEŞİME özelden gönderdiğim mesaj kaale alıp geri dönmedi bende burdan yazıyorum yatırım hesabım AK YATRIM 6268071 HESAP NO.. Satarım dediğiniz rakamdan 1 milyon lot 10 tl ya ben 1000 tl veriyorum... saygılar..
    Bugün

sayın omaroğlu
    'nun özel mesajını ve telefon numarasını gördüm. Kendisi ile telefonda görüşerek tanışma gururunu ve onurunu yaşadım. Umarım bu vesilenin ileride sayın genco abimiz ve sayın Amedliyim gibi nice dostluklara dönüşmesi temennisi ile....

6.  Alıntı Originally Posted by es-es-es Yazıyı Oku
    Bugün

sayın omaroğlu
    'nun özel mesajını ve telefon numarasını gördüm. Kendisi ile telefonda görüşerek tanışma gururunu ve onurunu yaşadım. Umarım bu vesilenin ileride sayın genco abimiz ve sayın Amedliyim gibi nice dostluklara dönüşmesi temennisi ile....
    öncelikle tüm dost aarkadaşlarıma hayırlı cumalar,evet es es kardeşim ile telefonla tanışma nasip oldu kendisine sonsuz teşklerimi iletiyorum bu nezaketli davranışından dolayı tbr ediyorum.Es Es kardeşim o gurur ve onur bize ait inşallah temennilerinin gerçeğe dönüşmesi dileği ile saygılar....

7. sende katılmışım sana ismini sorduğumda farklı isim söyledin hissenetteki ikullandıgın ismide farklı söyledin şti.nin genel kurulunda oy kullanmak için değil şti.nin faaliyetinin aynı lalmasını dile getirdin bende sana 50 trilyon kasaya köy o zaman dedim oy killanmıcaksan kapıyı gösterdim madem bana senin soy adımla gönderilen vekaleti sen neye kendi adına almadın genel kurula katılan egyodaşları ve aynı zamanda genel kurulda olmakla neden sende o kadar bilgili idin bizleri oy kullanmadan önce neye uyarmadın yukarıdaki mesaj yazılarında o zaman sende dağılsın kulis ortamına.
    bununda ispatı çekilen hatıra resminde en baştaki resmin genel kurul bittiğinde dışarıda ben şirinyerli yim adım fazlı polis memuruyum diyorsun da neden gencodan kendini gizliyorsun orada insanız elimi değil bir özürdilerim belki affa ugrardın .

işte kendi kazdığın kuyuya düşmek böyle bir şey birde ceşitli isimlerle kim bana hakeret ortamı yarattı ise sadece pasifligi ve zavallıgından sanal alem klefyecıliligi vede şrzligi.

Lutfen fotograflari buradan paylasin ben orada bulunmadim.HODRİ MEYDAN. ben asla yanliş isim ve kimlige bürünmem BENİ BİLEN BİLİR BİLMEYENDE KENDİ BİLİR. Sozu ile karsilik veriyorum. İSPAT ETMEYEN NAMERT tir.
    Son düzenleme : şirinyerli; 29-12-2017 saat: 15:46.

Sayfa 52/188 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •