Special Days Image
Sayfa 133/188 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1.  Alıntı Originally Posted by uvyatırımcı Yazıyı Oku
    adresi tekrar veriyorum

kıbrıs şehitleri cad no:146 İŞÇİMENLER İŞ MERKEZİ kat:7 D:45

konak izmir

Sn.uvyatırımcı..adres bilgilerinizi yeni gördüm google earth dan sizin adresi buldum..okla işaretli 7. katda..ön tarafta bir levha falan görünmüyor..şirketin bürosu diğer tarafta olablir. Ben Karşıyakada oturuyorum..hafta sonu müsait olacağım ve adrese gidip durumu sizinle paylaşırım.
    Attached Images Attached Images

2. binanın girişi

3.  Alıntı Originally Posted by akgün Yazıyı Oku
    Sn.uvyatırımcı..adres bilgilerinizi yeni gördüm google earth dan sizin adresi buldum..okla işaretli 7. katda..ön tarafta bir levha falan görünmüyor..şirketin bürosu diğer tarafta olablir. Ben Karşıyakada oturuyorum..hafta sonu müsait olacağım ve adrese gidip durumu sizinle paylaşırım.
    sonuçta elimizde bi adres var

gidip bakmak gerekir

haberlerinizi bekliyoruz

teşekkürler

4.  Alıntı Originally Posted by uvyatırımcı Yazıyı Oku
    sonuçta elimizde bi adres var

gidip bakmak gerekir

haberlerinizi bekliyoruz

teşekkürler

Belirttiğiniz adresi buldum..Bina doğru fakat..egyo için verdiğiniz adreste kapı numarası 45..binada bulunan son numara ise 38..bu durumda ..egyo binada hayali bir büroda hayali bir faaliyet göstermiş..
    yani verdikleri adres palavra..

5. Nasıl olur ? Bir hata olmuştur, egyo yönetimi en kısa zamanda adresi güncelleyip bildirir inş.

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Nasıl olur ? Bir hata olmuştur, egyo yönetimi en kısa zamanda adresi güncelleyip bildirir inş.

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn. uvyatırımcının elde ettiği adres doğruysa belirttiğim gibi bu adreste egyo diye bir şirket kesinlikle yok.. fakat yeni bir adres teyit edilirse tekrar gidip bakabilirim.

7. EGS Gayrimenkul Anonim Şirketi Adresi: Akdeniz Mah. Şehit Fethi Bey Cad. Erboy İş Hanı Apt. No: 41/704 Konak/ İzmir

İnternette gezinirken şöyle bir adres buldum ama...Teyit etmek gerekir...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    EGS Gayrimenkul Anonim Şirketi Adresi: Akdeniz Mah. Şehit Fethi Bey Cad. Erboy İş Hanı Apt. No: 41/704 Konak/ İzmir

İnternette gezinirken şöyle bir adres buldum ama...Teyit etmek gerekir...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Teyitli bir başka adres veya değişmezse bu adres için
    gelecek hafta sonu son bir kez daha gidebilirim..
    yaş 60.. malum koronalı günler..

Sayfa 133/188 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •