Sayfa 53/188 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 1499 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. sadece o şrfsizligi yapan kişiye sen değilsen bu kadar gereksiz mesaja gerek olmaz

2. ben gruba yazdım genel kurulda çekilen hatıra resmini ğöndermelerini istedim
    elimde gönderilen resim var açığa çıkmadın diye gruba atmadım.
    o zaman maden sen değilim diyorsan sen resmini at buraya bende sana bu teşkilatı kim düşündüyse ortaya çıkarayım hadi hodri.meydan bekli yorum

3. seninle olmıyan bir konuyu bu kadar dile getirmeme şaşıyorum ben kim yaptı ise ona hitabın sen değilsen rahat ol sözüm gecerli

4. gruba resim geldi sendegilsen krem ceketli o zaman ben degilimde anlamadıgım sendegilsen rahat ol nedir mesaj üstüne mesaj at resmini karşılaştıralım

5. ucuz olan sen sin acaba senin gibi ucuz düşünceye sahip değilim o çocuğu alet eden sensin acaba o vekalet yayınlansa isim geçecek mi idi ben siz miyim

6. Bak bakalım sana ilk hitap ettiğim mesajımda kimin adıyla vekalet geldiğini yazdım sen hakikaten şaşırmışım yolun açık olsun

Alıntı Originally Posted by yiğido58 Yazıyı Oku
    ucuz olan sen sin acaba senin gibi ucuz düşünceye sahip değilim o çocuğu alet eden sensin acaba o vekalet yayınlansa isim geçecek mi idi ben siz miyim
    gülüyorum size, değerli dostlar vekaletler verenler demek oluyor ki güvende değil.

boş işlerle alakası olmayan konular açıyorsun.

gün birlik beraberlik olma günü...siz ne yaptınız neyse herkese iyi akşamlar.

Bu başlığı şu anda 10 kişi okumaktadır. (5 üye ve 5 ziyaretçi)

Sayfa 53/188 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •