Sayfa 107/188 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 849 - 856 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. Sayın Es-Es

Yıldırım bey'in katıldığı genel kurula bizde katılmıştık. Bir anektod anlatayım. Egs holding temsilcisine sormuştum. Egyo'nun açılma ihtimali var mı diye, moral bozucu bir ses tonuyla "yok" demişti.
    Şu an emin oldum. Egyo'nun açılmasını biz küçük yatırımcılar hariç kimse istemiyor!! Bazılarının kirli hesapları var, olay kapansın gitsin üstü açılmasın istiyor. Bir kısımda, KY olmadan yani %70 olmadan, geri kalan gayrimenkulleri paylaşma planları yapıyor.
    Egyo yk başkanı kim ? Onu bile bilmiyoruz. Çık be adam bir kap haberi ver, olmadı gazeteye beyanat ver, ölmedik yaşıyoruz de, egyo'nun borçlarını mahduplaştırıp borsaya dönmeyi hedefliyoruz de.. Bize karşı , ortaklarınıza karşı hiç mi sorumluluk hissetmiyorsunuz??!

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : dünyalı; 05-07-2019 saat: 00:41.

2. buradan sayın ESES VE YILDIRIMAĞBİME sesleniyorum sayın YILDIRIMAĞBİM biz egyo yatırımcıları olarak EGYO,yu olağanüstü genel kurula götürüp yönetimi değiştirebilrmiyiz HASAN beyde başkanımız olarak biz küçük yatırımcılara önderlik yapabilirmi,BİZ KÜÇÜK YATIRIMCILAR OLARAK,SAYI OLARAK BUNA GÜCÜMÜZ VARMI eğer varsa böyle bir olasılık sayın YILDIRIM AĞBİM SENİN HABERİNİ BEKLİYORUZ SAYGILAR SUNARIM

3.  Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Sayın Es-Es

Yıldırım bey'in katıldığı genel kurula bizde katılmıştık. Bir anektod anlatayım. Egs holding temsilcisine sormuştum. Egyo'nun açılma ihtimali var mı diye, moral bozucu bir ses tonuyla "yok" demişti.
    Şu an emin oldum. Egyo'nun açılmasını biz küçük yatırımcılar hariç kimse istemiyor!! Bazılarının kirli hesapları var, olay kapansın gitsin üstü açılmasın istiyor. Bir kısımda, KY olmadan yani %70 olmadan, geri kalan gayrimenkulleri paylaşma planları yapıyor.
    Egyo yk başkanı kim ? Onu bile bilmiyoruz. Çık be adam bir kap haberi ver, olmadı gazeteye beyanat ver, ölmedik yaşıyoruz de, egyo'nun borçlarını mahduplaştırıp borsaya dönmeyi hedefliyoruz de.. Bize karşı , ortaklarınıza karşı hiç mi sorumluluk hissetmiyorsunuz??!

Eğer istekli olan varsa Hasan bey yönetimi hemen devretmeye hazır. Ben görevim ve işlerim nedeni ile müsait değilim.
    Genco baba ne derse o dur. Gerisi hava civadır.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.LÜTFEN ARACI KURUMUNUZA DANIŞINIZ.

4. Sayın es-es ne dediğiniz anlaşılmıyor. Hem
    "Bunun için önce tmsf ye ve egyo yönetimine ihtarnameler çekeceğiz. Sonra da tahtamızın kapalı kalmasına veya açılması için gereken işlemleri yapmayanlara ceza ve tazminat davaları açacağız. "
    diyorsunuz. Sonra da Hasan bey nezninde egyo yönetimine sahip çıkıyorsunuz.

Esas ne demek istiyorsunuz?

5.  Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Sayın es-es ne dediğiniz anlaşılmıyor. Hem
    "Bunun için önce tmsf ye ve egyo yönetimine ihtarnameler çekeceğiz. Sonra da tahtamızın kapalı kalmasına veya açılması için gereken işlemleri yapmayanlara ceza ve tazminat davaları açacağız. "
    diyorsunuz. Sonra da Hasan bey nezninde egyo yönetimine sahip çıkıyorsunuz.

Esas ne demek istiyorsunuz?

Hangi cümle ile egyo yönetimine sahip çıkıyorum.
    Ben kendi yasal haklarımı aramak ve saklı tutmak için gerekenleri yapıyorum.
    Olağan üstü genel kurul yapmaya gerek olmadan hasan bey yönetimi devrecek isteyen varsa diye yazdım. Bunu neresi egyo yönetimine sahip çıkmak

6. Yönetimi devretmeye hevesli de neden egyo'yu BİST'e döndürnek için çalışmıyor? Bize bilgi vermiyor. Sizde EGYO yönetimine ihtarname çekeceğiz diyorsunuz. Hasan bey'e siz veya Genci bey bu kadar yakınsanız, ihtarname çekecemize niye bunları sormuyorsunuz?

8.  Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Yönetimi devretmeye hevesli de neden egyo'yu BİST'e döndürnek için çalışmıyor? Bize bilgi vermiyor. Sizde EGYO yönetimine ihtarname çekeceğiz diyorsunuz. Hasan bey'e siz veya Genci bey bu kadar yakınsanız, ihtarname çekecemize niye bunları sormuyorsunuz?

Nerden biliyorsun sormadığımızı. Ben kendi adıma yapmam gerekenleri yapıyorum. Yapmak isteyen de varsa buyurun yapsın diyorum.
    Birazda burda hazır bekleyenler elini taşın altına koysun bi şeyler yapsın.
    Birilerine kalsa her yıl ocak ayında tahta işleme açılıyordu. Kaç ocak geçti ......
    Biraz da canı yanan küçük yatırımcılar seslerini çıkarsınlar. Ses çıkartmadıklarına göre demek ki canı yanan yok.

Sayfa 107/188 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •