Sayfa 108/188 İlkİlk ... 85898106107108109110118158 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 857 - 864 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

Benim için hiç önemli değil, olursa ekime olmazsa taa kasıma....

2. Sayın dünyalı:
    Buyurun yönetime siz geçin ve yapılması gerekenleri yapıverin. Buradaki küçük yatırımcılarda bilgi sahibi olsunlar.

3. Hasan kardeşim yapılan son genel kurulda egyo şti,miz A.Ş,ye dönüştürüldügünde Hasan bey başkanımız olarak secildi.

4. Hasan ikigün evel alo dedin ne sordunsa cevap verdim Alom acık

5. Benim esas amacım tmsf yi sıkıştırmak. Madem ki basmaneyi satıyorsun. Tahsilatını yapmıyorsun. Folkarta her türlü ayrımcılık ve imtiyaz sağlıyorsun. O zaman aynı şekilde elini egyo dan çek veya gerekeni yap. Tmsf bi şey yapmadığı için küçük yatırımcı sürekli mağdur.

Fakat ne kadar küçük yatırımcı ses çıkarırsa o kadar etkili olur.

6. Bugün kemal abi ile görüşüyorsam yarın hasan abi ile görüşüyorum ya çiğli yada alo ile irtibatım var her gelişmenin sonucunu veya bilgilerini sadece beynimde hafızamda saklı zaten sonuçlar ergeç yerini bulur bu sırdaçlıgım sayesinde davet ve oturacak yerim oluyor.

7. Sayın arkadaşlar, eplaa'ta dayın kköde'nin lafı üzerine şöyle yazdım:
    Ne alaka? O arsanın%44' ü EGYO'nun ve aramızda güçyapıyla kat paylaşım usûlü %50 %50 lik bir sözleşmemiz var. Ayrıca EGYO güçyapıya bu sözleşme çerçevesinde 29 milyon TL, yani o zamanın kuruyla 20 milyon dolar avans verdi ve inşaat için harcadı. Bu para ne olacak, iktisadi bütünlüğe ne oldu?! DTM'yi yapacaksa güçyapı yapsın, ve sonrasında DTM'den güçyapı, da, egyo'da hissesini alsın. Gerisi TMSF ile egyo arasında mahsuplaşma..

Türkiye'nin en değerli 2., 3. arsası diyorsunuz. Bugünkü şartlarla orayı yapacak müteahit %30-35'e bile razı olur!! Arsanın %44 tapusu EGYO'nun üzerinedir. Binlerce küçük yatırımcının helal parasıyla alınmıştır. EGYO olmadan kimse hesap yapmasın.

Bu böyle biline!

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Dünyalı, doğrulari yazmışsın kutlamak istiyorum. Fazla söze gerek yok.
    Bu böyle biline.

Sayfa 108/188 İlkİlk ... 85898106107108109110118158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •