Special Days Image
Sayfa 109/188 İlkİlk ... 95999107108109110111119159 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 865 - 872 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. Son aklıma gelen neredymiş o kefalet, senedi , kimse gördü mü, üzerinde ne yazıyor??
    Yoksa egs holding'i kurtarmak, ve EGYO'nun mal varlığına el koymak için sonradan mı düzenlendi??! Aklımda deli deli fikirler..
    İnsanın aklına bu aşamadan sonra herşey geliyor.

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ssköseye yadıgın vede benimle alakası olmayan mesaja 03.07.2019 tarihinde saat 13.33 de Eplas sayfasında verdigim cevap güçbirliginin 50/50 side Egyonun A.Ş olarak yeni topuları alınmış olup sadece ipotekli tapular ne yazık diye cebapladım nu yazıma
    Sana hitaben nil35 mesajıma ipotek yok dedi ben cevap vermedim sende cevap vermedin sana hitab edilirken neye cevap vemedin??????

3. Egyonun hissesine hiç kimse çökemez T.M.S.F ,nin sadece Egyonun EMLAK KREDİ BANKASİNDAN ALİNAN KREDİNİN EL KONULMASİNDAN SONRA 3.600 000 MİLYONLUK KAFALET BORCUNDAN DOLAYI TOPULARDA İPOTEKTEN DOLAYI TUTUYOR.

BUNLARI BİZLER DEVALARCA T.M.S.F,ye DİLE GETİRDİK.
    SENDE ELİNİ TAŞİN ALTINA KOY BİRDR SEN
    T.M.S.F. SOR DÜNYALI

4. T.M.S.F,nin şuan mahatabı yüklenici firma olarak ğüçbirligi egyo ise ortagı yapıcı degil
    Tabiki süreyi ona verecek bize degil.

40 milyon istiyorsa güçbirligi.
    40 milyonda egyonun bedeli.
    Her her kafadan yazılıp ciziliyor yazıp cizerler ama gerceklerde suyuzüne cıkar.
    Şuan iki ştide kapta açıklayacak ve hesap verecek ortamı yok.

5. önceki mesajımı bir büyüğümüzün tavsiyesi ile silmiştim. Aynı anlamı veren daha farkı kelimeler seçerek tekrar yazıyorum. Küçük yatırımcılar olarak sesimizi çıkarmalı ve gereken her yere bilgi ise bilgi, şikayet ise şikayet, ihbar ise ihbar dilekçeleri göndermeliyiz. CİMER üzerinden gönderdiğiniz her başvuru titizlikle değerlendiriliyor. Aynı kurum için 100 tane dilekçe gittiğini düşünün. Yukarı merciler mutlaka hesap soracak, ne oluyor diyecektir.

önceki değiştirilmiş mesajım:
    üstadgenco "kimse egyo'nun hissesine çökemez!" diyor. Allah inşallah onu haklı çıkarır ve bekleyen bizim gibi 100'lerce küçük yatırımcının dualarını kabul eder! Basmane' nin önemi için aynı olayı tekrar yazıyorum. Hatırlayın Sancak ne demişti?! 500 milyon dolar yatırım yapacağım , ortaya 1 milyar dolarlık gayrimenkul varlığı ortaya çıkacak. Bu ne demek anlıyor musunuz? Bizim hissemize TMSF karışmadan eşit şartlarda güçyapı ile yaparsa payımıza 500 milyon dolarlık kat, daire, rezidans düşecek. İnşaat maliyetinin bize düşen kısmı da proje başlayınca, topraktan bir kısmı satılabilir veya biz ortak buluruz .
    Ama görğnen o ki TMSF 40miyo dolara veya daha a paraya payımızı kemal zorlu'ya satmak istiyor. İstediği ödeme planı da bizim hissemizin karşılığı. TMSF yine basmanedeki payımızı 10 da 1 fiyatına satmak istiyor ! herkesin tuzu kuru, yine olan EGYO'ya oluyor.
    Hakkımızı kimseye yedirmeyelim ! ne gerekirse yapalım.
    Ortak akıl ile hemen müdahil olmamız şart. Çözüm ne olabilir, tmsf ye mantıklı bir öneri ile gidelim , hepimiz ayrı ayrı cimer'e yazalım. Mağduriyerimizi belirtelim.
    Yapılması gereken TMSF;
    1) Satılan varlıklarımızın mahsuplaşmasını yapmalı ve bize şu kadar borcunuz kaldı veya kalmadı demelidir.
    2) EGYO Kendi hissesi üzerinden TMSF ile anlaşarak mesela EKGYO ile kar paylaşımlı olarak DTM"yi yaptırabilir. Yapıldıktan sonra da dairelerin bir kısmı satılıp TMSF'ye borç kapatılır. Geri kalan gayrimenkuller ile de özgür nir A.Ş. olarak yoluna devam eder , rafta bekleyen projelerini hayata geçirir.

Bize karşı baştan sona hukuksuzluk yapıldığını düşünüyorum. Hukukçu arkadaşlar bunu araştırsın. Halka açık bir şirket olan EGYO, kefaletinin sınırı olması gerekmez mi?
    EgS Holdingin yönetimsel hatalarının cezasını biz çekiyoruz! Bu tezgahı bozmamız için belki de TMSF'ye dava açıp, basmanenin onların keyfine göre olan satışını durdurmamız lazım. Kemal zorlu anlaşacaksa bizle anlaşsın, eşit şartlarda haklarımız gasp olmadan DTM'yi yaptıralım.
    Konulardan konuya atladım kusura bakmayın, fakat olay çok vahim ve, acil. Lütfen herkes bu forumu, EGYO yönerim kuruluymuş gibi farzederek fikirlerini yazsın.
    Allah yardımcımız olsun.

6. Şahsım olarak Tmsf ye 2 tane ihtarname çekilmiştir. Daha önceden de olduğu gibi bu tür ihtarnameleri ben ve sayın genco baba dan başkalarının göndermediğini düşünüyorum. Sadece ben ve genco baba göndermek zorundamıyız. Diğerleri neden uyuyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by es-es-es Yazıyı Oku
    Şahsım olarak Tmsf ye 2 tane ihtarname çekilmiştir. Daha önceden de olduğu gibi bu tür ihtarnameleri ben ve sayın genco baba dan başkalarının göndermediğini düşünüyorum. Sadece ben ve genco baba göndermek zorundamıyız. Diğerleri neden uyuyorlar.
    çekmiş olduğun ihtarnamenin bir örneğini burada paylaş bütün arkadaşların ihtarnameyi çekeceğini düşünüyorum bu işin seni beni kalmadı artık nasıl ihtarname çekileceğini bilen var bilmeyen var örneğin ben bilmiyorum,bir çok arkadaşında bilmediğini düşünüyorum egyo yatırımcısı vefalıdır birlik halindedir örneğin genel kurulu toplamak adına noter tastikli hisse adedini sayın GENCOYA bütün egyo yatırımcısı yollamış ge genel kurul yeter sayısı toplanabilmiştir,aynı şeyin ihtarname olayındada daha sert bir şekilde olacağını düşünüyorum birlik beraberlikte böyle bir şeydir diye düşünüyorum

https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonom...zuyor-5219680/
    13:09 - 8 Temmuz 2019

"BORÇLARI BANKALAR TARAFINDAN YAPILANDIRILACAK"
    AK Part'li Muş, mali sistemde bulunan şirketlerin borçlarının yapılandırılmasıyla alakalı düzenleme getirildiğini belirterek, "Geçmiş dönemlerde İstanbul yaklaşımı olarak yapılan, buna benzer bir sistem kurulmasını öngörüyoruz. Bunun süresi 2 yıl olacaktır. Dolayısıyla 2 yıllık süre içinde o kanunda belirtilen şartlar ve çerçeveler içinde, şirketler müracaat etmeleri halinde belli başlı bazı teşviklerimiz de olacak. Bunların borçları bankalar tarafından yapılandırılacaktır, burada bir çerçeve anlaşması da ortaya konacaktır" dedi.

Sayfa 109/188 İlkİlk ... 95999107108109110111119159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •