Sayfa 186/188 İlkİlk ... 86136176184185186187188 SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

Yıl 2013 mayıs çocuk doğmasına az kaldı hisse kapandı elimizde kaldı aradan yıllar geçti çocuk doğdu 11 yaşında hala bir cacık yok,bunca zaman ne seçimler geldi geçti olmadı bundan sonrada bir cacık olmaz,olsada bize yedirmezler,o zamanın parası sıfır 2013 renault clio 4 parası çöp oldu,şimdi bakıyorum endekste ne kadar çöp hisse var sermayesini kaybetmiş ama kaptmıyorlar o zaman bir gecede çıkartılan kanunla kaptıldı herkes mağdur oldu yazık geçen bunca boş sene….

Alıntı Originally Posted by Psihalive Yazıyı Oku
    İki farklı yatırım hesabımda EGYO hissesi var.

Birisi Vakıf yatırım diğeri Ata yatırım. Ataya bakmadım ama vakıftaki az miktardaki hissem son kapandığı fiyat olan 0.35 den değil nominal değer olan 1 TL görünüyor.

Sizlerde bir kontrol edebilirsiniz. Bilmediğimiz bir gelişmemi oldu yada Vakıfbank'ın sistemsel hatasımı.

Ekran görüntüsü ekliyorum.Ek 29997
    Sistem hatası benim bankada ölü kıpırdamadan duruyor

3. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. Daha önce belirtmiştim
     Alıntı Originally Posted by paslı çivi Yazıyı Oku
    Bu tür haberler çok cikacakkk seçimler yaklaşıyor

https://www.gundemebakis.com/basmane...arih-mi-oluyor
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7.  Alıntı Originally Posted by alacakaranlık Yazıyı Oku
    Yıl 2013 mayıs çocuk doğmasına az kaldı hisse kapandı elimizde kaldı aradan yıllar geçti çocuk doğdu 11 yaşında hala bir cacık yok,bunca zaman ne seçimler geldi geçti olmadı bundan sonrada bir cacık olmaz,olsada bize yedirmezler,o zamanın parası sıfır 2013 renault clio 4 parası çöp oldu,şimdi bakıyorum endekste ne kadar çöp hisse var sermayesini kaybetmiş ama kaptmıyorlar o zaman bir gecede çıkartılan kanunla kaptıldı herkes mağdur oldu yazık geçen bunca boş sene….
    Ben de 2013 de almıştım..yatırdığım 26 k ile..sanırım 2. el güzel bir araba alınıyordu.. Bu iş çözülsede birincil öncelikli alacaklılardan bize sıra geleceğini hiç sanmıyorum veya alavare dalavereyle bizi devre dışı bırakabilirler.

hhhvc.jpg

8. https://www.dailymotion.com/video/x8tk7ni

Sakın izlemeyin
    Ameliyat yapılıyor bilginiz var mı bilgisi oolmayanlarrr ....
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 186/188 İlkİlk ... 86136176184185186187188 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •