Sayfa 250/593 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 4738 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

1. Çok iyi olur vallahi ☺

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Geçmiş yıllara ait 5 dk viop verileri tam olan bir arkadaş benimle paylaşabilir mi... Sistem test etmek istiyorum fakat verilerim tam değil..
    Bu konuda gerçekten yardımcı olabilecek varsa çok memnun oluruz.

3. Sormak isterim ideal de ne değişti yıllardır dile getirdiğim şu örnek ne durumda dır acaba sezai BEY

Cep telefonumdan 1 adet yakın vade endeks kontratı aldım ideal programı evde bilgisayarda açık hesabımada online durumdayım
    açılan bu poz diyelim 130.000

şimdi bu pozun her 250 puanının 100 puanını kar kitleme yapan açılan pozun 1000 puan yukarısını kar al yapan
    aşağı yönlü 129.500 ü zarar kes yapan bir kodlama halen yapılabilmiş değilmidir
    5 yıldır aynı soruyu gelir zaman zaman sorar giderim

4.  Alıntı Originally Posted by saruhan Yazıyı Oku
    iÇ içe parentezleri nasıl çözümleyebiiriz ...

Aşağıdaki örnekte olduğu gibi

(HHV(Mov(Ref(C-Mov(C,25,S),-1),3,S),19)<=0)
    A: MOV(C,25,S);
    B: C-A:
    D: Ref(B,-1);
    E: MOV(D,3,S);
    F: HHV(E,19):
    F;
    Hedefin yok ise yardım edecek rüzgarı bulamazsın.

5.  Alıntı Originally Posted by ozmen Yazıyı Oku
    aradığınız optimizasyon sanırım. örnekler --- optimizasyon http://www.directfn.com.tr/idealsistem/

http://www.directfn.com.tr/idealsist...imizasyon.html

eski forumda anlatımı burda http://www.hisse.net/forum/showthrea...1#post10916861
    özmen bey teşekkür ederim ilginiz için

6. arkadaşlar kusura bakmayın çok soru soruyorum hisseyi robot alıyor ama satışta karın büyük kısmı tekrar gidiyor mesela gördüğü en yüksek seviyeden şu kadar düşerse sat nasıl yazabiliriz.....

Alıntı Originally Posted by gencparaci Yazıyı Oku
    Sormak isterim ideal de ne değişti yıllardır dile getirdiğim şu örnek ne durumda dır acaba sezai BEY

Cep telefonumdan 1 adet yakın vade endeks kontratı aldım ideal programı evde bilgisayarda açık hesabımada online durumdayım

şimdi bu pozun her 250 puanının 100 puanını kar kitleme yapan açılan pozun 1000 puan yukarısını kar al yapan
    bunu şuan bildiğim kadarıyla rahatlıkla yaparsınız hatta trend çizginizi alarm kurup emir bile verebilirsiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by gencparaci Yazıyı Oku
    Sormak isterim ideal de ne değişti yıllardır dile getirdiğim şu örnek ne durumda dır acaba sezai BEY

Ne yapmak istiyorsunuz yeni ozellikle yapiliyormu bakayim daha acik ifade edin otomatik bir kodmu yoksa opsiyonel o anki pozunuza gore degistirebildiginiz birseymi
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Sayfa 250/593 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •