Sayfa 258/593 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon
Arama sonucu : 4738 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    PERFORMANS

Birde indikatör alarmlarındaki periyotu değişken şekilde yaparsanız süper olur ..

arkadaşlar cevabı basit bir sorum var. ideal de bir grafik açıyoruz, sağ klik yaptığımızda okunacak bar sayısı bende 1.000.000 . veri altındaki max. bar sayısı 20.000. bunu niye düşük tuttuk, robotda sistemler hızlı dönsün diye. sistemlerin(1. dak.) performansına 3-4 yıllık bakmak istedim, bu nedenle max. bar sayısını 1.000.000 yapıyorum. hiç bir değişiklik olmuyor, yine 20.000 okuyor. hem cahil olup hemde bu işlerle iştigal etmek zor zanaat.

3. Gerçek ve sanal robotlar aynı anda çalıştırılabiliyor.
    Robot aktif ve pasif duruma çekilebiliyor.
    Farklı hesaplara emir gönderilebiliyor.

vahap beyaz, ahmet çakar ....

4.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    arkadaşlar cevabı basit bir sorum var. ideal de bir grafik açıyoruz, sağ klik yaptığımızda okunacak bar sayısı bende 1.000.000 . veri altındaki max. bar sayısı 20.000. bunu niye düşük tuttuk, robotda sistemler hızlı dönsün diye. sistemlerin(1. dak.) performansına 3-4 yıllık bakmak istedim, bu nedenle max. bar sayısını 1.000.000 yapıyorum. hiç bir değişiklik olmuyor, yine 20.000 okuyor. hem cahil olup hemde bu işlerle iştigal etmek zor zanaat.
    Şef hocam , ters ayarladiniz sanirim , veri / max bar sayisini ayarladiğiniz deger kadar veri tutuyor. Bende veri/max bar sayisi degeri 2 milyon. Okunacak bar sayisi degerini artirip azalttiğimda değişiyor bar sayisi.

5. Son değişikler fena değil özellikle farklı hesaplara robot bağlayabilme özelliği ama rekabet kızışıyor yakında foreks bir atılım yapacak. Şu bar okuma olayındaki yavaşlama giderilse yurtdışındakilerle yarışmaya başlanacak bence. Hatta ninja trader trade staton gibi kodlama yapısı ve ciddi bilgi veritabanı oluşturması da ciddi yarar sağlar diye düşünüyorum. Kod çevirmede ciddi zorlanıyoruz.

6.  Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    Gerçek ve sanal robotlar aynı anda çalıştırılabiliyor.
    Robot aktif ve pasif duruma çekilebiliyor.
    Farklı hesaplara emir gönderilebiliyor.

Faydali bir özellik olmus ciddi bir ihtiyacti, farkli sekillerde cozum bulunuyordu ama cok guzel olmus..

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

arkadaşlar xu030 endeks ve garan için 1 dak. lık veriye ihtiyacım var. yardımcı olabilir misiniz?

8.  Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    Dilerseniz kodla yazılmış sisteminizi input olarak kullanın.

Tiberius Hocam,

Bu konuyu biraz daha açar mısınız.?Kod ile yazılmış sistem ne demek ?.Örnek VS ile yazılmış sistemi bunun içine aktarabiliyor muyuz.?

Sayfa 258/593 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •