Sayfa 271/594 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon
Arama sonucu : 4746 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

1. 1-Selam, gunluk periyotta ma50 ma100 u keserse, 2-30 dakikalik periyotta otomatik olarak direnc ciz' fiyat mumu direnci kirdiginda alis yap seklinde ideal de (C#)nasil kodlayabiliriz?

1.nci kisim kolay ama oradan 2 ye nasil gecis yaptirabiliriz? Onu bulamadim?

2. Kodcular üzülmesin, onlar için de güzel fonksiyonlar ekledik.... Yakında...
    vahap beyaz, ahmet çakar ....

3.  Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    Kodcular üzülmesin, onlar için de güzel fonksiyonlar ekledik.... Yakında...
    Sn Tiberius su konuda yardimci olurmusunuz?

1-Selam, gunluk periyotta ma50 ma100 u keserse, 2-30 dakikalik periyotta otomatik olarak direnc ciz' fiyat mumu direnci kirdiginda alis yap seklinde ideal de (C#)nasil kodlayabiliriz?

4.  Alıntı Originally Posted by Santi78 Yazıyı Oku
    Sn Tiberius su konuda yardimci olurmusunuz?

1-Selam, gunluk periyotta ma50 ma100 u keserse, 2-30 dakikalik periyotta otomatik olarak direnc ciz' fiyat mumu direnci kirdiginda alis yap seklinde ideal de (C#)nasil kodlayabiliriz?

otomatik direnç seviyesi ne olacak ?
    vahap beyaz, ahmet çakar ....

double highest =0;
    double lowest = 0;

for (int k = p1; k >= 0;k--)
    {

t= iCCI(NULL,0,14,PRICE_TYPICAL,i-k);

if (t > highest){highest = t;}
    if (t < lowest){lowest = t;}

}

highestb[i] = highest+lowest;
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,

bu yukardakini idealde kodlayabilecek olan varmı.?
    şimdiden teşekkür ederim.
    ideali öğreniyorum daha .
    mt4 için soran olursa ben anlatırım.
    Son düzenleme : KOÇ; 17-03-2019 saat: 00:43.

6.  Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    toplam 500 barlik kisimin En yuksek bar ile en yuksek ikinci bar arasina cizilecek direnc

7.  Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    Sunu yaptirmak istiyor benim anladigim

50 lik ma 100 luk ma yi kestiginde 1 lik hhv degerini bir yere not et aklinda tut.

Daha sonra bu aklinda tutugun hhv gecilirse alis yap.

Yani 50 lik ma 100 lugu kestiginde o barin hhv degerini bilgisayar bir yere not edecek atiyor 113.000 diye not alacak..

Sonra 113 bin gecilirse alacak.

Tam tersi ma lar assaga kestiginde 1 lik llv o barda kesisimin oldugu barda 1lik llv kac ise bunu aklinda tut diyelim 88.000

88.000 de asaga keserse sat.

Kisava value when aklinda tut o anki rakami aklinda tut bir yere not et daha sonra o net ettigin degeri kullanacam gibi birsey yaptirmak istiyor.

Bearbull hocam aslinda ornek kod paylasti ben notlarim arasina kaydettim belki ondan yararlanabilirsin benim vaktim olsa oturup dedigini yazmaya calisacagimda hic boyle bir kod yazmadim
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

8.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Sunu yaptirmak istiyor benim anladigim

50 lik ma 100 luk ma yi kestiginde 1 lik hhv degerini bir yere not et aklinda tut.

Daha sonra bu aklinda tutugun hhv gecilirse alis yap.

Yani 50 lik ma 100 lugu kestiginde o barin hhv degerini bilgisayar bir yere not edecek atiyor 113.000 diye not alacak..

Sonra 113 bin gecilirse alacak.

Tam tersi ma lar assaga kestiginde 1 lik llv o barda kesisimin oldugu barda 1lik llv kac ise bunu aklinda tut diyelim 88.000

88.000 de asaga keserse sat.

Kisava value when aklinda tut o anki rakami aklinda tut bir yere not et daha sonra o net ettigin degeri kullanacam gibi birsey yaptirmak istiyor.

Bearbull hocam aslinda ornek kod paylasti ben notlarim arasina kaydettim belki ondan yararlanabilirsin benim vaktim olsa oturup dedigini yazmaya calisacagimda hic boyle bir kod yazmadim
    1-Gunluk periyot da 50 HO 200 HO kestiginde 2-ayni hissenin 30 dakikalik periyodunda asagidaki gibi trend ciz trendi gecen mumda alis yap. Benim sorunum gunluk periyotta belli sarti sagliyan bir hissenin kodlama ile farkli periyota gecis yapip trend cizdirebilmek, trend kisiminda periyot ile ilgili tanimlanabilecek bir sey bulamadim.

var veriler = Sistem.Grafikverileri;
    var yuksekler = Sistem.GrafikFiyatOku(Veriler' "Yuksek");
    var okunacakbarsayisi = 500;
    var enYuksekBarInd = Sistem.BarSayisi-okunacakbarsayisi;
    var enYuksekBarInd2 = 0;
    for (Int I = Sistem.BarSayisi-okunacakbarsayisi ; i<= Sistem.BarSayisi-okunacakbarsayisi; i++);
    {
    If (yuksekler{i}>=yuksekler{enYuksekBarInd2});
    {
    enYuksekBarInd=i;

}
    Sistem.Cizgiler{0}.Deger=SistemOtoTrendDusen((Sist em.BarSayisi-okunacakbarsayisi))

Sayfa 271/594 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •