Sayfa 41/593 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 4738 madde; 321 - 328 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

1.  Alıntı Originally Posted by kenten Yazıyı Oku
    Şöyle bişey deneyebilirsin , ama amaçtan emin değilim. İdealin hesabı bekleyen iptal olan falan emir yoksa her zaman aracı kurumdan daha doğrudur anlık olarak. bekleyen iptal olan işlem ayrı bi kriz durumu zaten
    birde bir sembolde birden fazla sistemle alım yapıyosan yada manuel işlem varsa sorun olur

Kod:
    Sistem.SorguBaslik[0] = "hesap";
    var BistHesap = Sistem.BistHesapOku();
    if (BistHesap != null)
    {
    var Limit = BistHesap.IslemLimit;
    var Bakiye = BistHesap.Bakiye;
    var PozisyonList = BistHesap.Pozisyonlar;
    var BekleyenList = BistHesap.BekleyenEmirler;
    var GerceklesenList = BistHesap.GerceklesenEmirler;

int n;
    if (PozisyonList.Count>0) {for (n=0;n<PozisyonList.Count;n++) {Sistem.PozisyonKontrolGuncelle("buraya sistem adı gir"+" ,"+PozisyonList[n].Symbol, PozisyonList[n].BuyAmount-PozisyonList[n].SellAmount);

}}

}
    Malesef BistHesap herzaman null donuyor. portfoydeki gercek hisse miktarlarini okumak istiyorum. Sizde ne donduruyor.

var BistHesap = Sistem.BistHesapOku(); Neden calismiyor? Deneyenler varmi

2.  Alıntı Originally Posted by Doğanay Yazıyı Oku
    Ben kendi adıma vade geçişlerinde ilk birkaç gün f_xu300617 gibi yakın vadeleri kullanıyorum,Ykoc sağolsun ondan öğrenmiştim

Poyraz2008
    evet o yontem yazildi, biraz da manuel takip etmek gerekiyor onun icin sanirim. ancak ben geriye dogru testini de yapmak istiyorum.
    bang bang you shot me down..

3. Merhaba Arkadaşlar,

Resimdeki formülü ideal'e çevirmek için yardımcı olabilir misiniz? Yardımcı olursanız çok sevinirim, twitterde Arif Bey isimli birisi paylaşmıştı formulu. Matriks'te denedim baya güzel sonuçlar üretiyordu, ama matriks i deneme sürümünde kullanıyordum, asıl kullandığım platform ideal. Kodlama işinden hiç anlamıyorum. Selamlar.

https://hizliresim.com/9QZ0P9

4.  Alıntı Originally Posted by buyuk Yazıyı Oku
    Malesef BistHesap herzaman null donuyor. portfoydeki gercek hisse miktarlarini okumak istiyorum. Sizde ne donduruyor.

var BistHesap = Sistem.BistHesapOku(); Neden calismiyor? Deneyenler varmi
    versiyon 5.07 den önce formul test kısmında aracı kurumla konuşmuyodu null getiriyodu , 5.07 de düzelttiler
    versiyon eskiyse yenileyip deneyin bir de

5.  Alıntı Originally Posted by xplusy Yazıyı Oku
    Merhaba Arkadaşlar,

Resimdeki formülü ideal'e çevirmek için yardımcı olabilir misiniz? Yardımcı olursanız çok sevinirim, twitterde Arif Bey isimli birisi paylaşmıştı formulu. Matriks'te denedim baya güzel sonuçlar üretiyordu, ama matriks i deneme sürümünde kullanıyordum, asıl kullandığım platform ideal. Kodlama işinden hiç anlamıyorum. Selamlar.

https://hizliresim.com/9QZ0P9
    Selamlar,
    Bana yardimci olabilecek hayirsever bir ustad yokmu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
    arkadaşlar yapmak istediğim şeyi tarif edeyim
    son 3 barın gördüğü en yükseginden paralel çizgi çizilsin (çalışmakta olan bar dahil )
    son 3 barın gördüğü en düşüğünden paralel çizgi çizilsin (çalışmakta olan bar dahil )
    sonra enyüksek ile en düşük çizgiyi 4 eşirt parçaya bçlsün paralel olarak çizgi çizsin
    bir nevi dinamik quatrant çizgisi gibigrafik resmide gönderecektim ama resim göndermede bir hata var
    yardımcı olursanız sevinirim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
     Alıntı Originally Posted by alekss Yazıyı Oku
    arkadaşlar yapmak istediğim şeyi tarif edeyim
    son 3 barın gördüğü en yükseginden paralel çizgi çizilsin (çalışmakta olan bar dahil )
    son 3 barın gördüğü en düşüğünden paralel çizgi çizilsin (çalışmakta olan bar dahil )
    sonra enyüksek ile en düşük çizgiyi 4 eşirt parçaya bçlsün paralel olarak çizgi çizsin
    bir nevi dinamik quatrant çizgisi gibigrafik resmide gönderecektim ama resim göndermede bir hata var
    yardımcı olursanız sevinirim
    high low range işimi görecek galiba gerek kalmadı, teşekkürler

8.  Alıntı Originally Posted by kenten Yazıyı Oku
    versiyon 5.07 den önce formul test kısmında aracı kurumla konuşmuyodu null getiriyodu , 5.07 de düzelttiler
    versiyon eskiyse yenileyip deneyin bir de
    Sorun bulundu. Benim kullandigim windows 7 ingilizce. Araci kurum olarak Osmanliyi kullaniyorum . Turkce karekter oldugu icin sorun oluyo.

Sayfa 41/593 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •