Sayfa 285/593 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385 ... SonSon
Arama sonucu : 4738 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

1.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın
    Geçmiş yıllara ait 5 dk viop verileri tam olan bir arkadaş benimle paylaşabilir mi... Sistem test etmek istiyorum fakat verilerim tam değil..
    Ben yeni temin ettim datayı, halâ bulamadıysanız göndereyim.

2.  Alıntı Originally Posted by SSilentmaNN Yazıyı Oku
    Bende getiri eğrisine toma uygulama kodları var, işinizi görürse, paylaşayım.
    Bana hesaplanış yöntemi yani direk Visual Studio içinde CalculateTOMA methodunun kaynak kodu gerekiyor. Yine de teşekkürler.

TOMA dışında diğer indikatörlerin de kaynak kodunu görüntüleyebilmek istiyorum açıkçası. Dotpeek, ILSpy, Reflector, JustDecompile 4 farklı decompiler kaynak kod gösterici program denedim ama çalışmadı. Bunu yapmanın bi yöntemini bilen varmıdır acaba?

3. İdealde, iki hisseyi (% 20 A Hissesi+ %80 B Hissesi) /2 şeklinde birleştirip, oluşan fiyatı ekranda mum bar şeklinde gösterebilirmiyiz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
     Alıntı Originally Posted by incemera Yazıyı Oku
    İdealde, iki hisseyi (% 20 A Hissesi+ %80 B Hissesi) /2 şeklinde birleştirip, oluşan fiyatı ekranda mum bar şeklinde gösterebilirmiyiz...
    ana ideal yazısına tıklayın
    Kullanıcı endexleri

istediklerinizi kaydedin.

mum bar la bir grafik açıp oluşturduğunuz KODU girin.
    Bear_Bull
    @BearBull26

5.  Alıntı Originally Posted by SSilentmaNN Yazıyı Oku
    Ben yeni temin ettim datayı, halâ bulamadıysanız göndereyim.
    Hocam iyi akşamlar. Biz nasıl temin edebiliriz bu datayı. Bende daha önce sordum ama kimse yardımcı olmadı burda. Yardımcı olursanız sevinirim.

6. https://pkamc-my.sharepoint.com/:t:/...KbNxA?e=wVBgW8
    Link'de 5 dklık datalar mevcut.

Alıntı Originally Posted by knife_sharppp Yazıyı Oku
    Hocam iyi akşamlar. Biz nasıl temin edebiliriz bu datayı. Bende daha önce sordum ama kimse yardımcı olmadı burda. Yardımcı olursanız sevinirim.

7.  Alıntı Originally Posted by SSilentmaNN Yazıyı Oku
    Hocam çok teşekkürederim

8. Yurt dışında C# dilini kullanan ninja trader, multichart gibi veri plartforları var. Bu plartformar için yazılmış olan kodlar, ingilizce kodlar ideal plartformunda çalışırmı.

Sayfa 285/593 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •