Sayfa 395/593 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon
Arama sonucu : 4738 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

1.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    ideal açıklama yapmış

VIP-X030 sembolünün grafiklerine Akşam seansında yapılan işlemler yansıtılmayacaktır açıklaması var.

Ben bugün sunucudaki ideali güncelledim, kapatıp açtım , geri robotları kurdum. Yeni grafikleri bir kontrol edeyim dedim.

VIP-X030 grafiği ile VIP-X030 -T grafiği birbirinin aynısı olmuş.

VIP-X030 grafiğinde 19:00 -23: 00 aralığındaki barlarda yansımış, hatta bu saat aralığında sistemin biri sinyal üretmiş pazar günü yani bugün emir gönderdi. Viop bekleyen emirlerde beklemekteydi bende sildim emri ( sabah o yönde emir göndermezse terste kalacagım)

[IMG][/IMG]
    Son düzenleme : atakanözbaki; 19-01-2020 saat: 18:04.

2. bu server sadecehosting veri merkezinde

40ms uzaktayken şehir içindeki <yarım ms coğrafi uzaklıkla uğraşmaya bence luzum yok
    bist serverı aracı kurum serverları ideal istanbulda
    aklın yolu bence bir
    Attached Images Attached Images

3. hocam twitter kormalı

4. Merhaba ideal programını 4K ekran ile kullanan var mı ? 4K ekranın çözünürlüğü yüksel olduğu için ideal pencere menüleri çok küçük kalıyor ve büyümüyor.Bu konuda bilgisi olan var mı ?

5.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    VIP-X030 sembolünün grafiklerine Akşam seansında yapılan işlemler yansıtılmayacaktır açıklaması var.

Ben bugün sunucudaki ideali güncelledim, kapatıp açtım , geri robotları kurdum. Yeni grafikleri bir kontrol edeyim dedim.

VIP-X030 grafiği ile VIP-X030 -T grafiği birbirinin aynısı olmuş.

VIP-X030 grafiğinde 19:00 -23: 00 aralığındaki barlarda yansımış, hatta bu saat aralığında sistemin biri sinyal üretmiş pazar günü yani bugün emir gönderdi. Viop bekleyen emirlerde beklemekteydi bende sildim emri ( sabah o yönde emir göndermezse terste kalacagım)

[IMG][/IMG]
    ben 16 ocak akşamı güncellemiştim, VIP-X030 akşam datalarını almıyor VIP-X030-T akşamıda kapsıyor grafikler farklı yani..
    sizin anlattığınız durumun olmaması lazım ama ideale bir sorun isterseniz..

6.  Alıntı Originally Posted by NUTCRACKER Yazıyı Oku
    ben 16 ocak akşamı güncellemiştim, VIP-X030 akşam datalarını almıyor VIP-X030-T akşamıda kapsıyor grafikler farklı yani..
    sizin anlattığınız durumun olmaması lazım ama ideale bir sorun isterseniz..
    Görüştüm VIP-X030 grafiğindeki dataları sildik, tekrar verileri yükledik düzeldi . Yanlış grafik barları ve yanlış sinyalden dolayı biraz zararım oldu.

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Neden kaynaklanmis peki aksam datalarini almasi..dikkat edilecek bir durum varmi.....

Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Görüştüm VIP-X030 grafiğindeki dataları sildik, tekrar verileri yükledik düzeldi . Yanlış grafik barları ve yanlış sinyalden dolayı biraz zararım oldu.

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by NUTCRACKER Yazıyı Oku
    Neden kaynaklanmis peki aksam datalarini almasi..dikkat edilecek bir durum varmi.....

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    geç güncelleştirmeden dolayıdır muhtemelen verileri eklendiği için otomatık olarak datalarıda eklemiştir.

Güncelleştirmelere dikkat edilmeli aslında ideal bu durumu zorunlu güncelleme gibi yayınlasaydı daha sağlıklı olurdu. Böylece güncelleştirmeyenlerin sorunlarıyla uğraşmazdı.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Sayfa 395/593 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •