Sayfa 319/593 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon
Arama sonucu : 4738 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

))))
    Geçmişi okumak için girdim.
    Yorumlarınızı grünce kopya vereyim.
    Porfik factor nedir bilmiyorum.
    Sistem repaint,kayma yapmaz Son barın açılış değerinde satar.
    Bu sistemin al sat ve işlem yapmamak üzere 3 kısmı var.4 lü sistem olunca dehşet olacak

Sisteminiz ne olursa olsun son üç beş seneye gerek yok
    o zaman piyasa yapanlar battı. 2019 Düşen piyasada nasıl çalışıyor?
    Bu arada bu oranlar boğa piyasasında katlar çok hemde.
    Çoklu periyod yok Sistem tek)) 1-5-10-15-20-30-60 hepsinde çalışır ama para 1 ve 5.te

aşağıda vestlin açıklı ve açıksız 6 aylık getirisi var ve btc (şimdi öğrendim idealde varmış)
    getiri tablosu aşağıda. çok işlem yapmış ama sistem aynı. (aslında oranlar biraz daha yüksektir. işle)
    giren barın en yükseğini alıyo çıkışın en düşüğünür)
    btc son bir ay sitem 1 dakika açıpğa satış yok. https://i.hizliresim.com/2OyLpv.png
    5-6 senelik https://i.hizliresim.com/DOEznv.png
    vestl açığa satış lı https://i.hizliresim.com/6DQgov.png

Aynı kopya ama tekrar vereyim
    (@algorobotrader fiyatın içinden mov geçer- çözen parayı bulur)
    (teknik @xanthos_027 zeynel abi yöntem farklı ama çözen parayı vurur)

Sağlıcakla,

Alıntı Originally Posted by cashhflow Yazıyı Oku
    Böyle bir dünya varsa bende geleyim. VİOP'ta daha geriye gidebilir misin? En az 3 yıl.. Profit factor ün buralarda olması şüphe uyandırıcı. Dediğin soruların çözümü basit ki onlara gerek yok gibi
    Üstadım son üç sene verisi yok viopta 2018 9 dan aydan açığa satış olmadan
    ekte durum.
    Bol şans bol kazançlar

https://i.hizliresim.com/NL3yYg.png

İyimi kötü mü hiç bir fikrim yok. İnan

3.  Alıntı Originally Posted by hasan tahsin Yazıyı Oku
    ))))
    Geçmişi okumak için girdim.
    Yorumlarınızı grünce kopya vereyim.
    Porfik factor nedir bilmiyorum.
    Sistem repaint,kayma yapmaz Son barın açılış değerinde satar.
    Bu sistemin al sat ve işlem yapmamak üzere 3 kısmı var.4 lü sistem olunca dehşet olacak

Sisteminiz ne olursa olsun son üç beş seneye gerek yok
    o zaman piyasa yapanlar battı. 2019 Düşen piyasada nasıl çalışıyor?
    Bu arada bu oranlar boğa piyasasında katlar çok hemde.
    Çoklu periyod yok Sistem tek)) 1-5-10-15-20-30-60 hepsinde çalışır ama para 1 ve 5.te

aşağıda vestlin açıklı ve açıksız 6 aylık getirisi var ve btc (şimdi öğrendim idealde varmış)
    getiri tablosu aşağıda. çok işlem yapmış ama sistem aynı. (aslında oranlar biraz daha yüksektir. işle)
    giren barın en yükseğini alıyo çıkışın en düşüğünür)
    btc son bir ay sitem 1 dakika açıpğa satış yok. https://i.hizliresim.com/2OyLpv.png
    5-6 senelik https://i.hizliresim.com/DOEznv.png
    vestl açığa satış lı https://i.hizliresim.com/6DQgov.png

Aynı kopya ama tekrar vereyim
    (@algorobotrader fiyatın içinden mov geçer- çözen parayı bulur)
    (teknik @xanthos_027 zeynel abi yöntem farklı ama çözen parayı vurur)

Sağlıcakla,
    istatikleri bunlarsa , hayal kurdurur ama sonu hazin olur . dikkat edin. buyuk olasilikla repaint.
    it is too good to be true.
    bang bang you shot me down..

4.  Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    istatikleri bunlarsa , hayal kurdurur ama sonu hazin olur . dikkat edin. buyuk olasilikla repaint.
    it is too good to be true.
    Repaint olmadan da bu tarz görüntü elde etmek mümkün, sanal bir durum.

Alıntı Originally Posted by umit_ykoc Yazıyı Oku
    Repaint olmadan da bu tarz görüntü elde etmek mümkün, sanal bir durum.
    Ümit abi selamlar,

Al koşulunda repant yok. Stop olur en fazla. ama tekrar alır.
    at koşulu son barın açılış.ıdır.
    Ama derseniz son barın açılışında birisi 4 kademe aşağı basarsa(emri gönderene kadar)
    bunun terside olur.
    Ama usta derse repaint yapar. Çırağa laf düşmez.
    Yapar demek kalır. Ay başından itibaren bir iki işlem atarım (Getiri tablou ile robut emirleri bire bir tuttugunu reelde gördüm.
    yukarıdaki aşağı basma olayı hariç.

Saygılar sağlıcakla

6.  Alıntı Originally Posted by hasan tahsin Yazıyı Oku
    Ümit abi selamlar,

Al koşulunda repant yok. Stop olur en fazla. ama tekrar alır.
    at koşulu son barın açılış.ıdır.
    Ama derseniz son barın açılışında birisi 4 kademe aşağı basarsa(emri gönderene kadar)
    bunun terside olur.
    Ama usta derse repaint yapar. Çırağa laf düşmez.
    Yapar demek kalır. Ay başından itibaren bir iki işlem atarım (Getiri tablou ile robut emirleri bire bir tuttugunu reelde gördüm.
    yukarıdaki aşağı basma olayı hariç.

Saygılar sağlıcakla
    Selam;
    Repaint olduğunu zaten söylemedim, görmediğim bir kod için böyle bir iddiada bulunamam, ancak tablo ile reel davraniş arasindaki farkliliği iyi gözlemlemek lazim.

Est. abi siz için değil, repanit filan yazılmıştı.
    Kırdıysam özür dilerim.
    Saygılar

8. Hasan hocam oz guveniniz yuksek gorunuyor. Heyecanlisinizda umarim uzun vadede de bu heyecaninizi korursunuz.

Gerceklerin bu derece kolay olmayacagini anladikca biraz daha sesizlesiyor ve heyecaninizi biraz kaybediyoruz.

Bence biraz daha sakin olmaya calisin emin olmaya calisin. Daha cok tecrube kazanacaksiniz.

Bu boyledir su soyledir gibi keskin cumleler yerine boyle olabilir olacagini dusunuyorum veya bence boyle gibi cumleler kurmaya calisin.

Lakin cok degil 3 5 aya gerceklerle yuzlesince cok iddali konusmusum diyor insan.

Bende cok heyecanlanirdim zamaninda ogrendikce tecrube ettikce daha oturakli olmaya keskin konusmamaya basladim.

Repaint yok dedigim bir sistemde 8 ay sonra repaint yaptigini anladigim oldu.

Istatistikler cok yuksek gorunuyor veri az bunlar cok onemli.

Sistemci olacak birinin bana gore olmazsa olmazlarindan biri istatistik bilgisi kurdugumuz sistemler istatistigin eseri. Istatistigin dogruluk oranini hesaplarkende en buyuk parametremiz verinin ne kadar cok olsu.

Secim anketi yaptiginizi dusunun 10 kisiye sormakla 100 kisi sormak arasinda bir fark var degilmi bu fark istatistigin tutarlilik oranini arttiriyor.

veri ne kadar coksa okadar iyi ancak veriyide iyi analiz etmeliyiz.piyasa degisken evrim geciriyor fiyatlsr degisiyor insanlarin bilinc duzeyleri degisiyor yeni teknolojiler geliyor vesaire gecmis veri iyidir derken bu kistasa da dikkat etmek lazim. Cok asiri gecmise gidipte sacma sapan grafik hareketlerinide istatistik icine sokmamaliyiz.

Ornegin secim anketi yaparken turkiye sinirlari disina cikip avrupadaki yabancilara secim anketi yapmak gibi. sonuclari saptirir. temiz veri ayiklanmis veri ile olcum yapmaliyiz.

biraz kendinizden bahsedin su an bir sisteme.para bagladiniz mi bu sistemleri kime yaptirdiniz ne kazanmayi umuyorsunuz daha once neler tasarladiniz ne kadar suredir sistemcisiniz.

Sizi cok tanimadigimizdan on yargili olmakta istememem bu sebeple biraz kendinizden bahsedin hedeflerinizden dusuncelerinizden.

Daha iyi bir iletisim saglariz...
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Sayfa 319/593 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •