Sayfa 108/593 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon
Arama sonucu : 4738 madde; 857 - 864 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

1. Bu vps de program kaldırda ideal yok ideali kaldıramıyorum, haliyle tekrarda yükleyemiyorum pfff
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

2.  Alıntı Originally Posted by Bayesian Yazıyı Oku
    arkadaşlar ben size bu konuda yardımcı olabilirim. bu konulara yeni yeni ilgi duymaya başladım. yazılım geliştiricisiyim. yazılım geliştirmedeki temel hususlardan biri domain knowledge dır. ben istediğim kadar bilgisayar araçlarına hakim olayım, uygulama üretilen alana has bilgilere haiz değilsem sıkıntı yaşarım. örneğin, yazdığınız sorunları tamamen anlayamıyorum bu yüzden üretilecek çözümü bilemiyorum. konuşursak bu sorunu halledebiliriz.
    yalnız csharp değil c++ ile yapalım.
    beni bul konusalım
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3. Arkadaslar, sistem tanimlarini vps ye format atarak cozdum ama simdide karakter sorunu cikti bunu nasil duzeltiyorduk idealin kendi sitesinde sorunlu xp icin diyor girdim sayfa acilmiyor bilen varsa yardimci olabilirmi? Sekiller tuhaf cikior.

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

4.  Alıntı Originally Posted by Göktürk Yazıyı Oku
    Arkadaslar, sistem tanimlarini vps ye format atarak cozdum ama simdide karakter sorunu cikti bunu nasil duzeltiyorduk idealin kendi sitesinde sorunlu xp icin diyor girdim sayfa acilmiyor bilen varsa yardimci olabilirmi? Sekiller tuhaf cikior.

Daha önce ben de aynı sorunu yaşamıştım, Sezai Bey'e sormuştum.

- İDeali kapatın
    - C:\ideal\fonts altındaki yazı tiplerini kopyalayın
    - C:\windows\fonts altına atın ve ideali yeniden açın

---

Bu arada XP çok eski bir işletim sistemi, güvenlik zaafiyeti olmaması için güncel bir işletim sistemi kurmanızı öneririm.
    Forumda yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerimdir, hiçbir hisseyle ilgili al-sat tavsiyesi vermiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by razer Yazıyı Oku
    Daha önce ben de aynı sorunu yaşamıştım, Sezai Bey'e sormuştum.

- İDeali kapatın
    - C:\ideal\fonts altındaki yazı tiplerini kopyalayın
    - C:\windows\fonts altına atın ve ideali yeniden açın

---

Bu arada XP çok eski bir işletim sistemi, güvenlik zaafiyeti olmaması için güncel bir işletim sistemi kurmanızı öneririm.
    Yardiminiz icin cok tesekkurler, xp isletim vpsnin kendi icinde vardi, fazla para odememek icin haliyle dusuk sistem kullaniyoruz, bundan dolayi dusuk isletim sistemleri secmek gerekiyo, yeniler fazla kasar misal win 98 yuklesem ideal calissa bilgisayar ucar

6. Selam arkadaslar;

Bir çalışma yapıyorumda.

mesala RSI 30 da al 70 de sat veren bir sisteme RSI 25 olunca stop koymasını istiyorum. Stopu nasıl yazabilirim?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,630
     Alıntı Originally Posted by burrn Yazıyı Oku
    Selam arkadaslar;

Bir çalışma yapıyorumda.

mesala RSI 30 da al 70 de sat veren bir sisteme RSI 25 olunca stop koymasını istiyorum. Stopu nasıl yazabilirim?
    if ( RSI[i-1] > 25 && RSI[i] < 25 && Sonyon == "A") {Sistem.Yon[i] = "F"; SonYon = "F"; }
    Bear_Bull
    @BearBull26

8.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    if ( RSI[i-1] > 25 && RSI[i] < 25 && Sonyon == "A") {Sistem.Yon[i] = "F"; SonYon = "F"; }
    Tesekkur ederim @Bear_Bull

RSI nin 30 da almasını 70 de satması kosuluna ilave, 30 dan 25 e duserse Flat olması gerekiyor ya, kodu boyle olusturdum ama olmadı. Nerede hata yapıyorum?

var SonYon = "";
    for (int i = 3; i < Veriler.Count; i++)
    {
    if (RSI[i-1] < 30 && RSI[i] >= 30 && SonYon!= "A")
    {
    Sistem.Yon[i] = "A";
    SonYon = Sistem.Yon[i];
    }

if (RSI[i-2] > 25 && RSI[i-1] < 25 && SonYon!= "A")
    {
    Sistem.Yon[i] = "F";
    SonYon = Sistem.Yon[i];
    }

if (RSI[i-1] < 70 && RSI[i] <= 70 && SonYon!= "S")
    {

Sistem.Yon[i] = "S";
    SonYon = Sistem.Yon[i];
    }
    }
    Son düzenleme : burrn; 30-11-2017 saat: 20:01.

Sayfa 108/593 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •