Sayfa 520/593 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570 ... SonSon
Arama sonucu : 4738 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

1. Herkese selamlar

Bu sayfada ilk günlerde ( 2017 den itibaren) güzel bilgiler,fikirler paylaşımı yapan '' Keçi '' nick'li bir üyemiz vardı , uzun zamandır kendisinde haber alamadık, forumda aktif olup olmadığı hakkında bilgisi olan var mı acaba....?

2. Merhabalar;

Lib.cs de

new List<float>(new float[V.Count]);

veya sistem üzerinde

Sistem.Liste(0);

ile oluşturulmuş listelerde bazen boş yada null değerler ekleyip grafiğin o bölgelerde çizilmemesini istiyorum. Değer girilmediğinde 0 kabul ediliyor ve o bölgede aniden düşüş oluşuyor. Grafikte hiç değer olmadan boşluk oluşturmak mümkün mü?

3.  Alıntı Originally Posted by PositiveDivergent Yazıyı Oku
    Herkese selamlar

Bu sayfada ilk günlerde ( 2017 den itibaren) güzel bilgiler,fikirler paylaşımı yapan '' Keçi '' nick'li bir üyemiz vardı , uzun zamandır kendisinde haber alamadık, forumda aktif olup olmadığı hakkında bilgisi olan var mı acaba....?
    evet uzun zamandır yok.Eski bazı mesajlarınıda silmiş.kutsal kaseyi bulup gitti heralde.

4. robota hesap bilgilerini yazıp emir gönderme işlemini yaptırmak istiyorum. böyle bir kod parçası var mı . yardım edebilirmisinz teşekkürler

5.  Alıntı Originally Posted by BORSA_TRAD Yazıyı Oku
    robota hesap bilgilerini yazıp emir gönderme işlemini yaptırmak istiyorum. böyle bir kod parçası var mı . yardım edebilirmisinz teşekkürler
    Sistem.EmirHesapAdi = " , " ; // hesap no, kurum ismi

6. Selamlar

Gerçekleşen alım ve satım miktarlarını grafik periyoduna göre indikatör olarak eklemek mümkün mü?
    Mesela Viop Endekste ilgili dk da kaç lot alınmış kaç lot satılmış bunu görebilecek bir kod var mıdır?

Teşekkürler

7. Bende bu söylediğine ek yapmak istiyorum. hangi işlem karla hangi işlem zararla sonuçlanmış ve üst üste kar zarar sayısını gösteren indikatör var mı? veya kod satırı?

8.  Alıntı Originally Posted by emrahc Yazıyı Oku
    Bende bu söylediğine ek yapmak istiyorum. hangi işlem karla hangi işlem zararla sonuçlanmış ve üst üste kar zarar sayısını gösteren indikatör var mı? veya kod satırı?
    ideal ile görüştüm.
    Bu datayı sadece ilgili gün için tuttuklarını, bunu da indikatör sekmesinde veremediklerini iletti.
    ilgili gündeki alım satım farklarını görebileyim en azından dedim onu da yapamıyorlarmış.
    Çok anlamadım.
    Sn BearBull belki biliyordur.

Sayfa 520/593 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •