Special Days Image
Sayfa 480/593 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon
Arama sonucu : 4738 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

1. sanalda neden çalıştıramadım acaba? tşk.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

2. Merhabalar ,

Elimde kendi yazdığım 4 sistemim var ve bunları yeni bir sistemde üzerinde kullanarak yüzdesel olarak verdiğim oranlarla al veya sat kodu üretmek istiyorum.
    MESELA
    X,Y,Z,J adında 4 ayrı sistemim var . Bunları hepsine "1" er puan atayıp, mesela "3" sonucu çıkınca alım emri, "-2" sonucu çıkınca satım emri üretebilecek bir sistem yapmak istiyorum. Sistem.SistemBirlestir diye bir kod var ama ben değer oranları kendim girebileceğim bir sistem tasarlamak istiyorum. Acaba buna örnek olarak paylaşabileceğiniz bir kod yapısı var mı ?
    Birde;
    var MySistem1 = Sistem.SistemGetir(SistemAdi, GrafikSembolu , GrafikPeriyodu);
    gibi bir yöntemle sistem çağırma ile denediğimde de bu sefer "grafiksembolu" kısmı sıkıntı oluyor.Çünkü ben tüm hisseler üzerinde grafik ekranında hisse ismi değişince görmek istiyorum.

Bu konuda yardımcı olabilecek biri olursa çok memnun olurum.

3. Stothastıc slow

Merhabalar,

Matriks platformunda kullandığım stothasticslow k ve d değerlerini birbirinden büyük yada küçük olduğu durumlarda sinyal üretmesini sağlıyorum ancak ideal de stochastic k ve d değerlerini anlayamadım. Bilen birileri yardımcı olursa sevinirim.

4. Değerli Forum üyeleri,

Viop 30 ve Viop 30-T için 1 dk ve 5dk verilerine ihtiyacım var. Sanal PC çöktü daha önce Twitterda paylaşmışlardı.

Şimdi hem İdeala hem de Twitter üzerinden defalarca yazmama rağmen paylaşım olmadı

Şimdiden teşekkür ederim
    Sayg.

5. idealde donmalar data kesilmeleri olup duruyor
    inşallah piyasa sakin gider böyle de kazaya uğramayız
    updateleri aylarca geriden takip eden ben hemen yüklermisin yeni update i , al sana update

6. arkadaşlar benim kendime göre basit bir sorgu kodum var. Sorguda çıkan hisseleri otomatik alım yapsın istiyorum. Sorguda çıkan hisseleri alım satımda nasıl kullanabilirim. Bunun için bir kod şablonu veya örneği var mı? Sorgu+Robot kodu gibi.

7. Arkadaşlar limitli emir olarak sürekli son fiyatın %1 yukarısı emri nasıl verebilirim. Kurgum bu değil tabiki ama belli bir koşulda limit emir verip daha sonra fiyat güncellemek istiyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by vVvendetta Yazıyı Oku
    Ben kendi arsivimi paylasayim.Forumu okurken Word'e kaydetmistim sayfalarda ki cogu formul ve tanimlari.Umarim faydasi olur Server degistikten sonra ki gonderileri eklemedim yani henuz buradaki 28-29 sayfa ufak tefek eksiklikler olabilir

http://s3.dosya.tc/server11/t4lcuc/Ideal.rar.html
    teşekkürler..

Sayfa 480/593 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •