Sayfa 18/23 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Temelinde Sebepleriyle Artış beklenen Hisseler

1. Aksen i incelemenizi tavsiye ederim. Artan karlılığı ve tesis satışlarından gelen karlılığa bağlı olarak güzel bir bilanço açıklayacaktır. Yurt dışı yatırımları da meyvelerini vermeye başlamıştır.

Daha bugün düşen yerli kömür teşvik haberi de cabası

Yatırım tavsiyesi değildir.

2. sn hisseci44 zahmet olmazsa ayes temel analiz yapabilirmisin
    twitter/borsasihirbazi

3.  Alıntı Originally Posted by oldwolf Yazıyı Oku
    herkese merhaba
    benim dikkat çekmek istediğim hisse İSDEMİR - isdmr

Şirketin yaklaşık %95 hissesi Erdemir e ait, geçen sene 812 mn TL temettü dağıttı, piyasa değeri şu aralar verdiği temettünün 10 katı kadar..

Halka açıklığı %5 altı olduğu için piyasa öncesi işlem platformunda işlem görüyor..

Bu sene karı ve vereceği temettü %50 artabilir mi, şirketin durumu vs nedir ne değildir biraz bakmanızı araştırmanızı tavsiye ederim..
    İsdemir 6-6-2017 fiyat 2,75
    İsdemir 13-2-2018 fiyat 5,70

Değişim %107.3
    Endeks değişim (98331-114494) %16,4

Endeksi yenmek ve para yapmak budur..

İyi günler, bol kazançlar..
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4. Herkese merhaba,

MRDIN çimento geçen sene 38 mn TL net kar edip 29,8 mn TL temettü vermişti.
    Bu sene 9 aylık karı 36,3 mn, yıllık kar beklentim 50 mn TL, temettü beklentim de 41 mn TL..

piyasa değeri 462 mn TL

%9 gibi tahmini temettü verimi olabilir..

Irak'a 5 milyar $ kredi açıyoruz ülkenin yeniden inşası için, ciddi bir inşaat malzemesi ihracatı artışı olabilir İŞİD sonrası o bölgeye, bence güzel temettü veren ve son 3-4 sene bölgedeki İŞİD karışıklığı yüzünden karlılıkları buralara düşen MRDİN enteresan olabilir, incelemenizi tavsiye ederim..
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5. Bu topic bence herkesin iyi kotu faydalanabilecegi cok onemli bir topic. Herkesin yuzlerce hisseyi takip etmesi imkansiz. Herkes takibinde olan kisitli sektor ve hisse bilgilerini burda paylasirsa o sektore ve hisseye yabanci bircok yatirimcinin dikkati cekilebilir.

Bende buraya LOKMAN Hekimi eklemek isterim. Akay hastanesini de alarak Ankaranin en cok yatak kapasitesine sahip ozel hastanesi oldu...Van ve Erbil de yatirimlari var. Universite hastanesinide kurma surecinde. Yatirimlardan dogan finansal borclari bittigi zaman yukselisini bekliyorum.

Tartisisilir bir konu ama ben yonetimin halen hisse geri alimi devam ettirmesini cok takdir ediyorum. Gittikce yaslanan nufus ve artan saglik harcamalari da dusunulunce bence 5-10 sene vade icin gercek bir UVY kagidi.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. BIM nasıl olur?

7. Anadolu Holding ve iştiraki Çelik Motor ile ilgili düşüncelerimi yazdığım iki yazım aşağıdadır.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

https://suphecikimse.blogspot.com/20...r-icin-ne.html

https://suphecikimse.blogspot.com/20...cin-ne_29.html

YTD

8. Sitemde yazmış olduğum diğer yazılar ile ilgili de yorumlarınızı alabilirsem çok sevinirim...

https://suphecikimse.blogspot.com/

Şimdiden teşekkürler..

Sayfa 18/23 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •