Sayfa 19/23 İlkİlk ... 91718192021 ... SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Temelinde Sebepleriyle Artış beklenen Hisseler

1. SELGD hakkinda yorum yapabilecek, bilgi paylasabilecek bir üstad var mi? yakin izlemeden cikacak gibi.
    Türkçemizi doğru ve güzel kullanmayanlara internet erişimi sağlamayacaksın! Kendi yazdıklarını bile anlamıyorlardır ya da bile bile sizi yanlış yönlendiriyorlardır. Bu kadar mı zor noktalama işaretlerini kullanmak ve imla kurallarına uymak! İnsan kendi dilini kullan(a)madığı için utanır!

herkese merhabalar,

endeks zorlu bir noktada fakat kanal üzerinde kalmayı başarırsa ki bence kalacak önce 110 arkasından 116 test edebilecek..

bu vesile ile başlattığım ancak uzun zamandır yazamadığım başlığa da belki bir hareket gelir

herkese bol kazançlar..
    Ben bana kandım bir şey kazanamadım, siz SİZ olun sakın bana kanmayın.

3.  Alıntı Originally Posted by Hisseci44 Yazıyı Oku

herkese merhabalar,

endeks zorlu bir noktada fakat kanal üzerinde kalmayı başarırsa ki bence kalacak önce 110 arkasından 116 test edebilecek..

bu vesile ile başlattığım ancak uzun zamandır yazamadığım başlığa da belki bir hareket gelir

herkese bol kazançlar..
    Sizi biliyorum boş yazmazsınız. Hayırlısı diyelim. (Bende aynı düşünüyorum)

PETUN Solo 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 62117389 Yıllık Değ%:5

6. Lidfa. ,,,,,sermaye 45 özsermaye 163 piyasa değeri 97 milyon .fiyatı 2.16 defter değeri 3.67 .Batık olsaydı şimdi 10 lira civarı olurdu.Borsada adalet mantık aramam ama eninde sonunda birileri bunu keşfedecektir.Ayrıca safirde ki gayrimenkulünü satsa ve değerlendirme yapsa bu defter değerini 5 e katlar.Ytd

ALARKO kur farkı zararı sıkıntısını doviz kurlarının artış hızının azalmasıyla atlattı gibi.

Haziran bilanço güzel kâr açıkladı.
    Devamının gelmesi temennilerimizle.

8. endeks 110 bin zor kardeşim, kimde taze para var , bende borsada kimsede taze olmaz , gömülmştür mala, bide daldan ,dala zıpılıyorsa işi bitik , zengiler 1' ileri, 2 geri malı götürüyor.bır yıldır,yüz bini test edip geri geliyor,endeks, 2 dolar böle gider uzun bist,30,50 zarar yazmaz , fikir beni , tavsiye ,ytd değldir

Sayfa 19/23 İlkİlk ... 91718192021 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •