Sayfa 4/23 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Temelinde Sebepleriyle Artış beklenen Hisseler

1. Bilançosu gelen sanayi hisselerinden 2015-2016 ve 2015Q4-2016Q4 FVAÖK, Net Satışlar ve Net Dönem Karı artanlar,

Deneme çalışmasıdır, Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz.

2. Arkadaşlar,her ne kadar geçen hafta güzel bir hareket yaptıysa da Çimentaş geleceği parlak hisselerden biri, geçmiş dönem kârları 587 milyon,2016 karı 87 milyon, ödenmiş sermaye 87 milyon ,pd/dd 0.95 ,dışarda dolaşan hisse oranı %1.6 .....

sevgili arkadaşlar ,
    yazdığımız yazıları sayfanın başlığına dikkat ederek uygun biçimde yazarsak lütfen sayfada seviyeli işe yarar bir sayfa olur.
    aksi halde içi boş , hisse reklam sayfasına döneriz.

bildiğimiz hisseler hakkkında uçacak kacacak manasında değilde , SEBEPLERİYLE BİLANÇO VE BEKLENTİ ANALİZİ YAPARAK neden ucuz yada neden pahalı olduğunu anlatmaya çalışırsak verimli bir sayfa oluruz . evet amaçlarımızdan birisi hisse öğrenmek olabilir. fakat esas olan temel analiz nedir nasıl yapılırı gerçek örnekler ile öğrenmek .
    ben dahi analiz yaptığım hisseler ile ilgili ucuz yada pahalı diyebilirim fakat gidecek yada gelecek diyemem . yazdığım uzun yazıda " temeli sağlam hisseler orta uzun vade de mutlaka değerine ulaşır" demiştim , ucuz olduğuna inandığım hisse hemen çıkacak haftaya harekete başlayacak diyemem asla ,çünkü bilmiyorum.

lütfen hisseler ile ilgili sebepli sonuçlu içerikli derin analiz içeren kapsamlı analizler yapmaya çalışalım

herkese bol kazançlar
    Ben bana kandım bir şey kazanamadım, siz SİZ olun sakın bana kanmayın.

4. Sayın Hisseci44,
    Verdiğiniz değerli bilgiler ve analizleriniz için teşekkür ederiz.

Alkım ve erbos zaten teknik olarak al veren hisseler.mesela erbos bilanço sonrasi gaplı açmıştı.bana göre gaplı açılış net al sinyalidir.gapı kapatırsa satarım.hisselerin primli olması bu hisseleri daha değerli kırıyor.primsiz hisselerde belki %5 veya %10 yapabilirsiniz ama primli hisselerde az sabrederseniz %30 yapma şansınız daha yüksek.Borsa tarihi bunu ispatlamıştır.

6. Sn. Hisseci44, topiğinizde güzel paylaşımalar ve temeli sağlam yeni hisseler kefedeceğimize eminim.
    Bu vesileyle başarılar diler, verdiğiniz emekler için şimdiden teşekkürler.

Bu arada küçük sermayeli bir şirket olup, sermayeden fazla kar edenler grubuna giren KNFRT ile ilgili bir değerlendirmenizi bekliyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
     Alıntı Originally Posted by Hisseci44 Yazıyı Oku
    sevgili arkadaşlar ,
    yazdığımız yazıları sayfanın başlığına dikkat ederek uygun biçimde yazarsak lütfen sayfada seviyeli işe yarar bir sayfa olur.
    aksi halde içi boş , hisse reklam sayfasına döneriz.

bildiğimiz hisseler hakkkında uçacak kacacak manasında değilde , SEBEPLERİYLE BİLANÇO VE BEKLENTİ ANALİZİ YAPARAK neden ucuz yada neden pahalı olduğunu anlatmaya çalışırsak verimli bir sayfa oluruz . evet amaçlarımızdan birisi hisse öğrenmek olabilir. fakat esas olan temel analiz nedir nasıl yapılırı gerçek örnekler ile öğrenmek .
    ben dahi analiz yaptığım hisseler ile ilgili ucuz yada pahalı diyebilirim fakat gidecek yada gelecek diyemem . yazdığım uzun yazıda " temeli sağlam hisseler orta uzun vade de mutlaka değerine ulaşır" demiştim , ucuz olduğuna inandığım hisse hemen çıkacak haftaya harekete başlayacak diyemem asla ,çünkü bilmiyorum.

lütfen hisseler ile ilgili sebepli sonuçlu içerikli derin analiz içeren kapsamlı analizler yapmaya çalışalım

herkese bol kazançlar
    Hayırlı olsun..umarım faydali bir topic olur...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. sıkı takipçisi olcağıma benziyor,hayırlı olsun...
    Ne anlatırsan anlat, ne kadar anlatırsan anlat ,anlattığın karşısındakinin anladığı kadardır...

Sayfa 4/23 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •