Sayfa 9/23 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Temelinde Sebepleriyle Artış beklenen Hisseler

arkadaşlar ucuz pahalı işine girmeyin sakın.bu şekilde borsada oynamak sizi cok yanıltır.Tavsiyem herzaman pahalı hisselere yönlenmenizdir.Genele göre pahalı görünen hisseler yeni tepeler yapıyor ucuz görünenler dahada ucuzluyor. Kendi fikrim olmakla birlikte genel kanı bu şekilde.

2.  Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Sayın hisseci44 topiğiniz hayırlı olsun öncelikle.
    Son çeyrek bilançolarında Erbos ile beraber dikkat çeken Kront hakkındaki görüşlerinizi merak etmekteyim.
    Yazılım sektöründe yeni bir logo olabilir mi sizce?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığımdan beri %50'den fazla gitti.
    Son 3 ayda %100.
    Bugün de %10 yukarı.
    Sn hisseci44 cevap vermedi ama ben vereyim.
    Kron telekominikasyon bir yazılım şirketi. Amerika ve Pakistan'da da kendi şirketleri var.
    Logo'dan farkı şu
    Logo daha çok iç pazara hitap ediyor kront dış pazarda da ciddi bir büyüme içerisinde. Logo'ya göre yüksek teknolojili ürünler üretiyor.
    Net karı, özsermayesi ve satışları sürekli artan bir şirket. Son yükselmenin arkasında açıkladığı muhteşem bilanço yatıyor.
    Şirketin kurucusu ve CEO'su Lütfi Yenel 2017'de Amerika'da kurulan şirketten de toplam satışın en az %20'si kadar katkı beklediklerini belirtiyor ki bu durumun şirketin bilançosuna nasıl yansıyacağı sizlerin takdiri.
    Bir yazılım şirketine göre komik f/k'sı var. F/k'nın logo seviyesine gelmesi durumunda hisse fiyatının geleceği yer belli.
    Bu beklentiler ile şirketin önünü açık görüyorum.
    Pek tabi yazılan ytd.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

3. Net Faaliyet Kar/Zararı

bu nasıl hesaplanıyor? bilen var mı?

4. Sn.mhtakif,
    Net Faaliyet Karı= Satış Gelirleri-satışların maliyeti+Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler-Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler-Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri-Genel Yönetim Giderleri-Araştırma ve Geliştirme Giderleri
    dir. Bilançoda işaretleri ile toplasanız da olur.
    Bu toplama diğer faaliyet gelir ve giderlerini de eklerseniz Esas Faaliyet Karını bulursunuz.
    Esas faaliyet karı, net faaliyet karından büyükse kısaca; şirketinizin nakit ve benzerleri dövizden oluşuyor ve dövizin yükselmesi nedeni ile ek kar elde etmiş demektir.
    Net faaliyet karına, şirketin döviz alacak ya da borcundan bağımsız gelişimini incelemek için ayrıca bakmak gerekir.
    Esen kalın.

5.  Alıntı Originally Posted by mrtakyol2 Yazıyı Oku
    Sn.mhtakif,
    Net Faaliyet Karı= Satış Gelirleri-satışların maliyeti+Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler-Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler-Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri-Genel Yönetim Giderleri-Araştırma ve Geliştirme Giderleri
    dir. Bilançoda işaretleri ile toplasanız da olur.
    Bu toplama diğer faaliyet gelir ve giderlerini de eklerseniz Esas Faaliyet Karını bulursunuz.
    Esas faaliyet karı, net faaliyet karından büyükse kısaca; şirketinizin nakit ve benzerleri dövizden oluşuyor ve dövizin yükselmesi nedeni ile ek kar elde etmiş demektir.
    Net faaliyet karına, şirketin döviz alacak ya da borcundan bağımsız gelişimini incelemek için ayrıca bakmak gerekir.
    Esen kalın.
    TEŞEKKÜRLER

esas faaliyet karından hangisini düşmemiz veya eklememiz gerekiyor
    daha hızlı hesaplamak için net faaliyet karını

6. Merhba iskenderun demir celik ve denizli cam ile ilgileneniniz veya arastarma yapip bilgi sahibi olaniniz varmı ?

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by zaferbolelli Yazıyı Oku
    Merhba iskenderun demir celik ve denizli cam ile ilgileneniniz veya arastarma yapip bilgi sahibi olaniniz varmı ?

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İsdmr Güzel Hisse Millet ucuz malı sevmiyor burada ancak değerinin altında karı güzel her sene temettüsü var . Orta uzun vadede Toplanır....
    Denizli camı bilmem

8. s.a arkadaşlar krgyo

körfez gmyo nasıl kar büyümesi

Sayfa 9/23 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •