Sayfa 102/305 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 809 - 816 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by existence Yazıyı Oku
    Temettü sonrası fiyat 1.49 du şimdi 1.40
    Endex in yükselişine ayak uyduramadığı gibi yaklaşık %6 düşerek şimdi 1.40 fiyatı.
    Faizlerin %14 olduğu piyasada hisse yukselmiyor hatta düşüyorsa %16 temettü verse kaar mı yapmış oluyoruz.
    Kendimizi avutmanı anlamı yok zarardayız. Hisse fiyatı bahara kadar 1.78 olmadığı sürece faize karşın küllüm zarardasın.

Hisse düşsün daha çok alayım diyordun al ala bildiğin kadar.
    Her fiyattan alıyorum...ben memnunum eğer sen cok rahatsızsan fiyat hareketlerinden satıp 30 endeksinden hisse alabilirsin....kimse zorla hisse de kal al demiyor...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Birbirimizle uyraşmakdan ziyade speğimize nasıl destek veririz bunun hesabını yapalım...speğimiz dün cok mükemmeldi

3.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Her fiyattan alıyorum...ben memnunum eğer sen cok rahatsızsan fiyat hareketlerinden satıp 30 endeksinden hisse alabilirsin....kimse zorla hisse de kal al demiyor...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sende de amma para varmış al al bitmiyor sadece azalıyor sanırım İbrahim Tatlıses misali

Zaten sende almasan 1 tl li rakamlardaydık.

Satalı çok oldu uygun yeri ve zamanı bekliyorum. Takip listemde 3. Sırada.

4. AĞBAL: KURUMLAR VERGİSİ %20 OLARAK KALACAK SADECE FİNANS SEKTÖRÜNDE %22 OLACAK. Alın size bir kazık ta burdan gitti canım 700 bin TL

5.  Alıntı Originally Posted by mhazirci Yazıyı Oku
    AĞBAL: KURUMLAR VERGİSİ %20 OLARAK KALACAK SADECE FİNANS SEKTÖRÜNDE %22 OLACAK. Alın size bir kazık ta burdan gitti canım 700 bin TL

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Bloomberg tv de bu gece hukumetin yeni vergi paketleri hakkinda konusulurken bir ekonomist finans sektorunde kurumlar vergisinin 20' den 22'ye cikarildigini ancak bazi sektorlerde bu oranin 5 seviyesine dusurulmesi icin calisma yapildigini belirtti. Bu sektorler hangileri olabilir acaba. Bir ongorusu olan var mi. Bunu onceden tahmin edebilirsek epeyce kazanc saglayabiliriz....
    oda bizim sektör olmasın

6. Adamın failerle alıp veremediği var. Bizim sektöre vergi indirimi yapar mı. Elinden gelse sektörü kapatır.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu ayın 20'sinde en son ödediği kupon faizine baktim , yıllık bileşiği 16,50%
    Bu şimdi 16,5 ile elde ettiği parayı kaçtan satacak ki personel maliyetini ve yönetim giderlerini de çıktığınızda kar etsin.
    Fed aralıkta faiz artıracak , 2018'de de 2 defa arttırsa bunun maliyeti 20%'ye gider. şu an belki idare edebilir ama 1 yıl sonrasi pek parlak görünmüyor. önceleri güvendiğim bir hisseydi yalnız vaziyet yavaş yavaş aleyhine gelişiyor.

bir de kurumlar vergisi 22% oluyor.

8. Faizler Çok düşükken el ettiği kar ne kadardı ?? Yanılmıyorsam aynı karı yakalıyordu....

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 102/305 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •