Sayfa 132/305 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    Bu kağıt çok farklı kar zarar fiyatına etki etmiyor temetyü sonradından bir temettü fiyatı kadar daha düşüş yaşadı gitmiyor işte bir şekilde bu şekil kalsa ve 20 kuruş temettü verse 0.95 lere kadar gider gibia
    Dostum hiç öyle şey olurmu, 10 ml zarar yazsın bakalım kağıt yerinde mi sayacak, veya tam tersi 10 ml kar yazsın fiyatı nerelere çıkacak...

Şu ana kadarki fiyat seyri hem karlılık rakamlarına bağlıydı hemde tahvil faizlerine.

Rahat olunuz piyasa senedi çok doğru fiyatliyor..

2. Bilmem artık geçen dönemde temmetü geç verecem deyincede aşşağı gittiki temettü iyiydi üstelik temettü verildi üstüne bir o kadardaha düştü bugünde 1.38 bu sermaye artışına dair açıklanalar gelsin eğer makul değilse bunun speği 1.30 altına götürür 3 yılımdayım bu kağıtta böyle yapıyor huyu böyle tahta yapıcının ben bile sırf uyuzluk olsun diye 1 adet satış yapıyorum yarın 1.37/1.38 deyken tahta yapıcı 1.38 den oynasın 1.37 yi de görsün diye1 adet yine satıcam
     Alıntı Originally Posted by BRLS Yazıyı Oku
    Dostum hiç öyle şey olurmu, 10 ml zarar yazsın bakalım kağıt yerinde mi sayacak, veya tam tersi 10 ml kar yazsın fiyatı nerelere çıkacak...

Şu ana kadarki fiyat seyri hem karlılık rakamlarına bağlıydı hemde tahvil faizlerine.

Rahat olunuz piyasa senedi çok doğru fiyatliyor..

3. Aynı geçen seneki gibi olacak.aynı hareketi yapıyor.muhmetel yine büyük balıklar haberi aldı satış başladı.nisanda temettü dağıtacak. Hisse bu fiyatlara satılamaz bence.bizim gibi küçükler bekliyor hisse de

4. Öyle beklemek lazım yok gk geç yapıyor yok ödeme tarihini geç açıklıyor fiyatın aşağı yukarı bahaneleri oluyor işte 1.58 de satabilmeyi becerseydim şimdi al 1.40 iyi olacaktı
     Alıntı Originally Posted by Faroz Yazıyı Oku
    Aynı geçen seneki gibi olacak.aynı hareketi yapıyor.muhmetel yine büyük balıklar haberi aldı satış başladı.nisanda temettü dağıtacak. Hisse bu fiyatlara satılamaz bence.bizim gibi küçükler bekliyor hisse de

5. 1.38 den 1 adet sattım yeter 😬😬

6.  Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    Öyle beklemek lazım yok gk geç yapıyor yok ödeme tarihini geç açıklıyor fiyatın aşağı yukarı bahaneleri oluyor işte 1.58 de satabilmeyi becerseydim şimdi al 1.40 iyi olacaktı
    Beklemek lazım demiyorum bence içerden yine haberi aldılar biz alamadık ama hisse de beklemek bize kaldı diyorum.yoksa 1.58 den sat 1.40 dan al kim yapabildiyse helal olsun ben yapamadım.

7. yönetim kurulu denetleme kuruluşunu belirlediğine göre başka şeyler de belirlemiştir muhtemelen

8. Baktım 1.38 den işlem olmamış teknik olsun diye ilk 1 adedi sattım 😬👍🏻

Sayfa 132/305 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •