Sayfa 189/305 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

Ben de niye fırladı hisse diyordum durup dururken nereden geldi bu Temettü? Mayıs gibi gelmiyor muydu bu?

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

2. Holding paraya sıkışmış olmalı bunu cash cow gibi sağıyo

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

temettü alındıktan sonra altıbaş holding satar bu şirketi demedi deme ibrahimm.....
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

4.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    temettü alındıktan sonra altıbaş holding satar bu şirketi demedi deme ibrahimm.....
    O zaman CRDFA=2.25 🧐

5. temettu alacaksın da fiyat sabit mi duracak...29 kuruş düşecek...bu temettu işi tam aldatmaca...24,65 alacaksın ama fiyat 29 kuruş düşecek...yani portföyun stopaj kadar 4,35 kuruş eriyecek

6. temettu alıp bir de onun vergisiyle uğraşacağıma temettu sonrası 29 kuruş aşagıdan alırım vergiyle de uğraşmam...üstelik 4,35 kuruş stopaj da cepte kalır...hadi ıyı akşamlarrrrrr

Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    temettu alacaksın da fiyat sabit mi duracak...29 kuruş düşecek...bu temettu işi tam aldatmaca...24,65 alacaksın ama fiyat 29 kuruş düşecek...yani portföyun stopaj kadar 4,35 kuruş eriyecek
    Ben her zaman bu nedenle bedelsizi tercih ederim bedelsiz veren hisseler çoğunlukla eski değerlerini buluyorlar. Hem de asıl istediğim gerçekleşiyor Lot sayım artıyor yüzdede aynı kalsa da.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

8.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    temettu alıp bir de onun vergisiyle uğraşacağıma temettu sonrası 29 kuruş aşagıdan alırım vergiyle de uğraşmam...üstelik 4,35 kuruş stopaj da cepte kalır...hadi ıyı akşamlarrrrrr
    Temettü ödeme tarihine kadar 1.06 olarak kalacağını nerden biliyorsun? Hayatımda ilk defa böyle bir temettü yorumu okuyorum.

Sayfa 189/305 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •