Sayfa 220/305 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1. Attığım fotoğraf neden görünmedi acaba

kazanmak için takip

1.44/ yapmalı artık

3.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    1.44/ yapmalı artık
    Valla bizim için yapsada yapmasada olur çünkü eninde sonunda yapicak bu ay bu temettü verilecek ne kadar aşağı basarsa o kadar ben ve grubum mal toplarız kendi paşa gönlü bilir

kazanmak için takip

4. Temedü geliriyle 1 liradan hisse alabilirsem süper olur 5 aysonra yine temeddüvar dır

5.  Alıntı Originally Posted by erkangoc Yazıyı Oku
    Temedü geliriyle 1 liradan hisse alabilirsem süper olur 5 aysonra yine temeddüvar dır
    Zaten bu fiyatlardan verirse hisse 1 lira rahat olur 1.31-26 kuruş temettü 1.05 açılış fiyatı olurki biz bir 250-300 bin lot daha mal çekeriz dediğim gibi tahta yapıcı ne kadar düşürürse bizim için okadar cazip hale gelir

kazanmak için takip

Alıntı Originally Posted by borsaci74 Yazıyı Oku
    Zaten bu fiyatlardan verirse hisse 1 lira rahat olur 1.31-26 kuruş temettü 1.05 açılış fiyatı olurki biz bir 250-300 bin lot daha mal çekeriz dediğim gibi tahta yapıcı ne kadar düşürürse bizim için okadar cazip hale gelir

kazanmak için takip
    Madem bu kadar almaya istekliydiniz hisse 1-2 ay önce 1.02'ye kadar düştü oradan niye almadınız? Şimdi verdiği Temettü ile 78 kuruşa düşerdi maliyetiniz. O seviyelerde biz burada almak lazım yazarken kimse yoktu

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

7.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Madem bu kadar almaya istekliydiniz hisse 1-2 ay önce 1.02'ye kadar düştü oradan niye almadınız? Şimdi verdiği Temettü ile 78 kuruşa düşerdi maliyetiniz. O seviyelerde biz burada almak lazım yazarken kimse yoktu

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Dostum bunu yazarken unuttuğun birşeyler var biz 1.10 danda aldık o düşüşte 1.02 dende sen merak etme inanmadgimiz guvenmedgmiz hisseye girneyiz öyle olsa idi 1.02 ve üstü aldığımız mali 1.40 üstü verirdik bizim hedefimiz hareket tarzımiz çok farklı grup olarak

kazanmak için takip

8. Bu arada nicke bakmadan yazdım kusura bakmayın Esra hanım ozurdilerim kabalık olarak algilamayin lütfen çünkü dostum yazmışım ama inanın nicki görmedim direk alıntı yapıp yazdım

kazanmak için takip

Sayfa 220/305 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •