Sayfa 221/305 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

Unuttugunuz nokta, bakanlik yesil isik yakarsa dagitabilecek bu temettuyu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    imza yok.

2. alnus 11,71 e düşürmüş yüzdesini

3.  Alıntı Originally Posted by Gkhn Yazıyı Oku
    Unuttugunuz nokta, bakanlik yesil isik yakarsa dagitabilecek bu temettuyu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Belkide ama ben onaylanmayan bir temettü gormedim şimdiye kadar crdfa da oyuzden bunu hiç düşünmüyorum

kazanmak için takip

Alıntı Originally Posted by borsaci74 Yazıyı Oku
    Bu arada nicke bakmadan yazdım kusura bakmayın Esra hanım ozurdilerim kabalık olarak algilamayin lütfen çünkü dostum yazmışım ama inanın nicki görmedim direk alıntı yapıp yazdım

kazanmak için takip
    Estağfurullah, CRDFA güvenilir bir şirketin kağıdı ve yaklaşık bir yıldır portföyümde duruyor, düştükçe toplamaya çalışıyorum ama bazı dönemlerde nedensiz yere çok düşüyor. 18 ayda üç temettü vermiş olacak, hiç arzu etmediğiniz seviyelere gelme olasılığı var, o nedenle çok da yüklü girmemenizi tavsiye ederim. Unutmayın bu hisse 1.02 desteğine kadar düştü bu temettü haberinden önce ve ardından temettü haberiyle buralara geldi.

5.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Estağfurullah, CRDFA güvenilir bir şirketin kağıdı ve yaklaşık bir yıldır portföyümde duruyor, düştükçe toplamaya çalışıyorum ama bazı dönemlerde nedensiz yere çok düşüyor. 18 ayda üç temettü vermiş olacak, hiç arzu etmediğiniz seviyelere gelme olasılığı var, o nedenle çok da yüklü girmemenizi tavsiye ederim. Unutmayın bu hisse 1.02 desteğine kadar düştü bu temettü haberinden önce ve ardından temettü haberiyle buralara geldi.
    Çok teşekkürler çok incesiniz uyarinizi dikkate alicam
    Fiyat konusuna gelince evet haklısınız borsanın eniyi temettü şirketi ama maalesef bu hisse fiyatına yansımıyor
    Bizim grup olarak maliyetimiz ortalama 1.15 civarı ve hedefimiz 2 temettü alarak onları hisseye çevirmek ama tabiki daha önce hisse fiyatları daha iyi yerlere gelirse realize olur sonra düşük fiyattan yerine koyarız
    Hisseye güveniyoruz ve ciddi mal aldık eğer temettü öncesi düşerse mal alırız giderse elimizde zaten yeterince mal var
    Yani kısaca kazan kazan
    Hepimize bol kazançlar diliyorum

kazanmak için takip

6. Fayiz ler düş meye gecince müş deri porfeyi yeniden artıcaktır 30 milyonun üzerine cıkacakdır ker oranı repo fayizleri düş meye baş layınca bu hisse yeniden cazip olmaya baş lıycak dikkat eddiyseniz son fayiz artışındansonra hisse gevşedi hisse fasla hareketlendi hep günlük alsatcılar

7.  Alıntı Originally Posted by erkangoc Yazıyı Oku
    Fayiz ler düş meye gecince müş deri porfeyi yeniden artıcaktır 30 milyonun üzerine cıkacakdır ker oranı repo fayizleri düş meye baş layınca bu hisse yeniden cazip olmaya baş lıycak dikkat eddiyseniz son fayiz artışındansonra hisse gevşedi hisse fasla hareketlendi hep günlük alsatcılar
    Bu yazdıklarınız tabiki son derece gerçeklik payı olan hususlar ama sonuc olarak en önemli etken ve gerçek temettü oranı biz buna odakliyiz
    Hisse gereken çıkışı yapmasada bu oranlar olduğu sürece biz bu mali tutariz

kazanmak için takip

8. Temettü ye izin verilmeyebilir diye düşünüyorum. Durup dururken bu temettünün gündeme gelmesinin nedeni büyük ihtimalle ana ortağın nakite ihtiyacı olmasından. Ana ortak dışarıdan kredi almak yerine CRDFA daki birikmiş parayı, bir anlamda sermayeyi kendine almak istiyor.

Öte yandan şu anda gündemde olan torba yasanın bir maddesi factoring şirketlerinin ortaklarına ödünç para vermesine izin veriyor.

Eğer ilk teorim doğruysa ve kanun uygulamaya girerse ana ortak temettü vermeden o parayı kullanabiliyor olacak.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Sayfa 221/305 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •