Sayfa 235/305 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by erkangoc Yazıyı Oku
    1.02 bufiyatdan temeddüyle 50000 bin aded da ekledim
    maaşallah 250 bin lotunuz mu var yani hayırlı olsun .ama lot paylaşmasanız iyi olurdu.ytd

kafama göre dön dünya

2.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    O belli olmaz 37 den verdim nasip

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1.37 den verdiklerimi biraz daha bekleyeceğim daha iyi yerden fırsat verecektir.biraz hacim azalsın

Alnusun maliyeti buralar zaten bakalım 3 milyon lora kadar çıkmıştı şuan 1.700 bin var elinde napıcak önemli ılan bu

1 altına iner mi inmez mi işte bütün mesele bu

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    1 altına iner mi inmez mi işte bütün mesele bu

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    1 altına da indi sonunda. Yahu bu Mayıs temettüsünü vermeyecek mi acaba bu kadar düşüyor. Bedava mal mı satılır?

6.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    1 altına da indi sonunda. Yahu bu Mayıs temettüsünü vermeyecek mi acaba bu kadar düşüyor. Bedava mal mı satılır?
    088 bile görür

7.  Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    088 bile görür
    Temettü verimliliği net 25 krş verse %28.40 olur şu faiz ortamında (%23-24 veriyor bankalar birde %15 vergi düş) çok iyi getiri sağlar

8. Merhaba temettücü dostlar,
    1 TL Nominal Değerli Paya Ödenecek Nakit Kar Payı - Net(TL) = 0,2465 TL gözüküyor KAP'taki açıklamada.
    Bendeki lot sayısını bu tutarla çarpınca hesaba yatanı tutmuyor, hesaba yatan daha az, net tutar üzerinden tekrar vergi veya stopaj mı kesiliyor? Eksik yatma gibi bir durum olacağını düşünmedim ama hesap da tutmayınca bir sorayım istedim.
    Teşekkürler.

Sayfa 235/305 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •