Sayfa 282/305 İlkİlk ... 182232272280281282283284292 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1. Bugun ziraat yatirimi aradim neden boyle bi ceza geldi sozde tedbir yatirim danismani bile hicbisey anlamadik sacmalik tamamen dedi

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Spk tarafında inanılmaz bir haksız tutum var. Artık ezbere cezaları yapıştırıyorlar. Vay sen niye çıktın vay sen niye düştün. Güya küçük yatırımcı korunuyor tamamen laf. Şimdi ben bu hissenin temel analizini yapmışım uygun gelmiş ki almışım. Yani bir hisseye sen zaten bir günde yükseliş ve düşüş için sınır koyuyorsun, kaldı ki bu hisse tavan tavan gitmemiş yükseliş ve düşüşler yaşamış yani bir hisse senedi nasıl yükselip nasıl düşecek siz mi belirleyeceksiniz o zaman % 15-20 tavan taban sınırını % 5 e çekin sizde rahatlayın bizde rahatlayalım. Şimdi hisseye tüm bu yasakları getirince burada işlem yapan 6 kişiye mi kesildi yoksa herkese mi ?

3. Verilen bu ceza mantık dışı. Kesin şirketle spk arasında birşeyler geçti. Fatura bize çıktı. Yükselişler de bir artış yok. Günde 3 kuruş 4 kuruş yükselen bir hisse. Bu duruma şirketten de bir acıklama yok. Herzaman ki gibi yanan ky. spk engizisyon mahkemesi gibi. Yatırımcıyı korumak amac lı diye maddeleri sıralıyor ama. Ne koruması. Eziyor. Satış olmaz ise durur yoksa bu panikle daha beter oluruz.

4. korkudan alamiyor millet bizim gibi ky spegin işine geliyor toplar altdan .spk ky korluyo güya hepsi hikaye.ytd.

CrdFa

Bu kağıt brute rahmen hemde azda değil 6 ay 2 nin altını yada 2 civarına düşermi diye düşünmüştüm sağlam durdu toaf

6. 1 tl ye dussende vermeyecem bu işin içinde bir oyun var ama hayırlısı olsun.bir sürü hisse var günlerce tavan tavan giden bu kadar ceza almadı ya bu nasil iş yazık.

Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    1 tl ye dussende vermeyecem bu işin içinde bir oyun var ama hayırlısı olsun.bir sürü hisse var günlerce tavan tavan giden bu kadar ceza almadı ya bu nasil iş yazık.
    Kisa bir sure once 1 liranin altindaydi zaten.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    imza yok.

8. Gkhn zaten oradan karımızı temmettumuzu aldık yeni değiliz burda sorun yok yani.

Sayfa 282/305 İlkİlk ... 182232272280281282283284292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •